Zaloguj się, aby obserwować  
Alamar

Baldur's Gate 2 - Temat ogólny

21790 postów w tym temacie

Dnia 28.07.2006 o 21:50, Abi Dalzim napisał:

Myślenie może poprawne, ale niestety paladyn Karsomira nie posiada. Wiem, że jakaś postać go
ma, bo jak grałem pierwszym razem to tak było.


to sobie przwołaj kodem albo SK:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2006 o 17:29, Nihl napisał:

> Ma ktoś może odtwarzacz plików *.acm i *.mus ? Takie jakie są w Music w BG 2 na przykład.
Byłbym
> bardzo wdzięczny ponieważ chcę pokombinować z muzyczką, ponieważ niektóre z nich są na
prawdę
> żałosne, a np. pomyślałem że do walki z Irenicusem na Drzewie Życia mógłbym jakąś nutkę
sobie
> dodać, chociażby tą z finałowej walki z IwD 2 (cudowna:)).
> > > Z góry dziękuję.
> > > Pozdrawiam.

Znam taki odwtrwarzacz, poszukaj go, wyglada mniej wiecej tak ze ma przyciski Play, Stop, Pause,
Next, Previous (Next i Previous Track oczywiscie gdybys nie wiedzial),

Pzdr,


Bardzo zabawne, doprawdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2006 o 19:45, hans olo napisał:

Instaluję włąśnie BGT i sie tak zastanawiam. Tym razem poraz pierwszy postanowilem najpierw
zainstalowac mody. Dużo ich zainstalowałem, ale wszystkie są WEIDU. I podczas instalacji wyskakuje
mi sporo errorów, czy to poważne? Zaraz i tak się przekonam, ale może Wy będziecie szybsi:).


Olej te wszystkie errory, tak ma być, z tym że nie możesz podczas instalki BGT miec jakiejkolwiek płyty w napędzie, wtedy wszystko będzie OK.

Co do kolejności instalowania i kompatybilności modów z BGT to kliknij w link :)
http://ob.globtel.pl/donthon/oig/phpBB2/viewtopic.php?t=2629

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok. Już działa, ale coś mnie trapi. Zainstalowałem tylko te mniejsze mody (z większych to tylko big picture i world map) i okazało się, ze wszystkie npc mają namieszane w bieglościach. Jaheira nie ma żadnej, Khalid ma tylko jedną i to o zgrozo na kije. Wszyscy inni też mają namieszane. Ktoś się orientuje który to mod tak namieszał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2006 o 11:32, hans olo napisał:

Ok. Już działa, ale coś mnie trapi. Zainstalowałem tylko te mniejsze mody (z większych to tylko
big picture i world map) i okazało się, ze wszystkie npc mają namieszane w bieglościach. Jaheira
nie ma żadnej, Khalid ma tylko jedną i to o zgrozo na kije. Wszyscy inni też mają namieszane.
Ktoś się orientuje który to mod tak namieszał?

Szczerze mówiąc nigdy nie miałem takich problemów. Owszem jest mod ustawiający kije jako biegłość dla Jaheiry, ale nie pamiętam który to był. Chyba pozostaje tylko shadow keeper i przywrócenie w ten sposób odp. biegłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2006 o 13:33, flaku90 napisał:

Najlepszy jest krotki luk Gesena ktory zrobi ci cromwell.

Akurat Łuk Gesena specjalnie wypasiony to nie jest. Lepiej się sprawdza Łuk Tansherona - do kupienia w Targowie po wypędzeniu dżinnów.

Dnia 28.07.2006 o 13:33, flaku90 napisał:

A z dlugich lukow najlepsze sa poszukiwacz
serc +3 w kryjowce Firkraaga i luk many +4 a nie pamietam gdzie mozna go znalezc.

Łuk Many jest w Lesie Tethyru, w którejś z chat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej ho! Hali halo! Poprostu czesc, ;>

Dzisiaj do wygrania dwa zlote za udzielenie odpowiedzi na pytanie, czy pozbaiciu Melissany bede mogl jeszcze zrobic Twierdze Straznika? Czy musze najpierw isc zrobic Twierdze a dopiero potem stuknac Melissane?

Nagroda bedzie czekac pod wycieraczka zwyciezcy,

Dzieki z gory,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2006 o 13:20, Nihl napisał:

Hej ho! Hali halo! Poprostu czesc, ;>

Dzisiaj do wygrania dwa zlote za udzielenie odpowiedzi na pytanie, czy pozbaiciu Melissany
bede mogl jeszcze zrobic Twierdze Straznika? Czy musze najpierw isc zrobic Twierdze a dopiero
potem stuknac Melissane?

Nagroda bedzie czekac pod wycieraczka zwyciezcy,

Dzieki z gory,

Śmierć Melissany to definitywny koniec gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2006 o 14:33, patryk1605 napisał:

kiedy bede mogl wejsc do tej kuli??cialo dalem tolergiasowi

Jeśli oddałeś ciało Tolgeriasowi to nie wykonasz questu z Kulą Sfer. Jeśli chcesz go wykonać, to musisz albo mieć Valygara w drużynie albo mieć jego ciało i po prostu wejść do Kuli, a Tolgeriasowi nie pokazywać się na oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2006 o 14:40, Mumin napisał:

> kiedy bede mogl wejsc do tej kuli??cialo dalem tolergiasowi
Jeśli oddałeś ciało Tolgeriasowi to nie wykonasz questu z Kulą Sfer. Jeśli chcesz go wykonać,
to musisz albo mieć Valygara w drużynie albo mieć jego ciało i po prostu wejść do Kuli, a Tolgeriasowi
nie pokazywać się na oczy.



a wiec gdy wyjde z tej kuli nie pokazujac sie tolegriasowi ja oczy to pozniej ta kule dostane na wlasnos aha ok dzieki!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2006 o 14:58, patryk1605 napisał:

a wiec gdy wyjde z tej kuli nie pokazujac sie tolegriasowi ja oczy to pozniej ta kule dostane
na wlasnos aha ok dzieki!!:D

To znaczy, że to Ty nie powinieneś dążyć do spotkania z nim. A jeśli on postanowi (tak, wiem, że dokładnie tak zrobi) się z Tobą zobaczyć, to już jego problem i jego życie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2006 o 16:54, wanan napisał:

w ktorym domu siedzi kangax??

W Dokach, pomiędzy Gildią Mae''Vara a schodami (tymi gdzie tawerna). A ściślej rzecz ujmując - tam znajdziesz jego głowę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować