Zaloguj się, aby obserwować  
Liqid

Fable 2 - temat ogólny

742 postów w tym temacie

Dnia 01.03.2009 o 11:30, Wijet napisał:

Mam pytanie. Nie jestem jeszcze wkręcony w temat najnowszego Fable więc mam pytanie.
Może dziwne bo wiem że Fable jest na Xboxa ale nie wiem czy na pc. Tak więc-Czy Fable
2 jest na pc?

Jeszcze nie ma, ale Peter Molyneux mówił, że będzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2009 o 11:32, W.S.A.D napisał:

> Mam pytanie. Nie jestem jeszcze wkręcony w temat najnowszego Fable więc mam pytanie.

> Może dziwne bo wiem że Fable jest na Xboxa ale nie wiem czy na pc. Tak więc-Czy
Fable
> 2 jest na pc?
Jeszcze nie ma, ale Peter Molyneux mówił, że będzie ;)


A wiadomo chociaż kiedy będzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2009 o 11:37, Wijet napisał:

A wiadomo chociaż kiedy będzie?

Z nieoficjalnych żródeł to ,że jakoś w najbliższych miesiącach, lecz ja w to wątpię, bo preducenci przy premierze na x''b mówili ,że prędzej niż na koniec 09r. lub na początku 10r. nie będzie wersji na PC. ;)

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dotyczące małżeństwa. Nad głową mojej żony jest taka jedna obrączka, lecz ona ciągle zrzędzi że potrzebny jest nam dom. A przed małżeństwem kupiłem dom, więc żeby nie zrzędziła muszę kupić jeszcze jeden dom ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musisz ją tam zaprowadzić i chyba na tej karteczce przy drzwiach wybrać opcję ustaw jako dom rodzinny, czy coś takiego. ;)

Pozdr.

Milten Filip@ To jest taka gierka Arcade którą można kupić za 800msp. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie można kupić swoją laleczkę i czy ktoś się wymieni ?:P jak nie wymienić to da :) bo to nic nie kosztuje ;P.

Potrzebuje jeszcze 2 rzeczy zrobić takie jak wspólnie wykonać gest lub złożyć 10 ofiar :). Jak bo ktoś był chętny pomóc to proszę się odezwać :P. Aha i jeszcze osiągnięcie na wszystkie gest skille itp. ale to banalnie z kimś zrobić kto to ma :P wystarczy że sprzeda umiejętnośc i znów zakupi ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2009 o 14:39, Kafar napisał:

Gdzie można kupić swoją laleczkę i czy ktoś się wymieni ?:P jak nie wymienić to da :)
bo to nic nie kosztuje ;P.

Z tego co wiem to mozna na strzelnicy tylko zdobyc i mozliwe ,ze z kufra w jaskini gildii. :P Ja mam Garth''a. ;) Jak nie masz mozemy sie zamienic. ;P

Dnia 02.03.2009 o 14:39, Kafar napisał:

złożyć 10 ofiar :).

A , ze nie wiesz jak zwlozyc ofiary czy co ? ;P

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2009 o 23:13, albinskia napisał:

> Gdzie można kupić swoją laleczkę i czy ktoś się wymieni ?:P jak nie wymienić to
da :)
> bo to nic nie kosztuje ;P.
Z tego co wiem to mozna na strzelnicy tylko zdobyc i mozliwe ,ze z kufra w jaskini gildii.
:P Ja mam Garth''a. ;) Jak nie masz mozemy sie zamienic. ;P

> złożyć 10 ofiar :).
A , ze nie wiesz jak zwlozyc ofiary czy co ? ;P

Pozdr.


To jak złożyć to wiem ale ja byłem po stronie światła i teraz jak idę z ludźmi do świątyni cieni to tam są.. duchy/cienie które mnie atakują. Niby nic w tym strasznego ale zawsze mi ludzi których prowadzę rozwala ;/ tam sie banshit;P pojawia i inne potworki ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz to nie złożysz ofiary jak są te cienie. :P Świątynia Cieni upadła, gdy zabiłeś Corneliusa czy kogoś tam w jaskini niedaleko świątyni światła. :P

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2009 o 14:40, albinskia napisał:

Teraz to nie złożysz ofiary jak są te cienie. :P Świątynia Cieni upadła, gdy zabiłeś
Corneliusa czy kogoś tam w jaskini niedaleko świątyni światła. :P

Pozdr.


Ale jak ktoś kto nie zabił Corneliusa założy grę i mnie do niej zaprosi to będę chyba mógł to zrobić nie?

To 2 pytanie a raczej któreś tam już z kolei :) czy jak założę nowa grę to stracę możliwość gry stara postacią ?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2009 o 15:22, Kafar napisał:

To 2 pytanie a raczej któreś tam już z kolei :) czy jak założę nowa grę to stracę możliwość
gry stara postacią ?:P

Nie ,będziesz mógł grać dwoma. Po prostu klikasz "Kontynuuj" i wybierasz postać ,którą aktualnie chcesz grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy jest jakiś inny sposób oprócz Pub Games na zdobycie "salto do tyłu" dla psa i "Czapka, opaska, wąs"?

PS: Mam już wszystkie umiejętności i czary na najwyższym poziomie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie ma innego sposobu... :P Ja rónież mam wszystkie umiejętności, czary, gesty i sztuczki dla psów oprócz tych dwóch. ;P Można próbować się "zarazić" tym aczikiem, ale to jest dość trudne. :P

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie rozumiem takich osób które kupiły Pub Games a nie chce się im grać i zdobywać tych nagród. :D Szczerze to trochę denerwujące, bo jak chcesz mieć aczika musisz ,,dopłacić" kupując PG. :(

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem wiem, mam już wszystko na full i nie mam już w tej grze, co robić. Nawet misje wszystkie przeszedłem(oprócz Strzelnicy w Westcliff:)), nawet z max złego nawróciłem się na max dobrego:D i zostały mi 2 acze- Omnibus i Zbieracz Lalek. Ale jak już grać do końca to ze wszystkimi;), a kryzys w Polsce jest to i funduszy mam mniej na nowe gry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończyłem Fable 2 jako dobry obywatel. Wgniatające w ziemię zakończenie, gdy wyskoczyły te karty, jako dobry bohater poważnie wahałem się pomiędzy pierwszą i drugą kartą. Wybrałem niestety tą pierwszą, tak więc teraz żałuje mojej decyzji :(. Gdy będę drugi raz przechodził grę (tym razem jako nikczemny złoczyńca) na pewno wybiorę drugą kartę :]

Dawno nie grałem w tak przyjemnego RPG''a!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.03.2009 o 20:06, KrisK91 napisał:

Wybrałem niestety tą pierwszą, tak więc teraz żałuje mojej decyzji :(.


Jak każdy chyba kto ją wybrał... Bez psa nie ma już tej zabawy.

Dnia 30.03.2009 o 20:06, KrisK91 napisał:

Gdy będę
drugi raz przechodził grę (tym razem jako nikczemny złoczyńca) na pewno wybiorę drugą
kartę :]


A ja wybiorę drugą, aczik się odblokuje, wyłączę konsolę i podejdę do zakończenia drugi raz, że by wybrać trzecią opcję. Jak się uda to znowu wyłączę, i wybiorę ponownie drugą, żeby mieć psa. A dlaczego najpierw 2 opcja? Jeśli nie uda się kombinacja z wyłączaniem, to będę miał psa:)

Dnia 30.03.2009 o 20:06, KrisK91 napisał:

Dawno nie grałem w tak przyjemnego RPG''a!


W połowie prawda ;) Gra naprawdę jest przyjemna, nawet genialna, ale RPG to ja bym jej nie nazwał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować