Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nickelodeon podpisuje umowę z Activision na stworzenie trzech gier TMNT

17 postów w tym temacie

> Gdyby gra miała klimat produkcji, które robiło KONAMI na NESa i SNESa to bym pograł z
> przyjemnością.

racja tylko tego typu gry sobie wyobrażam jeśli chodzi o TMNT , oczywiście z oprawą godną naszych czasów było by super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2013 o 03:28, EmperorKaligula napisał:

te poczwary na fotce to obecny wyglad zolwi ninja ? co oni zrobili z ta marka...


Te ,, poczwary " to najlepsze żółwie ninja od czasów tych pierwszych. Ale skąd taki ignorant może wiedzieć takie rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie z Gabriele :D
Ta seria jest dobra ;] napisy są ang. dubbing jest fajny ;]
Dobra kreska i świetne zarty nie mówiąc o efektownej walce na poziomie TMNT z 2007 ;]
Fajnie gdyby gra była z otwartym swiatem ale to się przekonamy pewnie w połowie roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2013 o 12:07, GabrielAngelos napisał:

Te ,, poczwary " to najlepsze żółwie ninja od czasów tych pierwszych. Ale skąd taki ignorant
może wiedzieć takie rzeczy


tez nie wiem skad, stad moj brak informacji i zdziewienie zmiana wygladu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.02.2013 o 14:16, EmperorKaligula napisał:

tez nie wiem skad, stad moj brak informacji i zdziewienie zmiana wygladu.



Zmianie ? Chyba powrocie do klasycznego designu Petera Lairda i Kevina Eastmana.
Widać ewidentnie, ze ten serial jest inspirowany od strony graficznej klasyką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, szkoda, że Motomyszy z Marsa nie dostają takich szans. Są równie dobrą kreskówką, zwłaszcza te z lat 90'', a zostały lekko zapomniane. Po youtubie pałętają się gameplaye ze SNESa i PS2, a tu by się zagrało w porządną produkcję.
A może dostaną?
W ogóle nie wiedziałem, że są nowe Żółwie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2013 o 17:26, Don_Sosneone napisał:

Kurczę, szkoda, że Motomyszy z Marsa nie dostają takich szans. Są równie dobrą kreskówką,
zwłaszcza te z lat 90'', a zostały lekko zapomniane. Po youtubie pałętają się gameplaye
ze SNESa i PS2, a tu by się zagrało w porządną produkcję.
A może dostaną?


Zdecydowanie. Jedna z fajniejszych animacji tamtych lat. szkoda, ze remake był takim totalnym gniotem.

Dnia 09.02.2013 o 17:26, Don_Sosneone napisał:

W ogóle nie wiedziałem, że są nowe Żółwie :D


Chyba nie ma ich w naszym kraju ciągle, no i wyszedł dopiero jeden sezon a kreskówka weszła też stosunkowo niedawno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2013 o 18:22, Pietro87 napisał:

> Kurczę, szkoda, że Motomyszy z Marsa nie dostają takich szans. Są równie dobrą kreskówką,

> zwłaszcza te z lat 90'', a zostały lekko zapomniane. Po youtubie pałętają się gameplaye

> ze SNESa i PS2, a tu by się zagrało w porządną produkcję.
> A może dostaną?

Zdecydowanie. Jedna z fajniejszych animacji tamtych lat. szkoda, ze remake był takim
totalnym gniotem.


Nie aż takim totalnym, po prostu schrzanili kreskę i zabrakło Limburgera z wesołą kompanią (chociaż...). Humor i charakter głównych bohaterów został zachowany. Brakowało klimat i porządnego hard''n''heavy w tle.
Nie chcielibyście tego obejrzeć jeszcze raz na polsacie, z głosem Knapika?

Btw, ja ostatnio ogarnąłem, co było w necie, ale to z Jetixa, więc nie ma 3 sezonu, a odcinki, które pozostały, są ocenzurowane. ;/

Dnia 09.02.2013 o 18:22, Pietro87 napisał:

> W ogóle nie wiedziałem, że są nowe Żółwie :D

Chyba nie ma ich w naszym kraju ciągle, no i wyszedł dopiero jeden sezon a kreskówka
weszła też stosunkowo niedawno.


A, czyli wszystko przede mną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na poczciwym Pegazusie miałem co najmniej 3 gry z TMNT w roli głównej (platformer, slasher i bijatyka), wszystkie były w moim TOP10 w owych czasach :) Mimo, że to było kilkanaście lat temu, trochę wyrosłem z tego tematu i zupełnie czego innego oczekuje się po nowych grach, to jednak nadal wierzę że powstanie jakiś tytuł godny uwagi (oby tylko nie znowu taka słabizna jak Turtles in Time Re-Shelled ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[m] chciałem ocenzurować ale nie da się bo Nickelodeon ma avatara albo SpongeBob'a o oni żółwie ninja robią...


[m]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2013 o 22:00, v1d4r napisał:

[m] chciałem ocenzurować ale nie da się bo Nickelodeon ma avatara albo SpongeBob''a
o oni żółwie ninja robią...


[m]


Degrad -1 za słownictwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować