Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Killzone: Shadow Fall zmierza na PlayStation 4 - jest gameplay!

19 postów w tym temacie

A potem się okaże, że było jak z KZ2... albo z Colonial Marines i gra nie wygląda w ogóle jak to, co widzieliście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2013 o 09:19, maggit napisał:

A potem się okaże, że było jak z KZ2... albo z Colonial Marines i gra nie wygląda w ogóle
jak to, co widzieliście.


Przecież gościu grał O_o. Nawet na FB jest zrzucony prosto z sprzętu fragment rozgrywki który się nagrał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zanim zacznę piać z zachwytu poczekam na ruch MS i nie sądzę żeby graficznie odstawali

to jest kolejna generacja i sony, czego się spodziewaliście wii u?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2013 o 11:07, Principes napisał:

Na filmikach zawsze wszystko ładnie wygląda.

Ale w rozdzielczości prawie 4000 na ponad 2000 to "raczej" grać się nie będzie. Poza tym nie mam zamiaru (pewnie podobnie jak większość) w czasie gry siedzieć z nosem w telewizorze/monitorze i przypatrywać się pojedynczym scenom.

Killzone 3 jest strasznie rozmazany. Tekstury są bardzo rozmemłane i z bliska każdy element wygląda źle. Mimo to dzięki temu i innym oszukańczym trikom ogólny efekt jest imo bardzo dobry, w ruchu gra wygląda świetnie, a ja wolę grać a nie patrzeć jakiej jakości tekstur użyto na butach mojego bohatera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2013 o 11:55, Minciu napisał:

@SOS_PL To wygląda jakby część Vecty należała do Helghan.


Hmm...A znasz zakończenie Kill`a 3 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2013 o 09:23, Bracio napisał:

> A potem się okaże, że było jak z KZ2... albo z Colonial Marines i gra nie wygląda
w ogóle
> jak to, co widzieliście.

Przecież gościu grał O_o. Nawet na FB jest zrzucony prosto z sprzętu fragment rozgrywki
który się nagrał.

To co, nie można przygotować dema na pokaz? A:CM miało grywalne demo (to, które było na E3).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować