Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Metro: Last Light identyczne na PC, PS3 i X360

6 postów w tym temacie

No i bardzo dobrze. To oczywiste, że gra będzie wyglądała lepiej na PC (naprawdę, już nie widzę sensu w pisaniu tego, przez portale "growe, za każdym razem, a propos każdej nowej gry) a gameplay będzie taki sam na każdej z platform. Żaden news jak dla mnie.

Aczkolwiek samej gry się już nie mogę doczekać. Metro2033 to jeden z moich ulubionych FPSów tej generacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Metro 2033 miało potencjał, ale go nie wykorzystało. Dlatego poczekałem aż gra stanieje zanim ją kupiłem (a wczoraj i tak dostałem ją za darmo. Duh!), a w międzyczasie przeczytałem książkę. Jeżeli zaś o Metro: Last Light chodzi to postaram się kupić w okolicy premiery. Nie dlatego, że strasznie jej wyczekuję. Właściwie to nie traktuję tej gry jako coś więcej niż klimatyczny umilacz podczas oczekiwania na GTA V. Zrobię to ze względu aby mieć świadomość, że przyczyniłem się jakoś do próby ratunku THQ. Cenię sobie to studio, bo mimo iż nie wydali tuzina legendarnych gier to wiele z nich sprawiło mi masę frajdy w późnym dzieciństwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Metro 2033, zarówno książka jak i gra (Film by mogli zrobić!) są świetne, szkoda tylko że nie dane mi było zagrać w to na PS3, ale na nowa część czekam cholernie niecierpliwie, oby utrzymała klimat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować