Zaloguj się, aby obserwować  
Alamar

Baldur's Gate 2 - Temat ogólny

21790 postów w tym temacie

witam wszyskich.
czy wie ktos z Was gdzie dokladnie znajduje sie portal w dzielnicy mostow?? ten do ktorego potrzebny jest kamien lotrzykow. quest nazywa sie chyba spaczony run czy jakos tak.
szukalem odpowiedzi w Bezpiecznej Przystani ale jedyne co tam jest napisane to ze portal jest w dzielnicy mostow..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2006 o 00:38, Mistiq napisał:

witam wszyskich.
czy wie ktos z Was gdzie dokladnie znajduje sie portal w dzielnicy mostow?? ten do ktorego
potrzebny jest kamien lotrzykow. quest nazywa sie chyba spaczony run czy jakos tak.
szukalem odpowiedzi w Bezpiecznej Przystani ale jedyne co tam jest napisane to ze portal jest
w dzielnicy mostow..


Poszukaj dokładniej - napewno znajdziesz! Nawet na mapkach jest zaznaczone.
Tylko uważaj - czeka na ciebie tam miła niespodzianka :}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2006 o 00:38, Mistiq napisał:

witam wszyskich.
czy wie ktos z Was gdzie dokladnie znajduje sie portal w dzielnicy mostow?? ten do ktorego
potrzebny jest kamien lotrzykow. quest nazywa sie chyba spaczony run czy jakos tak.
szukalem odpowiedzi w Bezpiecznej Przystani ale jedyne co tam jest napisane to ze portal jest
w dzielnicy mostow..

Ten portal jest w jednym z tych domów na południu planszy - tak po środku za domem Rijeka. Stoi sam - na pewno znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam taki mały problem. Kiedy ostatnio kończyłem BG2 grałem złodziejem. Miał charakter CN. Jak zaczołem Tron Bhaala to miał charakter NZ. O co chodzi?
Zaznaczam że z innymi postaciami było podobnie nawet z Paladynem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2006 o 10:49, Delta Andrzej napisał:

Witam mam taki mały problem. Kiedy ostatnio kończyłem BG2 grałem złodziejem. Miał charakter
CN. Jak zaczołem Tron Bhaala to miał charakter NZ. O co chodzi?
Zaznaczam że z innymi postaciami było podobnie nawet z Paladynem.

Musiałes pójść ścieżką zła w piekle, by zdobyć łzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dzieki wielkie. bede próbować :P
ani trochę nie czuję się urażona :)
mam nadzieje, że nie ma tu zastosowania stwierdzenie, że kobieta jest "tą gorszą" :P

w razie kolejnych problemów, wiem gdzie się zgłosić:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam !

Mam maly problem z BG2:TB ... Gdy chce przejsc z dowolnej lokacji do dokow gra sie scina. Po autozapisie powinna sie wczytac lokacja, a tu crash BG. Nie wyskakuje zaden blad, poprostu to "koleczko" laduje sie sie kawaleczek i staje. Probowalem wywalic wszystko z folderu "cache" i odpalic na nowo gre, ale to nie pomaga :( Na jakiejs zagranicznej stronie czytalem o consoli, ale jak wpisuje w niej MoveToArea(AR0300) to nic sie nie dzieje. Mam zainstalowane kilka modow (Soulafein, item upgrade, ease use costam) POMOCY ! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wszystkie mody mogą być razem instalowane. Sprawdź na stronach tych modów, czy mogą być instalowane i z jakimi modami. lub deinstaluj jakiś mod i sprawdz czy przejdziesz do lokacji , jak nie to deintaluj drugi i tak dalej az zadziala. A jak w ogóle nie zadziala i zaintaluj ponownie BG2 + patche:} Sprawdz tez wymagania moda - nie wszystkie bowiem pojda z BG2+TB moga byc tylko dla BG2...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2006 o 13:48, baldurowiec napisał:

Witam !
Mam maly problem z BG2:TB ... /.../ Mam zainstalowane kilka
modow (Soulafein, item upgrade, ease use costam) POMOCY ! :(


Witam.
Jeśli masz tylko wymienione mody, to raczej nie jest to ich wina.
Proponuję wczytać wcześniejszy save i sprawdzić, czy problem występuje.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2006 o 15:45, walgierz napisał:

Witam.
Jeśli masz tylko wymienione mody, to raczej nie jest to ich wina.
Proponuję wczytać wcześniejszy save i sprawdzić, czy problem występuje.
Pozdrawiam


Gra wiesza sie nawet na innym save''ie (jak nie na dokach to na innej lokacji), zrobienie nowej postaci tez nie pomaga. Nie sadze aby wina lezala po stronie modow. Kilka miesiecy temu gralem na tym samym komputerze z tymi samymi modami i wszystko dzialalo dobrze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wszystko działa jak tralala;)Odinstalowałem wszystko i zainstalowałem od nowa, wyczyściłem płytki i dałem instalacje sierodkową, nie tą minimalną:)Wiecie o co chodzi.Ale mam nowy problem:(Gdy gram w Baldur''s Gate 2 Tron Bhaala i chcę zobaczyć opis np. broni to mi wychodzi z gry i piszę "An Assertion failed in InfScreenInventory.cpp at line number 9909.Co może być tego przyczyną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2006 o 18:22, Dezzer napisał:

No wszystko działa jak tralala;)Odinstalowałem wszystko i zainstalowałem od nowa, wyczyściłem
płytki i dałem instalacje sierodkową, nie tą minimalną:)Wiecie o co chodzi.Ale mam nowy problem:(Gdy
gram w Baldur''s Gate 2 Tron Bhaala i chcę zobaczyć opis np. broni to mi wychodzi z gry i piszę
"An Assertion failed in InfScreenInventory.cpp at line number 9909.Co może być tego przyczyną?

Może po prostu problemy tkwi w twojej wersji gry, płyty się porysowały czy coś i nie możesz teraz właściwie zainstalować gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie opisywałem jeszcze mojego problemu... Nie pamiętam... W każdym razie wygląda to tak: po instalacji włączam grę, pojawia się okienko z prośbą o konfigurację. Robię to co trzeba i uruchamiam grę. Tylko, że przy KAŻDYM następnym uruchomieniu znów pojawia się to okienko i muszę na nowo konfigurować grę. Pisałem do Pomocy Technicznej CDP, lecz nie potrafili mi oni pomóc. Może ktoś z Was miał podobny problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować