Zaloguj się, aby obserwować  
Liqid

Fable 2 - temat ogólny

742 postów w tym temacie

Dnia 20.12.2008 o 01:59, seles napisał:

no tak, :) teraz doczytałam, to było "przeklętego wojownika" , moje ulubione to "usprawnienie
ghoula" :] zabierajace zdrowie przeciwnikowi i oddające nam.
btw. Czy to normalne, że nie mogę wybrać neiktórych książek z ekwipunku i przeczytać?
Po prostu nie ma literki "A" :(

przechodzisz prawym analogiem w prawa strone gdzie jest opis produktu i tak jest napisana tresc ksiazki przewaznie malo do czytania ;p

Dnia 20.12.2008 o 01:59, seles napisał:

dotyczy to też fiolek wskrzeszenia, które podobno miały usuwać blizny... a jak dotąd
zauważyłam, że tylko zapobiegają kolejnym przy znokautowaniu.


gdy zostaniesz zabita fiolka ciebie wskrzesza przez co nie masz blizn na ciele jesli podczas smierci nie milalabys fiolki w ekwipunku to bys zaraz odrzyla ale gratis mialabys pare blizn ;p

Dnia 20.12.2008 o 01:59, seles napisał:


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2008 o 09:42, bartek_kawa napisał:

No w każdym razie potrzebuję jej do achievmenta za 2.5 mln wartości posiadłości. Kupiłem
Fairfax, Posiadłość na cmentarzu, Wieżę w Brightwood i Dom Łupieżcy, do tego chyba wszystkie
domy i sklepy jakie napotkałem w Oakfield, Bowerstone, Obozie Cyganów. Z Farmą w Brightwood
wyniesie jaieś 2.4 miliona. Ominąłem coś?

nie wiem:)
w którym rozdziale mozna kupić te posiadłości? bo ja jeszcze do zamku fairfax nawet nie mogę wejść. Przy wierzy Brightwood tez nie ma tabliczki kupna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.12.2008 o 11:57, miodus napisał:

> Po prostu nie ma literki "A" :(
przechodzisz prawym analogiem w prawa strone gdzie jest opis produktu i tak jest napisana
tresc ksiazki przewaznie malo do czytania ;p

> dotyczy to też fiolek wskrzeszenia, które podobno miały usuwać blizny... a jak dotąd

> zauważyłam, że tylko zapobiegają kolejnym przy znokautowaniu.

gdy zostaniesz zabita fiolka ciebie wskrzesza przez co nie masz blizn na ciele jesli
podczas smierci nie milalabys fiolki w ekwipunku to bys zaraz odrzyla ale gratis mialabys
pare blizn ;p

no wiem i parę blizn mam :( i przydałoby się usunąć je, ale nei wiem czy się da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2008 o 12:15, seles napisał:

> No w każdym razie potrzebuję jej do achievmenta za 2.5 mln wartości posiadłości.
Kupiłem
> Fairfax, Posiadłość na cmentarzu, Wieżę w Brightwood i Dom Łupieżcy, do tego chyba
wszystkie
> domy i sklepy jakie napotkałem w Oakfield, Bowerstone, Obozie Cyganów. Z Farmą w
Brightwood
> wyniesie jaieś 2.4 miliona. Ominąłem coś?
nie wiem:)
w którym rozdziale mozna kupić te posiadłości? bo ja jeszcze do zamku fairfax nawet
nie mogę wejść. Przy wierzy Brightwood tez nie ma tabliczki kupna :(

Fairfax po skończeniu gry, Wieżę pod koniec bodajże. No w każdym razie zdobyłem już ten achievment - brakowało mi 130k chyba to kupiłem Świątynię Ciemności (cz gdzie tam się poświęca ludzi ^^) , wozy cygańskie ominąłem jakieś drobnostki w Bowerstone. No i mam coś dziwnego - budynki wróciły do stanu sprzed kliku dni - część mam, część nie mam, na większość nałożona wysoki czynsz.

PS. No i właśnie staram się wrócić do 100% dobra i grzeczności. No i właśnie zastanawiałem się skąd te blizny ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.12.2008 o 12:53, bartek_kawa napisał:

PS. No i właśnie staram się wrócić do 100% dobra i grzeczności. No i właśnie zastanawiałem
się skąd te blizny ;P

blizny dostajesz po znokautowaniu cię w walce, kiedy nei masz fiolki wskrzeszenia.
Do 100% dobra najlepiej dac jałmużnę żebrakowi na moiście w Bowerstone, lub datek w świątyni światła ( u mnie ją zburzyli :(, ale i tak żebrakowi więcej dobra dostajesz, bo w śaiątyni chyba 50% mniej)
A czystość - obniż czynsz w mieszkaniach i ceny w sklepach, nic innego mi nie przychodzi ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2008 o 13:10, seles napisał:


> PS. No i właśnie staram się wrócić do 100% dobra i grzeczności. No i właśnie zastanawiałem

> się skąd te blizny ;P
blizny dostajesz po znokautowaniu cię w walce, kiedy nei masz fiolki wskrzeszenia.
Do 100% dobra najlepiej dac jałmużnę żebrakowi na moiście w Bowerstone, lub datek w świątyni
światła ( u mnie ją zburzyli :(, ale i tak żebrakowi więcej dobra dostajesz, bo w śaiątyni
chyba 50% mniej)
A czystość - obniż czynsz w mieszkaniach i ceny w sklepach, nic innego mi nie przychodzi
;]

I tak właśnie zrobiłem ^^ Tylko, że te cholerne budynki - od razu zaczęła mi lecieć korupcja do góry i musiałem chodzić i kupować sporo budynków znowu ;\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2008 o 12:16, seles napisał:


> > Po prostu nie ma literki "A" :(
> przechodzisz prawym analogiem w prawa strone gdzie jest opis produktu i tak jest
napisana
> tresc ksiazki przewaznie malo do czytania ;p
>
> > dotyczy to też fiolek wskrzeszenia, które podobno miały usuwać blizny... a
jak dotąd
>
> > zauważyłam, że tylko zapobiegają kolejnym przy znokautowaniu.
>
> gdy zostaniesz zabita fiolka ciebie wskrzesza przez co nie masz blizn na ciele jesli

> podczas smierci nie milalabys fiolki w ekwipunku to bys zaraz odrzyla ale gratis
mialabys
> pare blizn ;p
no wiem i parę blizn mam :( i przydałoby się usunąć je, ale nei wiem czy się da.

chyba jest jakis sposób tak mi sie wydaje ale sam go nie znam ;/ w tej sprawie ci nie pomoge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę odnośnie legendarnej broni. Chodzi mi o strzelbę (chyba egzekutor) z tej piwnicy na farmie w Brightwood. Na paru filmikach widziałem, ze kiedy wejdziemy do pomieszczenia z tym jakby piaskiem, to pies zacznie szczekać i pokaże nam gdzie mamy kopać. Mój milczy. Domyślam się ze przydałyby się książki o tresurze psa, ale gdzie je zdobyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2008 o 18:23, mtij napisał:

Mam prośbę odnośnie legendarnej broni. Chodzi mi o strzelbę (chyba egzekutor) z tej piwnicy
na farmie w Brightwood. Na paru filmikach widziałem, ze kiedy wejdziemy do pomieszczenia
z tym jakby piaskiem, to pies zacznie szczekać i pokaże nam gdzie mamy kopać. Mój milczy.
Domyślam się ze przydałyby się książki o tresurze psa, ale gdzie je zdobyć?


Nieaktualne, znalazłem sklep w Bowerstone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam następujący problem. Mianowicie nie wiem jak kupić meble do domów żeby pozamieniać te co są na lepsze. W sklepie z meblami po podejściu do mebli jest tylko opcja żeby zobaczyć informacje o nim, a u sprzedawcy jest tylko jakaś jedna książka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boże ! ja juz nie wytrzymuje prośba do Liqid zmien temat na fable 2 - temat ogolny (x-box 360 ) bo ja juz nie wytrzymuje z tymi cialglymi pytaniami kiedy PC.... Ja rozumiem ze jestescie niecierpliwi ale jak bedzie oficjalna data to napewno bedzie napisana na gram.pl w news-ach albo zobaczcie sobie wczesniejsz posty a nie cialge to samo w tym temacie co 2 post to czy bedzie PC.. normalnie ręce opadają... ehhh ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2008 o 00:45, waski134 napisał:

Mam następujący problem. Mianowicie nie wiem jak kupić meble do domów żeby pozamieniać
te co są na lepsze. W sklepie z meblami po podejściu do mebli jest tylko opcja żeby zobaczyć
informacje o nim, a u sprzedawcy jest tylko jakaś jedna książka.


Jeśli kupiłeś dany sklep to chyba nie skorzystasz z mebelków. Miałem identycznie. Ale jeśli dobrze pamiętam są też kupcy wędrowni z meblami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam parę pytań dotyczących gry:
1. Czy świat jest podzielony na lokacje tak jak to miało miejsce w pierwszej części?
2. Czy grając kobietą można zajść w ciążę, tak jak zapowiadano? ;)
3. Można skakać i pływać?
4. Można walczyć dwoma broniami naraz?
5. Czy prócz broni palnej są luki i kusze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2008 o 16:02, miodus napisał:

Boże ! ja juz nie wytrzymuje prośba do Liqid zmien temat na fable 2 - temat ogolny
(x-box 360 ) bo ja juz nie wytrzymuje z tymi cialglymi pytaniami kiedy PC.... Ja rozumiem
ze jestescie niecierpliwi ale jak bedzie oficjalna data to napewno bedzie napisana na
gram.pl w news-ach albo zobaczcie sobie wczesniejsz posty a nie cialge to samo w tym
temacie co 2 post to czy bedzie PC.. normalnie ręce opadają... ehhh ;/


No to kiedy w końcu będzie na pc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej ludziska ;).Mam problem z grą Fable 2 taki że niekiedy mi się zacina!Po prostu chodzę sobie i gra staję ;d.Nie wiem w czym może być problem z innymi grami takiego problemu nie mam(dema Star Wars i Mirrors Edge i Pełna Wersja Lego Indiana Jones działają bez problemu).Płyta z grą jest cała nie ma żadnych rys.W czym może być problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2008 o 16:40, berbelek napisał:

> Boże ! ja juz nie wytrzymuje prośba do Liqid zmien temat na fable 2 - temat
ogolny
> (x-box 360 ) bo ja juz nie wytrzymuje z tymi cialglymi pytaniami kiedy PC.... Ja
rozumiem
> ze jestescie niecierpliwi ale jak bedzie oficjalna data to napewno bedzie napisana
na
> gram.pl w news-ach albo zobaczcie sobie wczesniejsz posty a nie cialge to samo w
tym
> temacie co 2 post to czy bedzie PC.. normalnie ręce opadają... ehhh ;/

No to kiedy w końcu będzie na pc?



no rzesz K$#$#$$$% nie dam rady to se gosicu zobacz w poprzednich postach !! tyle razy to bylo pisane ze szkoda o tym gadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2008 o 16:34, Madoc napisał:

Mam parę pytań dotyczących gry:
1. Czy świat jest podzielony na lokacje tak jak to miało miejsce w pierwszej części?
2. Czy grając kobietą można zajść w ciążę, tak jak zapowiadano? ;)
3. Można skakać i pływać?
4. Można walczyć dwoma broniami naraz?
5. Czy prócz broni palnej są luki i kusze?

AD.1. Tak. Są chyba 2 lasy, jezioro, miasto Bowerstone podzielone na 4 części (można jeszcze zaliczyć jaskinie gremlinów i jaskinie na cmentarzu), 3-4 miasta, teren rozbójników, ziemi nieumarłych, wyspa pirata... i chyba wszystkie.
AD.2. Nie sprawdzałem, ale większość z obietnic została spełniona.
AD.3. Tak. Podchodzisz do jakiejś krawędzi i tylko w niektórych momentach nie da się skoczyć. w dwójce wędki zniknęły i na ich miejsce dano możliwość nurkowania.
AD.4. Nie... Nie ma takich broni, którymi można by walczyć w ten sposób. Są tylko tradycyjne bronie i rodzaje zaczerpnięte z jedynki. W kwestii broni tym razem się nie napracowali...
AD.5. Tak, tzw. są tylko kusze i broń palna... Ale szybsze są jednak pistolety i strzelby

EDIT// Przepraszam za drugi post... zapomniałem, że dopiero co pisałem inny ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować