• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
fina

wPLN w grach na PS2

Pytanie

zakupiłem 3 gry na PS2 i tylko w jednej z nich była karta rejestracyjne ,a co za tym idzie nie dostałem wPLN.
Jest to głęboka niesprawiedliwość gdyż niejednokrotnie gry na PS2 sa 4-krotnie droższe niz analogiczna gra na PC . Czy ktoś może mi wyjaśnić dlaczego tak jest ??? Uzyskałem odpowiedz że na PS2 nigdy nie było kart rejestracyjnych , czyli cała ta rewolucja do bani !!!! bo nie mam ani wPLN z gry którą kupiłem za 199 zł , ani nie mam gwarancji ze jak ta droga płytka sie zepsuje to nikt mi jej nie wymieni - uważam to za głębokom niesprawiedliwość i musze powiedzieć ,że zawiodłem sie tutaj na firmie CD Projekt


pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

21 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 26.10.2005 o 10:44, fina napisał:

zakupiłem 3 gry na PS2 i tylko w jednej z nich była karta rejestracyjne ,a co za tym idzie
nie dostałem wPLN.
Jest to głęboka niesprawiedliwość gdyż niejednokrotnie gry na PS2 sa 4-krotnie droższe niz
analogiczna gra na PC . Czy ktoś może mi wyjaśnić dlaczego tak jest ??? Uzyskałem odpowiedz
że na PS2 nigdy nie było kart rejestracyjnych , czyli cała ta rewolucja do bani !!!! bo nie
mam ani wPLN z gry którą kupiłem za 199 zł , ani nie mam gwarancji ze jak ta droga płytka sie
zepsuje to nikt mi jej nie wymieni - uważam to za głębokom niesprawiedliwość i musze powiedzieć
,że zawiodłem sie tutaj na firmie CD Projekt


pozdrawiam

Ja jestem ciekawy czy jak wyjdzie PS3 w Polsce to CDP zlokalizuje więcej gier na PS3 niż na PS2 było zlokalizowanych. Miło było by gdyby te lokalizacje gier na PS2 nie były wyjątkami i na PS3 było więcej tytułów zlokalizowanych przez CDP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ważne pytanie do CDP !!!!
Czy w obecnie sprzedawanych grach przez CDP są zawsze wPLNY ??
Dokłądniej zamówiłem :
Spartan: Total Warrior
Metal Gear Solid 3: Snake Eater
Ghost Recon: Advanced Warfighter (wiem że jest na pc ale za 99 :)
Evil Dead Regeneration
Darkwatch
Cold Winter

CZY ZNAJDĘ W nich wirtualną kasę ?? Dziękuję za SZYBKĄ odpowiedź !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 29.06.2006 o 19:08, Verbatim napisał:

Lepiej kupywać używane gry na ps2, ja jak byłem w Anglii to kupywałem używane po 4-10 funtów.

a gdzie ? w sklepach jakiś ? pozatym 0 funtów to 65 zł - u nas można taniej kupić nówki (na gram.pl np)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dnia 29.06.2006 o 13:32, Evil Khan napisał:

Ghost Recon: Advanced Warfighter (wiem że jest na pc ale za 99 :)



Przykro mi to mowic ale GR:AW na ps2 nie jest ta sama gra co na x''a 360 i pc (te 2 wersje tez sie roznia), jest od nich duuuzo gorsza i nie chodzi mi tu o grafike (chociaz troszeczke tez) ,ale nie martw sie MGS ci to zrekompensuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 12.12.2005 o 17:17, f5k napisał:

Ja jestem ciekawy czy jak wyjdzie PS3 w Polsce to CDP zlokalizuje więcej gier na PS3 niż na
PS2 było zlokalizowanych.

Watpie, przy tych cenach o których teraz słyszymy, to najwyżej zwiększy się popularność PStwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 29.06.2006 o 19:22, xRaphaelx napisał:

Przykro mi to mowic ale GR:AW na ps2 nie jest ta sama gra co na x''a 360 i pc (te 2 wersje
tez sie roznia), jest od nich duuuzo gorsza i nie chodzi mi tu o grafike (chociaz troszeczke
tez) ,ale nie martw sie MGS ci to zrekompensuje ;)

No coś ty !? Masz gdzieś namiary na recenzję porównawczą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

A ja dodam ze w grach PSP również nie ma wPLN ;[ i co za tym idzie ze np. jak kupuje w sklepie gram.pl użyje wPLN to ich nie odzyskam, bo gry na PSP nie da się zarejestrować a bez tych wPLN gra kosztuje drożej niż w sklepach [np. gra normalnie w sklepie gram.pl kosztuje 170zł a po użyciu 40zł, wPLN gra by kosztowała 130zł, ale gry nie można zarejestrować wiec kasy wirtualnej się nie odzyska a w innym sklepie internetowym ta sama gra kosztuje 130zł + nawet przesyłka 10zł wyjdzie się dużo lepiej na tym niż w sklepie gram.pl] wiec taki z tego morał ze w sklepie gram.pl jak na razie nie opłaca się kupować gier na PSP, bo się tylko traci ;[ jak na razie ekonomiczniej jest kupować w zwykłych sklepach internetowych czy w takich zwykłych ;]

ps. Mam nadzieje że Gram.pl wprowadzi wPLN rownierz na gry konsolowe bo jak narazie to nie widze sensu kupowania gier w sklepie gram.pl na konslole :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 29.06.2006 o 20:00, xRaphaelx napisał:

Wystarczy spojrzec, i porownac oceny, ewntualnie przeczytaj recenzje. Niestety porownawczej
nie widzialem, ale to sa inne gry.

http://www.gamespot.com/search.html?type=11&stype=all&qs=ghost+recon&x=31&y=7

FUCK - faktycznie już graficznie widać DUUUUUUUUUUUŻĄ różnicę. A ja głupi myślałem że będzie tak pięknie jak na PC :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ech...zdrada PC na rzecz PS2 zaczyna mi wychodzić bokiem :(
Czuję że moja przygoda z PS2 skończy się szybciej niż zaczeła....
A grał ktoś w Baldursy na PS2 ? Dobre to to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Omin ta gre szerokim lukiem. Typowy H&S gorszy od Dablo I.

Nie doluj sie ps2 ma duzo kultowych pozycji i spedzilem przy niej wiele pieknych chwil ;).
MGS3 ci nadrobi GR3 gra ktora naprawde jest gleboka, ciekawa, wzruszajaca i z charakterem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 29.06.2006 o 20:25, xRaphaelx napisał:

Omin ta gre szerokim lukiem. Typowy H&S gorszy od Dablo I.

Mówisz że kiepskie ?
na screenach wygląda porządnie:
http://bonusweb.idnes.cz/konzole/ps2/bgdarkalliance2.html
??

Dnia 29.06.2006 o 20:25, xRaphaelx napisał:

Nie doluj sie ps2 ma duzo kultowych pozycji i spedzilem przy niej wiele pieknych chwil ;).
MGS3 ci nadrobi GR3 gra ktora naprawde jest gleboka, ciekawa, wzruszajaca i z charakterem.

A coś ze strzelanek byś mógł polecić bo MGS o taka skraanka bardziej jest co nie ?
Przeszedłem część 1 na PC wieki temu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Nie no troche przesadzilem,ze takie kiepskie. Nie lubie tej gry bo nazywa sie Baldurs Gate,a jest zwyklym H&S ze strzepami fabuly i nie ma prawie nic wspolnego z tym BG na PC. Jesli lubisz H&S to moze sie nia zadowolisz, tym bardziej, ze mozna ja dostac pewnie teraz za grosze.

Jak znasz angielski to MGS3 moze stac sie jedna z lepszych gier w jakie grales.

Co do strzelanek na na ps2 duzo swietnych raczej nie znajdziesz.

Polecam Resident Evil 4- 9+/10 jak dla mnie ale tylko ta czesci. Jest to niestety TPP a ci pewnie chodzi o FPP.

Ja wychodzilem z zalozenia ze jak pare serwisow wystawi naprawde wysokie oceny to wtedy zainteresuje sie jakims fpp. Mozesz looknac na black i killzone w te gralem i byly ciekawe.

Jesli niedawno kupiles ps2 to pewnie ciezko bedzie ci sie przystosowac do sterowania, ale daj tym gra troche czasu a napewno sterowanie, przestanie byc problemem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 29.06.2006 o 20:41, xRaphaelx napisał:

Co do strzelanek na na ps2 duzo swietnych raczej nie znajdziesz.

A seria Medal of Honor ?

Dnia 29.06.2006 o 20:41, xRaphaelx napisał:

Polecam Resident Evil 4- 9+/10 jak dla mnie ale tylko ta czesci. Jest to niestety TPP a ci
pewnie chodzi o FPP.

Czy w tym przypadku nie ma róźnic z wersją PC ?

Dnia 29.06.2006 o 20:41, xRaphaelx napisał:

Ja wychodzilem z zalozenia ze jak pare serwisow wystawi naprawde wysokie oceny to wtedy zainteresuje
sie jakims fpp. Mozesz looknac na black i killzone w te gralem i byly ciekawe.

Planuję :)

Dnia 29.06.2006 o 20:41, xRaphaelx napisał:

Jesli niedawno kupiles ps2 to pewnie ciezko bedzie ci sie przystosowac do sterowania, ale daj
tym gra troche czasu a napewno sterowanie, przestanie byc problemem.

Też się tego boję - póki co czekam na przesyłkę z konsolką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Zapomnialem dodac, ze darkwatch ktory zamowiles tez zbieral dobre recenzje, ale ja juz nie zdazylem go przetestowac.
Przypomnial mi sie jeszcze TimeSplitters- single z niezlym humorem i swietny multi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dnia 29.06.2006 o 20:43, Evil Khan napisał:

A seria Medal of Honor ?


Gralem w MOH: Wojna w Europie i szlo pograc. Brak save''ow mnie troche draznil, bardziej mi sie brothers in arms podobal.

Dnia 29.06.2006 o 20:43, Evil Khan napisał:

Czy w tym przypadku nie ma róźnic z wersją PC ?


Z tego co wiem nie ma jeszcze RE4 na PCta. Wiec ciezko mi powiedziec.

Milego grania ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować