Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Japończycy wolą Wii

45 postów w tym temacie

cos czuje ze PS3 bedzie wielkim nie wypałem jak tak dalej pujdzie to Sony moze miec powarzne problemy z sprzedarza PS3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domek

Jak wskazują wyniki ankiety, przeprowadzonej przez renomowany magazyn Famitsu, znakomita większość japońskich graczy - niemal 70% - ze wszystkich nowych konsol najbardziej zainteresowana jest Wii. Produktowi Nintendo udało się pokonać PlayStation 3 m.in. ze względu na zdecydowanie zbyt wysoką cenę tej ostatniej.

Przeczytaj cały tekst "Japończycy wolą Wii" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli miałbym w planach kupienie konsoli nowej generacji, to jednak postawiłbym na PS3.
Ale nie mam takich planów, przynajmniej w tej chwili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Albo moze z PS3 stanie się to co z N64. Niby lepsza konsola (N64 lepsza od PSX) i potencjalne hiciory (Mario 64, Zelda Ocarina of Time, Perfect Dark), ale PSX wtedy wygrała, bo była szbciej na rynku i miała więcej dobrych tytułów. Jakkolwiek trzymam kciuki za nintendo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

po tym co widziałem z relacji z press event microsoftu, nintendo i sony, a później targów E3 to sytuacja playstation3 nie wygląda zaciekawie, ja stawiam na Wii a później Xbox360, sony w tej chwili nie ma nic ciekawego do zaoferowania i jeszcze ta cena... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2006 o 16:09, Griever napisał:

(...) Niby lepsza konsola (N64 lepsza od PSX) i potencjalne hiciory (Mario 64, Zelda Ocarina of Time, Perfect Dark), ale PSX wtedy wygrała, bo była szbciej na rynku i miała więcej dobrych tytułów. Jakkolwiek trzymam kciuki za nintendo.


Coś ci się musiało poprzestawiać:P N64 technologicznie było sporo starsze od PSX. Plany tej konsoli Nintendo powstawały jeszcze w czasach gdy wszyscy byli przekonani, że gra spokojnie zmieści się na Cadrige. I właśnie z tego sposobu odczytywania danych korzystało N64. Przez to w grach strasznie cięto na teksturach. O ile się nie mylę to PSX swoją premierę miało później niż konsolka Nintendo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie zobaczymy jak to będzie, ja jak będę kupować to na 100% ps3 :) Może Sony zrobi podobnie jak M$ i zamiast blue-raya da dużo tańsze dvd co spowoduje dosyć mocny spadek ceny konsoli, a blue-raya będzie można dokupić osobno ;) ale jeśli dalej będą myśleć że są tak popularni że każdy kupi ps3 z tego powodu to się ładnie przejada <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2006 o 16:17, shinian napisał:

(...) O ile się nie mylę to PSX swoją premierę miało później niż konsolka Nintendo.


Tutaj akurat się pomyliłem, właśnie z ciekawości wszedłem na wikipedię. Data premiery N64 to 23 czerwiec 1996 a PSX- 3 grudzień 1994. Przynajmniej do specyfikacji miałem rację:P Za wprowadzenie w błąd przepraszam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ps3 Zaczyna naprawde podupadać :/ a to dlaczego - za szybko ujawnili o nim za dużo ? Xbox360 bedzie o wiele lepszym rozwiazaniem niz PlayStation 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja stawiam też na Wii. Mam nadzieję, że ktoś w końcu utrze nosa SONY i MICROSOFT.
Oby chłopcy (i dziewczęta) z Wielkiego N ty, razem mieli więcej szczęścia niż ostatnio. No bo doświadcznia to im napewno nie brakuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może być podobnie jak na rynku handheldów, innowacyjność może wygrać. No ale wszystko zależy od gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie to każdy przed zakupem konsoli bardziej będzie się opierać na tym jakie gry na nia są i ile kosztuje, jak narazie to jedynie na ps3 maja być gry które mnie interesuja, w szczególności FF, wychodzi praktycznie tylko na ps także to w szczególności dla mnie przemawia nad zakupem ps3, a jakby stała się multiplatformowa to wtedy napewno wybrałbym tańsza opcje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zamiar kupić PS3 ale nie na początku, niechce mieć wadliwego sprzętu poczekam na drugą wersję i wtedy kupię (cena mnie nie interesuje). PS3 kupię dlatego że jestem wielkim fanem sony i nie zmieni tego "rewolucyjne" Wii ani lipny Xbox 360 (Xboxa jedynke mam i nie narzekam za bardzo).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Nie tylko Japończycy wolą Wii. Ja też. Narazie PS3 ma tak mierny line-up w moim mniemaniu, że ja na miejscu gierkowego otaku z portfelem wypchanym jenami nawet bym się nie zastanawiał nad wyborem Wii. PS3 ew. pózniej. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2006 o 16:21, shinian napisał:

Przynajmniej do specyfikacji miałem rację:P

Nie miałeś racji.

Nintendo64 było mocniejszą konsolą od PlayStation, a pod koniec "życia" N64 cartridge osiągały pojemność płyt CD, więc nie wiem skąd masz takie informacje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To tylko dowodzi "normalności" skośnookich. Jak widać Kutaragi przegiął w swoich rozmowach o cenie PS3 i nie chodziło tu tylko o gaidzinów :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować