Zaloguj się, aby obserwować  
Alamar

Baldur's Gate 2 - Temat ogólny

21790 postów w tym temacie

Czy można w tej grze wykonać wszystkie questy? W sumie to był mój największy kłopot kiedy w nią grałem :P Ilość zadań związanych z poszczególnymi postaciami jest...przytłaczająca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2006 o 17:50, dyniamit napisał:

Czy można w tej grze wykonać wszystkie questy? W sumie to był mój największy kłopot kiedy w
nią grałem :P Ilość zadań związanych z poszczególnymi postaciami jest...przytłaczająca.

Raczej nie niektóre z nich wykluczają się wzajemnie np zadania dla złodzieji cienia i gildii wampirów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.04.2006 o 17:52, boogie85 napisał:

Raczej nie niektóre z nich wykluczają się wzajemnie np zadania dla złodzieji cienia i gildii
wampirów.

Co do tego.. kto wybrał których i dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2006 o 22:40, Sidal napisał:


> Raczej nie niektóre z nich wykluczają się wzajemnie np zadania dla złodzieji cienia i
gildii
> wampirów.
Co do tego.. kto wybrał których i dlaczego?

Cóż ja zawsze współpracuję ze złodziejami, bo nie wiem czy wsółpracując z Bohdi można zdobyc ten znakomity amulecik od Arana. Poza tym po pracy dla gildii wampirów czułbym się zrobiony na szaro, a nie lubię jak ze mnie się robi durnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2006 o 22:40, Sidal napisał:


> Raczej nie niektóre z nich wykluczają się wzajemnie np zadania dla złodzieji cienia i
gildii
> wampirów.
Co do tego.. kto wybrał których i dlaczego?


Złodzieje Cienia. Ich przywódca był stosunkowo miły, a wampiry to wampiry. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh mi wpadło do głowy że można by pracując dla Bodhi zrobić coś dobrego. Mianowicie, można by wyrżnąć Gildie Złodziei (do dobrych oni raczej nie nalezą), a potem gdy wróci się do Amn wyrżnąć Gildie Wampirów. To tak jakby dwie pieczenie na jednym ogniu, co wy na to ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja oczywiście dla Złodziei Cienia. Zapewne dlatego że jestem Złodziejem i dostałem schedę po Mae''Varze... =]

Do tego nie wiem czy Keldorn by sie zgodził na współprace z wampirami... a tak wogole to wampiry śmierdzą czosnkiem! =]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2006 o 01:23, Hubi Koshi napisał:

Heh mi wpadło do głowy że można by pracując dla Bodhi zrobić coś dobrego. Mianowicie, można
by wyrżnąć Gildie Złodziei (do dobrych oni raczej nie nalezą), a potem gdy wróci się do Amn
wyrżnąć Gildie Wampirów. To tak jakby dwie pieczenie na jednym ogniu, co wy na to ??


Heh, gildię wampirów trzeba wyrżnąć tak czy siak :p A jeżeli będizesz ze złodziejami cienia, to ich przecież też możesz ubić jak wrócisz z podmroku (ale to troche za łatwe chyba bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2006 o 09:23, Ian Ard napisał:

Do tego nie wiem czy Keldorn by sie zgodził na współprace z wampirami... a tak wogole to wampiry
śmierdzą czosnkiem! =]


Jak wampiry mogą śmierdzieć czosnkiem skoro jego zapach właśnie je odstrasza ?? Prędziej mogą śmierdzieć trupem i krwią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2006 o 09:51, Latniak napisał:

Jak wampiry mogą śmierdzieć czosnkiem skoro jego zapach właśnie je odstrasza ?? Prędziej mogą
śmierdzieć trupem i krwią :)


Bo je wszystkie wszyscy tym czosnkiem ubrzucają. Latniak, to tylko taki paradox.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2006 o 10:32, Harmegidon napisał:

Bo je wszystkie wszyscy tym czosnkiem ubrzucają. Latniak, to tylko taki paradox.


W to jakoś nie mogę uwierzyć. Pokaż mi człowieka który podszedłby sobie beztrosko do wampira i rzuci w niego czosnkiem. A wąpierz bedzie sobie stał i przyglądał się. :D

Przecież człowiek jakby tylko się pojawił zostałby zdominowany, pozbawiony sporej czsci krwi i nie myślałby o czosnku :) A zresztą pewien przesympatyczne wampir Regis na pewnej wystawnej uczcie tłumaczył gestykulując srebrnym nożem jakie to srebro jest zabójcze na wampiry, a czosnek, no cóż, jest skuteczny ale kłopotliwy towarzysko.

Wniosek z tego taki, że nie należy ufać stereotypom, bo może się okazać, że zamiast przestraszyć wampira czosnkiem, ten ucieszy się, że od razu jesteśmy przyprawieni do smaku :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh.. właśnie odwiedziłem swoją twierdzę... i zobaczyłem że z początku zostawiłem tu sobie te żołędzie driad.. ale.. nie pamiętam co mam zrobić dokładnie z tym questem. Jak przemierzyłem kiedyś gaj druidów robiąc zadanie z targowem, to nic nie mialem nawiązania do tych żołędzi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2006 o 13:44, fvicona napisał:

hej zagra ktos z emna w baldura 2 tron bhaala?


Jak chcesz to ci prześle save''y prosto do ToB, mam skład 5 magów(i ich podrodzaje) i Warlocka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2006 o 08:43, Harmegidon napisał:

Idź na Wzgórza Wichrowych Włóczni i tam na północnym zachodzie będzie siedlisko driad ;].


Sie zgadza, ale to jest na południowym wschodzie :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować