Zaloguj się, aby obserwować  
Alamar

Baldur's Gate 2 - Temat ogólny

21790 postów w tym temacie

Witam. Miałam coś takiego i wiesz chyba znalazłam haczyk. Każdy gracz myśli przede wszystkim o wgraniu nowych sterów do grafiki, ja też tak zrobiłam i nic nie pomogło. Wiesz co dopiero naprawiło proglem: nowe stery do muzy. Okazało się, że te które miałam były z błędem. Spróbuj może u ciebie będzie podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2006 o 13:09, Vel Grozny napisał:

To objawy typowe dla posiadaczy bezprzewodowych klawiatur Logitecha. Dezinstalacja programu
iTouch rozwiązuje problem. (sam doświadczyłem)
A jeśli klawiatura jest na USB, można spróbować ją przełożyć do innego gniazdka.

Choć w tym przypadku, jak zawsze, może chodzić o coś innego.



Hm... Sprawdzałem na 2 laptopach. Co Ty na to??
Faktem jest. ze na stacjonarnym jest osprzet logitecha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2006 o 10:57, mariostar napisał:

W grze z tego co pamietam jest możliwość dodawania wlasnych dźwięków postaci, i tu zaczyna
sie moje pytanie czy istnieje możliwość "wyciągnięcia z gry" dźwięków takich postaci jak np.Sarevok
i dodania ich sobie jako wlasnych??? zdaje się ,że są to pliki MUS ale nie jestem pewien



a co z tymi dźwiękami jest to możliwe???


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2006 o 13:10, Solstheim napisał:

> kto wie co mam ściągnąc w przypadku modu z Kelseyem ?
zalezy kelsey soa to bedzieszm iał kelseya w soa choc w tob tez powinien działac lecz tam
juz bedzie tylko za toba chodził nie bedzie mozna z nim porozmawiac lub kesley soa i tob to
tu i tru bedziesz miał jego wstawki... inna sprawa ze tego modu NIGDZIE nie ma po polsku:D
sam z paroma osobami z tego forum zajmuje sie robieniem spolszczenia i wierz mi to bardzo
trudna i meczonca praca..... poczekaj neszcze troche to moze zagrasz w kesleya pl

to wole poczekac na spolszczenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to sobie poczekasz:D do troche tego jest z 4tysiace lini dialogów....:D po ang i niekiedy trzeba długo myslec by zrozumiec text(3156 ciagłych lini i nagły przeskok do 6000 czyli razem bedzie z 4tysiaczki):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
1Mam BG trilogy z TDD tylko nie wiem co z mapka :) bo pokazuje mi tylko mapke BG2 + TDD :(
2Po zainstalowaniu BGT, mam krzaczki zamiast polskich liter a ten programik z katalogu BGT nie moze skonwertowac (jakis blad wyskakuje)

Jesli ktos cos zaradzi na te 2 problemy bede weryhapi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2006 o 16:07, Iriskell napisał:

Witam
1Mam BG trilogy z TDD tylko nie wiem co z mapka :) bo pokazuje mi tylko mapke BG2 + TDD :(
2Po zainstalowaniu BGT, mam krzaczki zamiast polskich liter a ten programik z katalogu BGT
nie moze skonwertowac (jakis blad wyskakuje)

Jesli ktos cos zaradzi na te 2 problemy bede weryhapi :)


Problem krzaczków: http://www.republika.pl/elminster/kpzbg1.rar poprawka
Problem mapy: http://america.iegmc.net/worldmap/
powinno pomóc :D Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem w Warowni D''Arnise (dobrze napisałem?:P). Otóż teraz czeka mnie pojedynek z Trollem, co uwięził ojca Nalii. Próbuję już chyba 50 raz go pokonać. Co mi radzicie? 1. Zdobyć trochę więcej doświadczenia i wrócić później ? 2. Jest jakiś inny sposób np: odpowiednie czary/broń, która go szybciej uśmierci ?
Ps. Z solucji, o którą tak prosiłem jednak nie korzystam. Stwierdziłem, że faktycznie znacznie przyjemniej gra się bez niej. No ale mam nadzieję, że mi pomożecie z tym problemem? :/
Z góry dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2006 o 16:25, 8bit napisał:

Mam mały problem w Warowni D''Arnise (dobrze napisałem?:P). Otóż teraz czeka mnie pojedynek
z Trollem, co uwięził ojca Nalii. Próbuję już chyba 50 raz go pokonać. Co mi radzicie? 1. Zdobyć
trochę więcej doświadczenia i wrócić później ? 2. Jest jakiś inny sposób np: odpowiednie czary/broń,
która go szybciej uśmierci ?
Ps. Z solucji, o którą tak prosiłem jednak nie korzystam. Stwierdziłem, że faktycznie znacznie
przyjemniej gra się bez niej. No ale mam nadzieję, że mi pomożecie z tym problemem? :/
Z góry dziękuje.


najpierw powiedz kogo masz a dam radę - w sumie możesz walnąc na ślepo pare kul ognia, a tak to trole dobijac kwasową strzałą melfa, w ostatecznosci kupic na targu przygód miecz ognistego płomienia czy jakoś tak :)

jak ocenicie mój skład ?
Ja Złodziej
Minsc
Jaheira
Korgan
Edwin
Viconia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2006 o 16:25, 8bit napisał:

Mam mały problem w Warowni D''Arnise (dobrze napisałem?:P). Otóż teraz czeka mnie pojedynek
z Trollem, co uwięził ojca Nalii. Próbuję już chyba 50 raz go pokonać. Co mi radzicie? 1. Zdobyć
trochę więcej doświadczenia i wrócić później ? 2. Jest jakiś inny sposób np: odpowiednie czary/broń,
która go szybciej uśmierci ?
Ps. Z solucji, o którą tak prosiłem jednak nie korzystam. Stwierdziłem, że faktycznie znacznie
przyjemniej gra się bez niej. No ale mam nadzieję, że mi pomożecie z tym problemem? :/
Z góry dziękuje


hmmm moze idz tam niewidzialna postacia, zwab samego torgala (bo on Cie chyba wyczuje) i go utlucz na osobnosci. Juz nie pamietam jaki byl bez tacticsa :/ Wydaje mi sie ze nie mialem z nim problemów.
Mam nadzieje ze wiesz ze trolle dobija sie ogniem lub kwasem jak leza :)


Boogie zaistalowalem mapke ver 6.ileś i dziala :) tylko nie wiem np gdzie jest broda ulgotha :) Bo ta mapa jest ogromna. A z tego co pamietam to Broda byla odkryta od samego poczatku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj. Ja z tego co pamiętam, najpierw wytłukłam jego sługusów: czary - pajęczyna i kula ognia, a jego samego to standartowo, od całej grupki moich bohaterów, na zasadzie "od każdego coś miłego", czyli mięśniaki - broń białanajlepsza jaką aktualnie miałam, czarodziej - czary na podstawie ognia, kapłan - leczy mięśniaków, łowca ze złodziejem - ogniste strzały. Powinno się udać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2006 o 16:25, 8bit napisał:

Co mi radzicie? 1. Zdobyć
trochę więcej doświadczenia i wrócić później ? 2. Jest jakiś inny sposób np: odpowiednie czary/broń,
która go szybciej uśmierci ?

Po pierwsze: podaj skład i poziom drużyny, to ocenimy jakie masz możliwości. Po drugie: grasz z jakimiś modami czy w "czystego" Baldurka?

Dnia 25.11.2006 o 16:25, 8bit napisał:

Ps. Z solucji, o którą tak prosiłem jednak nie korzystam. Stwierdziłem, że faktycznie znacznie
przyjemniej gra się bez niej. No ale mam nadzieję, że mi pomożecie z tym problemem? :/

No przecież się nie obrazimy na Ciebie za to, że chciałeś solucję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować