Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

BioWare żegna się z Mass Effectem 3 na nowym zwiastunie DLC Citadel

46 postów w tym temacie

Dnia 05.03.2013 o 13:48, vegost napisał:

/ciach/


Ech... Przecież już Ci to wszystko tłumaczyłem.

Za granicą premierowe tytuły na PC kosztują po 50-60 dolarów. Żeby daleko nie szukać wejdź na Steam i zobacz jakie tam są ceny premier.
Zauważysz, że nawet tytuły EA nie są w Polsce aż tak drogie.

Szczerze, nie wiem czy ME3 zasłużyło na dubbing. Gdy słuchałem dubbingu w ME2 to aż bolały mnie zęby. Mirandy nie dało się znieść, Shep w wykonaniu Nowickiego to jakaś totalna pomyłka. Jeśli ME3 miałoby mieć dub na podobnym poziomie to ja się cieszę, że go nie było.

I od kiedy EA Polska "niszczy jakość gier"??? No chyba zachowuje ją właśnie, bo gra ma pewną jakość w oryginale. Nie można jej "zniszczyć" przez nie dodawanie niczego :)

I nie, Dead Space 2 i 3 nie przespałem. Mało tego sam mam DS2 EK. Tu przyznam, że brak napisów to trochę przesada, ale jestem w stanie zrozumieć podjęcie takiej decyzji.

Ty za to chyba nie pamiętasz jak gry EA były wydawane przez innych wydawców w Polsce. A ja pamiętam. Było wtedy różnie. Nie wszystkie tytuły były dostępne, ceny były często wyższe niż innych producentów. Może te 15-20 lat temu jeszcze nie grałeś, ale tak właśnie było. Więc módl się, żeby te czasy nie wróciły i dziękuj, że EA ma swój oddział w naszym biednym kraju.

Wróć proszę do tematu o polskiej wersji Bioshock Infinite i przypomnij sobie tamtą rozmowę. Nikt, żaden wydawca, nie będzie lokalizował wszyskich tytułów. To jest po prostu nieopłacalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mhm... Po obejrzeniu trailera stwierdzam, że to dlc powinno mieć podtytuł: "Citadel. The Biggest Fanserving in the History of Gaming"... Zwłaszcza rozbawiła mnie Miranda w jeszcze bardziej nieprzyzwoitym lateksie ;) i nawet panią Shepard pokazali w trailerze, no proszę, no i do tego jeszcze tańce z Garrusem, oglądanie TV z Tali, wypasiona hacjenda tylko dla nas i nawet jakas nowa szekszi laseczka pewnie na pocieszenie dla samotnych... Wygląda na to że upchali tam wszystko o czym fani śnili po nocach. Nawet odkryliśmy że Shepard ma tatuaż, choć to może tylko ten znajdujący się pod wpływem Jack ;>
A szczerze dla mnie to wygląda zbyt tanio i tandetnie (ale może to tylko dlatego że moja pani Shepard jest samotna, może zmienię opinię jak będzie mogła iść na jakieś disko przynajmniej na pocieszenie ;>) Jakby takie klimaty rozłożyli w trakcie gry to może byłoby to bardziej strawne dla mnie... do tego fabuła krążąca wokół tego jak strasznie niebezpieczni są jacyś nowi goście gdy wiemy już że pokonaliśmy największe zagrożenie dla galaktyki (i to bez pomocy większości starej ekipy) brzmi trochę naciąganie. No ale pewnie zagram żeby powiedzieć "w końcu z głowy" a w skrytości uronić łezkę wzruszenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

(w moim zakończeniu)

Spoiler

Shepard oddaje życie by w galaktyce powstało nowe DNA - mieszanka życia syntetycznego z biologicznym.

Jak w takim razie można jeszcze dawać DLC, przecież to jasne, że Bioware chce wycisnąć ostatni grosz przy okazji, a nóż widelec się uda. Ja tego nie kupuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Trochę pustawo będzie to zdjęcie będzie wyglądało jeśli w jedynce

Spoiler

zabiło się
> Wrexa

, a w dwójce
Spoiler

całą załogę

;)

hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2013 o 23:41, Sanders-sama napisał:

Pamiętaj... Zawsze, czy to w anime, czy to Sci-fi, czy to fantasy istnieje zło groźniejsze
i poteżniejsze od poprzedniego ;-)


Tak, tylko cięzko mi sobie wyobrazić jak bardzo awesome musiałaby być grupa homo sapiens żeby być groźniejsza i potężniejsza niż istoty które od eonów lat co 50 tys. lat wykańczają całą galaktyczną cywilizacje ;> ale to generalnie zawsze jest problem, gdy wprowadzi się mega hiper ekstra wielkie zagrożenie to potem ciężko to przebić żeby nie zrobiło się śmiesznie.
Ale tak generalnie to ja nawet nie wiem kim sa ci ludzie wiec może jak zagram będzie miało to więcej sensu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować