Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ubisoft zapowie kolejną odsłonę Assassin`s Creed już za tydzień?

12 postów w tym temacie

No bez jaj....
Uwielbiam serię Assassin Creed,ale wolałbym,aby poszczególne części wychodziły co 2/3lata i miały bardzo dobrą fabułe.Ja chce się trząść tak jak na myśl o Wiedźminie 3-grze na którą czekam już bardzo długo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dojenie mlecznej krowy trwa. Ubisoft nawet nie ukrywa, że nowe Assassiny i FarCry''ie będą wychodzić co roku. Szkoda, że te serie zmienią się w Call of Duty czy FIFY ale cóż, pieniądze nie śmierdzą, a opinie graczy dla nich się nie liczą dopóki te marki będą przynosić zysk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fantastyczna wiadomość... nie... zaraz... wróć!
Kolejny AC już w drodze? Ciekawe czy wersja PC wyjdzie równie niedopracowana jak AC3...
Cóż, pociesza mnie fakt, że wątek Desmonda mogę uznać za zamknięty więc kolejne odsłony nie są przeze mnie jakoś specjalnie wyczekiwane. Obawiam się, że w takim tempie ta marka umrze szybciej niż się Ubi wydaje. Naprawdę szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie tylko żeby go przez przypadek nie zepsuli z pośpiechu chociaż w to wątpię bo wszystkie części assassins creeda są bardzo dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A dziwisz się im? :D Każda firma jest nastawiona głównie na zysk i nikt nie będzie z niego rezygnował, żeby zadowolić grupkę osób :) A że gra pewnie się sprzeda jeszcze lepiej niż ACIII, to utwierdzą się w przekonaniu, że AC co roku to jest to, na co gracze czekają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe gdzie tym razem będzie rozgrywała się akcja gry. Oby jak najdalej od współczesności. Niemniej to jedna z moich ulubionych serii, więc czekam. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2013 o 13:25, tymeks napisał:

No bez jaj....
Uwielbiam serię Assassin Creed,ale wolałbym,aby poszczególne części wychodziły co 2/3lata
i miały bardzo dobrą fabułe.


Zapowie a nie wyda. Równie dobrze mogą powiedzieć "wypatrujcie nowego AC w 2017 roku".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2013 o 19:27, Nagaroth napisał:

> No bez jaj....
> Uwielbiam serię Assassin Creed,ale wolałbym,aby poszczególne części wychodziły co
2/3lata
> i miały bardzo dobrą fabułe.

Zapowie a nie wyda. Równie dobrze mogą powiedzieć "wypatrujcie nowego AC w 2017 roku".



Nie mogą. Nowa odsłona ma wyjść jeszcze w tym roku fiskalnym, czyli do 31 marca 2014 roku. To potwierdzona informacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie spadną z poziomem, to mogą brać ode mnie tyle kasy ile zechcą. To jedyna seria, dla której jestem gotów na takie przywiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować