Zaloguj się, aby obserwować  
LFG-Foley

Bleach - Temat ogólny

6149 postów w tym temacie

Tak se myśle a może zamiast Vizadrów wkroczy Division 0 czyli ta Gwardia Królewska. Ojjj to by się działo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2009 o 21:43, Infes napisał:

Tak se myśle a może zamiast Vizadrów wkroczy Division 0 czyli ta Gwardia Królewska. Ojjj
to by się działo.

Oprócz tego, że by zmasakrowali zapewne wszystkich wrogów(no, chyba, że wkroczyłby ktoś nowy), a mina Ichigo byłaby wręcz legendarna?
Póki co brakuje po prostu tych złych... : /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeczytajcie dwie ostatnie strony chapteru -97 "Let Stop The Pendulum"
A co jeśli Vizardzi staną po stronie Aizena?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego uważacie, że Div0 jest uber pr0? Nikt nie powiedział, że to same supermeny, najprawdopodobniej są to shinigami na poziomie średniego kapitana... Jeżeli byliby tacy najsilniejsi itp. to dlaczego awans do gwardii dostała jakaś kobieta (TBtP), a nie Ukitake czy Kyoraku będący w akademii od początku i mający siłę zbliżoną do Yama-jiego? Granica siły shinigami kończy się właśnie na staruszku, silniejszy od niego może być tylko ktoś, kto zatarł granicę między shinigami, a hollowem, czyli właśnie Vizard. Przypuszczam, że Ichigo bez maski pokonałby co najwyżej 8 Espadę, z maską walczy z Ulą. Hirako będący bardzo silnym kapitanem, w połączeniu z mocą hollowa = maszynka do zabijania. Chodzi mi o to, że Div0 to nie musi być wcale uber pro armia będąca w stanie wymieść wszystkich z powierzchni ziemi - ot, zwykłe posiłki dla SS. Mimo wszystko to Vizardzi pewnie okażą się tą miażdżącą potęgą.
@Sashion
Myślę, że nie, aczkolwiek nie muszą też być po stronie SS. Bardzo prawdopodobne, że będzie to 3 strona konfliktu.
@Infes
Liczą na to, że stanie po ich stronie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo ta uber pro Div0 jest tylko w nagłych przypadkach. A dziadzio może nie chciał ich wzywać. Choć może masz racje. Na pewno Vaizardzi > Taicho niektórzy :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widział ktoś gdzieś w Polsce do kupienia SOULs Databooka? Chciałem się w coś takiego zaopatrzyć, a nie znalazłem nigdzie :( Jest na amazonie, w sumie 10$ to niedużo, ale jeżeli będę zamawiał z USA to jak dolar troszkę stanieje, a i lecieć będzie pewnie z miesiąc :/ Więc jeżeli ktoś znalazł gdzieś w Polsce lub chociaż w Europie to byłbym wdzięczny za zalinkowanie... :)
P.S.: Nie dawać linka z ebaya, jest tam z UK ale 15 funtów to niezbyt atrakcyjna oferta, przynajmniej na dzień dzisiejszy ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A w nowym odcinku :

Spoiler

Urahara pokazuję tak zwane "Siedzisko Larw" a tak naprawdę miejsce pobytu osób które chciał odejść na urlop z Specialnych odziałów. Możemy zobaczyć najgrośniejszego z nich wszystkich który jest trzymany jako jedyny w klatce...Kurotsuchi Mayuri któremu Kisuke złożył oferte stworzenia odzielnego odziału do badań. Na końcu możemy zobaczyć również trening młodego potomka Kuchiki,samego Byakuya...oraz...dziecko geniusz,Ichimaru Gin,który pokazuję jak potężny jest Aizen''owi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

1. Swoją drogą mogliby wreszcie wyjaśnić dlaczego Mayuri wygląda tak jak wygląda :P Oczywiście w mandze :P Jeżeli chodzi o następny chapter mangi: ciekaw jestem co wymyśli Urszula nowego. Ichigo na 100% przeżyje oskurasa (śmieszna nazwa), a Ula nie może przecież walić tym czymś na lewo i prawo.


2. Zrobiłem sobie tapetę, na której znajdują się moi ulubieni bohaterowie :P Chciałbym się dowiedzieć co o niej myślicie, co bym mógł w niej zmienić, żeby to lepiej wyglądało itp. Jestem otwarty na wszelką krytykę :) Osobiście planuję zmienić obrazek z Grimmem robiącym Desgarron (do góry między Kyoraku, a Isshinem) na Grimma w ressie uchwyconego z bliska, ale boję się, że nie będę mógł tego dobrze wkomponować, bo sam obrazek jest dłuższy w poziomie, a krótszy w pionie ;P
Oczywiście wszystkie prawa zastrzeżone :) Jak ktoś chce to sobie umieścić na pulpicie (wątpię w to :D), to proszę bardzo, prosiłbym o nie umieszczanie tego nigdzie w internecie bez mojej zgody i nie podpisywanie sobie autorstwa :P (ale wątpię, żeby ktoś chciał coś takiego sobie przypisać :D)
Na obrazku są spoilery :D
A oto link: http://img2.vpx.pl/up/20090226/bleach_tapeta12.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2009 o 13:00, Infes napisał:

A w nowym odcinku :

Spoiler

Urahara pokazuję tak zwane "Siedzisko Larw" a tak naprawdę miejsce
pobytu osób które chciał odejść na urlop z Specialnych odziałów. Możemy zobaczyć najgrośniejszego
z nich wszystkich który jest trzymany jako jedyny w klatce...Kurotsuchi Mayuri któremu
Kisuke złożył oferte stworzenia odzielnego odziału do badań. Na końcu możemy zobaczyć
również trening młodego potomka Kuchiki,samego Byakuya...oraz...dziecko geniusz,Ichimaru
Gin,który pokazuję jak potężny jest Aizen''owi.



Ktoś tego wcześniej nie wiedział :D?

@ibisz

Ten kolorowy Ichigo fajny jest, jeśli Tobie nie przeszkadza kolorystyka takiej tapety ot śmiał osobie ustaw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@ibisz
Ogółem fajnie Ci wyszło ;) Co tutaj dużo gadać.

@Camelowaty
Może ktoś czasu nie ma obejrzeć to se wpierw przeczyta i się dowie czy warto obejrzeć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po oglądnięciu 208 odcinka złapałem małego "zonka".

Spoiler

Biało-niebieski świr który jest kapitanem był jednym z najniebezpieczniejszych ludzi w SS? <lol> A mały Gin jest troszkę przerażający w tym co i jak robi... Brr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2009 o 17:38, Eldven napisał:

Po oglądnięciu 208 odcinka złapałem małego "zonka".

Spoiler

Biało-niebieski świr który jest
kapitanem był jednym z najniebezpieczniejszych ludzi w SS? <lol> A mały Gin jest
troszkę przerażający w tym co i jak robi... Brr...


Spoiler

Dokładnie tak. Ale nie ma w tym nic dziwnego. Najprawdopodobniej o tym więzieniu nie wiedziało zbyt wiele osób, możliwe, że nie wiedział o tym nawet sam Yama-jii, a tylko Centrum 46. W takim bądź razie mianowanie na kapitana takiego jegomościa przeszłoby bez zbytniego echa.


Miło mi, że chociaż komuś spodobała się moja tapeta ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gin to dziecko geniusz więc nie ma co się dziwić choć jest lekko stuknięty,jak płatny morderca nieletni wygląda ;) A Mayouri,hmmm on taki ciągle jest nawet po tych 110latach,oschły,zimny i mało na czym mu zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

I tell you it''s useless! Mmm, Ulq pokazuje ząbki. Widać wnerwiony, bo pokazał swoje prawdziwe ressurection. Rogi zmieniły się w uszy, ale przynajmniej zmienił buty na lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Jestem tylko ciekaw kto pomoże Ichigo... Na początku myślałem, że Kurosaki poradzi sobie z Ulqiem, ale Kubo rysuje to tak jakby chciał, żeby Ichigo umarł. Chciałbym zobaczyć przybycie Unohany :) Ale jeżeli Ichigo sam sobie ma poradzić, to czekamy na kolejny odcinek z serii Black&White i przemianę Ichigo w hollowa z pełną regeneracją, bo Ichigo nie jest w stanie się nawet ruszyć. Chyba, że wróci Zangetsu i zrobi to co w walce z Zarakim - powstrzyma krwawienie z ran itd. Ale i tak to jest trochę mission impossible przeciwko w pełni zressowanemu Ulqowi. Teraz zadziwiam się tylko mocą Kyoraku, który na shikai walczy jak równy z równym z najlepszym Espadą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm wydaje mi się że Itsygo zaraz jakiś awans otrzyma dosłownie. Nowy atak,przemiana coś z tego będzie. A umrzeć? Nie możliwe,w końcu to główny bohater.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2009 o 12:47, Infes napisał:

Hmm wydaje mi się że Itsygo zaraz jakiś awans otrzyma dosłownie. Nowy atak,przemiana
coś z tego będzie. A umrzeć? Nie możliwe,w końcu to główny bohater.

Szczególnie że w Bleachu dobrzy nie umierają. Ech, a ja bym tak bardzo chciał by Inoue się zamieniła w Super Inoue III stopnia i z-bitch-slapowała Ulquiorre przez całe Hueco Mundo... ale nie ma na to zbytniej szansy, pewnie się skończy na "Kyaaaa Kurosaki-kuuun nie możesz zginąć WAAAAALCZ!" (normalnie tylko jej pomponów brakuje... a nie, czekaj może przecież dopingować Przednimi pomponami) Ichigo dostanie power-upa i skopie Ulquiorrze tyłek... how boring... chociaż kto wie może Ishiin wpadnie i załatwi Ulquiorre jednym ciachem, to by było mocne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie tam. Tak jak w Naruto gdzie Hinata pomogła Naruto tak tutaj Inoue pomoże Itsygo. Będzie LEVEL UP na środku monitora i bach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować