Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zapowiedź nowego Legacy of Kain tuż za rogiem? Mamy pierwszy trop

33 postów w tym temacie

Z jednej strony się cieszę bo kontynuacja tak świetnej serii to w teorii dobra wiadomośc. Z drugiej strony możę się skończyć na grze browserowej. Osobiście wolę zachować w tym przypadku trochę pesymizmu i ewentualnie się pozytywanie zaskoczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Defiance była bardzo dobrą zręcznościówką, po prostu odbiegała formą od pierwszych dwóch części.

Widać, że mamy do czynienia, ze znawcą tematu:
Legacy of Kain: Blood Omen
Legacy of Kain: Soul Reaver
Legacy of Kain: Soul Reaver 2
Legacy of Kain: Blood Omen 2
Legacy of Kain: Defiance

Więc ciężko mi stwierdzić, od których pierwszych dwóch części odstawał Defiance ;)

Ja w każdym razie byłem nieusatysfakcjonowany zakończeniem serii, gdyż Raziel był moim ulubionym bohaterem. Mam nadzieję, że jeszcze powróci (w grach wszystko jest możliwe).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem strasznie podekscytowany... NOT.
Kolejny przyklad jak zarobic, a sie nie narobic.

1. Bierzemy klasyczna, legendarna gre/serie.
2. Wynajmujemy ekipe ktora z produkcja owej gry nie miala nic wspolnego (firma sie moze tak samo nazywac, wazne zeby ludzie byly calkiem inni).
3. Robimy kolejna czesc, tym razem "nowoczesna", czyli gameplayowo calkowicie rozna od klasyka- najlepiej standardowy do bolu slasher/shooter, regenerujace zdrowko, oslony itp.- target to pegi13, czyli gimnazjum.
4. Fabula najlepiej bezsensowna- i tak na to nikt nie zwraca uwagi, a wynajecie dobrego scenarzysty tylko kosztuje.
5. ????
6. Profit!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2013 o 09:13, Cherry69 napisał:

Więc ciężko mi stwierdzić, od których pierwszych dwóch części odstawał Defiance ;)


Czytaj ze zrozumieniem (cytuję wcześniejsze posty):

> Oby ta gra okazała się tak klimatyczna jak pierwszy SoulReaver

Defiance była bardzo dobrą zręcznościówką, po prostu odbiegała formą od pierwszych dwóch części



Mowa była o wątku Raziela, z pominięciem Blood Omen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale jeśli nie bedziemy raziel, to mogą tej gry nie wydawać Soul to dla mnie oczywiście świetny klimat i grafika ale przede wszystkim raziel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mimo tego że z grami z serii Legacy of Kain miałem chwilową styczność to i tak Raziel zapisuje się jako jedna z moich ulubionych postaci z gier. Tak więc czekam! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Większość pisze o Razielu i Soul Reaver, a ja chętnie zobaczyłbym remake pierwszej części Blood Omen z Kainem w roli głównej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować