Zaloguj się, aby obserwować  
SDRaid

Colin McRae: Dirt - temat ogólny [M]

871 postów w tym temacie

Dnia 16.06.2007 o 11:05, cmurder napisał:

> > > powiem szczerze ze opłaca sie wydac te 130 zł na Colina jesli mamy mocną grafe/sprzet

>
> > :)
> > > ja wlasnie sobie testuje Colina na moim nowym gf 8800 gts 320mb :)
> > to sobie potestuj na raidach off road i patrz jak twój 8800 dostaje po dupie za przeproszeniem

>
> > mój 88800gtx ma tam średnio 15-20 fps
>
> to masz cos zwalone ja mam GTX i u mnie na buggych mam 33-39 klatek
to wez podaj mi swój konfig w grze jak możesz i jaką masz resztę sprzętu bo nie wiem co się
dzieje , aha i na jakiej grasz rozdziałce?


moj konfig to amd 64 X2 4600+ 2.4Ghz@2.6ghz s939 , 2GB ram DDR400 ( taktowanie rowne 200 mhz), GF Colorful 8800 GTS 320 mb. to tak do mojego powyzszego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W grze mam wszytsko wlaczone na max (ultra) nic sie nie da wyzej juz.
Sprzet:
C2DUO 6300@2600GHZ
GIGABYTE P965-DQ6
EVGA 8800GTX KO ACS3
2X 1GB GEIL DDR2 ULTRA 800@930MHZ
SOUND BLASTER X-FI FATAL1TY EXTREME GAMER
WD200GB SATA
2X SEAGATE BARRACUDA 160GB SATA NCQ
NEC 7170

i to chyba tyle. Moze przez dzwiek Ci wolniej chodzi??. Czasami sie tak zdaza ze zwlania z powodu lipnej muzyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2007 o 16:30, MLODY2K6 napisał:

W grze mam wszytsko wlaczone na max (ultra) nic sie nie da wyzej juz.
Sprzet:
C2DUO 6300@2600GHZ
GIGABYTE P965-DQ6
EVGA 8800GTX KO ACS3
2X 1GB GEIL DDR2 ULTRA 800@930MHZ
SOUND BLASTER X-FI FATAL1TY EXTREME GAMER
WD200GB SATA
2X SEAGATE BARRACUDA 160GB SATA NCQ
NEC 7170

i to chyba tyle. Moze przez dzwiek Ci wolniej chodzi??. Czasami sie tak zdaza ze zwlania z
powodu lipnej muzyki.


Ja to za 3 lata takiego kompa nie będę miał :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2007 o 11:05, cmurder napisał:

> > > powiem szczerze ze opłaca sie wydac te 130 zł na Colina jesli mamy mocną grafe/sprzet

>
> > :)
> > > ja wlasnie sobie testuje Colina na moim nowym gf 8800 gts 320mb :)
> > to sobie potestuj na raidach off road i patrz jak twój 8800 dostaje po dupie za przeproszeniem

>
> > mój 88800gtx ma tam średnio 15-20 fps
>
> to masz cos zwalone ja mam GTX i u mnie na buggych mam 33-39 klatek
to wez podaj mi swój konfig w grze jak możesz i jaką masz resztę sprzętu bo nie wiem co się
dzieje , aha i na jakiej grasz rozdziałce?


W grze mam wszytsko wlaczone na max (ultra) nic sie nie da wyzej juz.
Sprzet:
C2DUO 6300@2600GHZ
GIGABYTE P965-DQ6
EVGA 8800GTX KO ACS3
2X 1GB GEIL DDR2 ULTRA 800@930MHZ
SOUND BLASTER X-FI FATAL1TY EXTREME GAMER
WD200GB SATA
2X SEAGATE BARRACUDA 160GB SATA NCQ
NEC 7170

i to chyba tyle. Moze przez dzwiek Ci wolniej chodzi??. Czasami sie tak zdaza ze zwlania z powodu lipnej muzyki
a jesli chodzi o rozdzialkie to mam 1280x1024 wiecej mi monitorek nie pociagnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem demo najnowszego Colina z CDA i mam następujący problem.
uruchamiam grę i nagle staję w miejscu i nic nie robi jest tylko czarnu ekran z ciemniejszą obwódką przy kranicach monitora.Wydaje mi się że w tym miejscu powinien być filmik.Więc zainstalowałem najnowsze kodeki ale dalej jest to samo.
Mój komp to:
AMD Sempron 2800+ 1,6 GHz
512 RAM
GF 6600 128 Mb
Proszę o pomoc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2007 o 19:57, MetaL2 napisał:

Zainstalowałem demo najnowszego Colina z CDA i mam następujący problem.
uruchamiam grę i nagle staję w miejscu i nic nie robi jest tylko czarnu ekran z ciemniejszą
obwódką przy kranicach monitora.Wydaje mi się że w tym miejscu powinien być filmik.Więc zainstalowałem
najnowsze kodeki ale dalej jest to samo.
Mój komp to:
AMD Sempron 2800+ 1,6 GHz
512 RAM
GF 6600 128 Mb
Proszę o pomoc!!!


przeinstaluj drivery do karty graficznej. jak nie pomoze to system i bedzie OK. ale najpierw sprawwdz w pliku readme czy obsluguje twoja karte. ale chyba jednak tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra przeszłem tą grę , tak tak na piracie wstyd się przyznać ale tak jest , mogę powiedzieć tylko tyle , że ciezę się ze mam juz to cos za sobą , jestem rozczarowany tą odsłoną Colina i na pewno nie kupię oryginała , jeśli to ma być ten DIRT to jak dla mnie to troche za mało "brudu" w nim ,grafika jest naprawdę dobra , ale grafika tej gry z pewnością nie uratuje , bo oprócz niej nie dostajemy tak naprawdę nic więcej ; chodzi mi tu szczególnie o brak przyjemności płynącej z jazdy , jakim prawem samochód nie chodzi bokami na szutrach tylko trzyma się tak jakby był przyklejony do drogi , zero kontrolowanych poślizgów . Jak dla mnie model jazdy jest fatalny i sądzę , że będzie gwożdziem do trumny tej gry . Richard Burns Rally rządzi!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

''''Firma CD Projekt nie jest już polskim dystrybutorem gier Codemasters. Nie oznacza to jednak, że zostaliśmy na lodzie, ponieważ sam wydawca zajmie się ich sprzedażą w naszym kraju i postara się, by polscy odbiorcy byli zadowoleni. Dlatego też możemy oczekiwać, że nadchodzące gry otrzymamy w wersji spolonizowanej. Colin McRae: DIRT ukaże się na początku przyszłego miesiąca w cenie 139,90 zł. Zostanie przygotowany w pełnej polskiej wersji językowej, jednak w roli pilotów nie usłyszymy żadnych gwiazd sportów rajdowych.'''' gry-online.pl

Produkcja Overlord będzie zaś kosztować w naszym kraju 99,90zł, więc po Dircie możemy spodziewać się normalnych cen ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2007 o 15:11, speedraid napisał:

...jednak w roli pilotów nie usłyszymy żadnych gwiazd sportów rajdowych.''''


Jednak moje przypuszczenia się sprawdziły. A szkoda... bo chętnie bym usłyszał w roli pilota Martynę Wojciechowską lub Krzyśka Hołowczyca. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.06.2007 o 15:35, kuko7 napisał:

Jednak moje przypuszczenia się sprawdziły. A szkoda... bo chętnie bym usłyszał w roli pilota
Martynę Wojciechowską lub Krzyśka Hołowczyca. :)


Pani Martyna jest dobra ale ja osobiście jako pilota wolałbym usłyszeć Macieja Wisławskiego :) pamięta ktoś Rally 2000 tam właśnie była ta para i wyszło im to bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2007 o 18:12, Łukasz007 napisał:

Pani Martyna jest dobra ale ja osobiście jako pilota wolałbym usłyszeć Macieja Wisławskiego
:) pamięta ktoś Rally 2000 tam właśnie była ta para i wyszło im to bardzo dobrze.

Tej akurat nie pamiętam, ale mnie więcej w podobnym czasie ukazała sie gra Rally Chamionship i tam bodajże też były ci piloci. No i muszę przyznać, że wyszło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2007 o 20:40, speedraid napisał:

> Pani Martyna jest dobra ale ja osobiście jako pilota wolałbym usłyszeć Macieja Wisławskiego

> :) pamięta ktoś Rally 2000 tam właśnie była ta para i wyszło im to bardzo dobrze.
Tej akurat nie pamiętam, ale mnie więcej w podobnym czasie ukazała sie gra Rally Chamionship


to ta sama gra rally championship 2000 :)
jak dla mnie świetna gra była - lepiej odwzorowanych tras rajdowych nie było i nie ma w żadnej grze (ach chirdonhed 40 km - bajka) .... jeszcze mam płytkę z tą grą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2007 o 20:58, scott napisał:

to ta sama gra rally championship 2000 :)

No to sie nie myliłem pisząc ''''w podobnym czasie ukazała sie gra Rally Chamionship'''' :D Nie no, za bardzo to nie pamiętam. Nie widziałem jej ok 6 lat na oczy, bo mi ja ktoś ukradł ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.06.2007 o 20:58, scott napisał:

to ta sama gra rally championship 2000 :)
jak dla mnie świetna gra była - lepiej odwzorowanych tras rajdowych nie było i nie ma w żadnej
grze (ach chirdonhed 40 km - bajka) .... jeszcze mam płytkę z tą grą :)



Tu masz racje to było coś pięknego :) tekstury były co prawda jako zdjęcia z prawdziwych tras ale i tak na tamte czasy było rewelacyjnie. A długość tras powalała, żeby to całe przejść trzeba było się namęczyć, no i głosy pilotów niczego sobie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też jeszcze mam płytkę z tą grą, ale muszę przyznać, że nie bardzo ją pamiętam (?). Jedyne co zostało mi w pamięci to dosyć długie trasy i ... fajnie mi się w nią grało. To tyle. Jeżeli to w tej grze było, to pamiętam jeszcze naprawę uszkodzeń po wyścigu. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja sobie jutro wreszcie w demko pogram bo jakos czasu nie bylo zeby zassac.
Jak myslicie czy moge liczyc na high lub ultra na sprzecie:
Core 2 Duo E4300
1GB RAM
Radeon X1950 PRO

Dodam, ze Test Drive Unlimited śmiga mi w 1024x768 na full detalach z AA i HDREM i mam około 45-50 klatek. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.06.2007 o 23:48, awesome napisał:

Jak myslicie czy moge liczyc na high lub ultra na sprzecie:
Core 2 Duo E4300
1GB RAM
Radeon X1950 PRO



High na pewno, a co do ultra to zobaczysz sam, mi przy gorszym sprzęcie chodzi około 25-30 fps przy wysokiej grafie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować