Zaloguj się, aby obserwować  
SDRaid

Colin McRae: Dirt - temat ogólny [M]

871 postów w tym temacie

Dnia 28.06.2007 o 21:37, master matrox napisał:

Czy jest taka osoba na forum, której płynnie działa DiRT? Jeżeli tak, to prosiłbym o jakieś
screeny, bo w internecie jak oglądałem, to z reguły są to screeny z replay''ów. Za screeny
będę bardzo wdzięczny ;-)

U mnie w ultra w 1024x78 płynnie. Więcej screenów na moim gramsajcie. Wszystkie pochodzą z dema.

20070629201408

20070629201426

20070629201452

20070629201553

20070629201741

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 20:17, maciekujek napisał:

> Czy jest taka osoba na forum, której płynnie działa DiRT? Jeżeli tak, to prosiłbym o jakieś

> screeny, bo w internecie jak oglądałem, to z reguły są to screeny z replay''ów. Za screeny

> będę bardzo wdzięczny ;-)
U mnie w ultra w 1024x78 płynnie. Więcej screenów na moim gramsajcie. Wszystkie pochodzą z
dema.


Dzięki. Pięknie to wygląda na maksymalnych detalach ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Graficznie ta gra powala! U mnie też w 1024x768 mogę grać płynnie na ultra (ale w 1280x1024 już nie ;) ). Poprostu miód :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 12:47, fifomaniak napisał:

Na 1024x768 ? Nie liczylbym.. Mam sprzecik taki jak ponizej i na low na 640 x 480 mozna grac
na wyzszej jest ciezko juz...

Ja mam AMD Athlon 64 2800+, 512MB RAM, GF6600GT 128MB i działa mi na niskich w 1024x768. Zauważ, że tamten użytkownik ma 1,5GB pamięci więcej niż my.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry za dubla, teraz sobie przypomniałem. W Click''u! CMD dostał taką ocenę:

- Grywalność > 5- <
- Grafika > 6- <
- Dźwięk > 5 <

OCENA OGÓLNA: > 5- <

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 14:48, speedraid napisał:

Sorry za dubla, teraz sobie przypomniałem. W Click''u! CMD dostał taką ocenę:

Ach... Dobrze, że wspomniałeś o Clicku, bo całkowicie o nim zapomniałem.
A więc właśnie wracam z kiosku. Oczywiście recenzji jeszcze nie czytałem, ale od razu spojrzałem na błędy i zalety wypisane przez autora obok oceny.

A więc zalety są takie :

*nie było tak zróżnicowanej ścigałki o "brudnych" wyścigach - ale zaleta... ;)
*wybór aut i tras - wybór z tego co wiadomo jest bardzo duży, więc zasłużony plus.
*engine Neon - chyba każdy kto słyszał o tej grze, widział także te zabójcze screen''y, a więc wielki plus.
*na klawiaturze też gra się dobrze - no i dobrze, tylko, że mnie to niedotyczy. ;)

A teraz wady:

*rzadkie - ale są - kiksy modelu fizyki - przynajmniej dobrze, że rzadkie... :)
*jazda ciężarówkami po szosie pozbawiona "wagi" - ech... szkoda. No, ale jakoś to przebolejemy.
*wersja PL bez znanych głosów - to, przynajmniej dla mnie, jest sporą ... wadą? Można tak to ująć, bo przecież początkowo miała być i Martyna i Krzysztof... i CDP miało ją wydawać. ;)
*lipne multi - nie wiem w jakim sęsie lipne. Może zaraz się dowiem jak przeczytam całą recenzję.
A więc zabieram się do czytania.

A tak wogólę to kiedy ta oficjalna premiera w Polsce? Taka już bez przełożeń? Czyżby 7 lipca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 17:08, MLODY2K6 napisał:

Premiera COLINA DIRT zostala przesunieta na 13.07.07 tak przynajmniej wynika z maila od handlowca
z LEM-a



O cho zaczyna się przesuwanie premiery :/ czyli jak to w Polsce bywa totalna klapa, szkoda bo nikt nie sprowadza tej gry na własną rękę mowa o większych sklepach...


kuko7
*lipne multi - nie wiem w jakim sęsie lipne"

pewnie takie samo jak w poprzedniej wersji , bez czatu z dziwnym interfejsem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 19:19, Łukasz007 napisał:

pewnie takie samo jak w poprzedniej wersji , bez czatu z dziwnym interfejsem

Czat był w demie, więc i w pełnej wersji też powinno być. Cóż pisząc demo test DRIT''a zwróciłem uwagę na głosowanie i wywalanie z serwa, więc i w pełnej wersji to się powtarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 19:19, Łukasz007 napisał:

pewnie takie samo jak w poprzedniej wersji , bez czatu z dziwnym interfejsem

Wiem już o co chodziło autorowi recenzji mówiąc - lipne multi.

Przetoczę Wam tekst w ramce obok recenzji DiRT''a na temat gry w multi.

Multi-bezdroża
Colin McRae: DiRT oferuje oczywiście tryb multiplayer, który umożliwia wspólną jazdę graczom połączonym za pośrednictwem Internetu lub sieci lokalnej. Tryb ten trudno jednak uznać za udany - zamiast bezpośredniej rywalizacji na torze wirtualni kierowcy jadą po tej samej trasie, starając się wykręcić jak najlepszy czas. Lipa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 20:38, kuko7 napisał:

Lipa!

No to rzeczywiście lipa :/ Takie szczęście, że nie grywam online ;)

Dziwię się firmie LEM. W planie wydawniczym widnieje CMD na Xbox''a 360, Overlord, czy Hospital Tycoon (produkcje Codemasters), a Dirta na PC nie ma. No cóż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 20:38, kuko7 napisał:

Tryb ten trudno jednak uznać za udany - zamiast bezpośredniej rywalizacji na torze wirtualni kierowcy jadą po tej > samej trasie, starając się wykręcić jak najlepszy czas. Lipa!


Takie słowa mógł napisać tylko amator wyścigówek. W poprzednich Colinach również tak to wyglądało i błędem tego nikt nie nazywał. Co więcej, dzięki takiemu systemowi odwzorowano dokładnie sens tego typu wyścigów, w których to jeździ się dla jak najlepszego czasu (tak samo wygląda to w rzeczywistości). Dodam, iż aby osiągnąć ten cel możliwy jest tylko taki system, przynajmniej nikt nikomu nie zajeżdża drogi i nie przeszkadza. Poza tym jestem ciekaw, jak autor wyobraża sobie zmieszczenie 8 samochodów na starcie zalesionych tras Finlandii. To tylko potwierdza regułę, iż nie warto brać do siebie opinii „krytyków”.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej moze mi ktos powiedziec dlaczego nagle mi się w grze skasowały wszystkie savy? Tak się cieszyłem jak mi kumpel przywiózł tą gre i odrazu zrobiłem ze 20% gry a tu patrzę dziś i po savach ani sladu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 23:32, awesome napisał:

Ej moze mi ktos powiedziec dlaczego nagle mi się w grze skasowały wszystkie savy?

W TDU się psuły to w Colinie sie od razu usuwają :P Tak na serio to pojęcia nie mam. Można angielską wersję ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiec prawda jest taka ze ja za wyscigówkami nie przepadam poprostu nie lubie takich gier typu Collin,NFS itp ale musze przyznac ze grafika w Colinie Dirt mnie zdziwiła nareszcie dopracowali ta gre nom i tu moge wystawic taką moją małą ocenke dla tej gierki a mianowicie 4+/6 a czy mogł by mi kto podac wymagania minimalne i zalecane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować