Zaloguj się, aby obserwować  
LFG-Foley

Bleach - Temat ogólny

6149 postów w tym temacie

Dnia 27.02.2009 o 13:02, Infes napisał:

Nie tam. Tak jak w Naruto gdzie Hinata pomogła Naruto tak tutaj Inoue pomoże Itsygo.
Będzie LEVEL UP na środku monitora i bach ;)

A to nawet wcale nie takie mało prawdopodobne bo jest kilka podobieństw w obu seriach (choćby postacie Saskacza i Ishidy) więc wcale możliwe że Inoue zbierze po tyłku... no nic, pożiwim uwidim... a tak w ogóle to gdzie się pałęta Kenpachi ?? On by Ulquiorre jedną ręką załatwił. Albo nie, czekaj, może trochę akcji na ekranie dostanie w końcu Unohana-taichou, z tego co wiem to ta babka jest NAPRAWDĘ Badass

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2009 o 13:04, Hubi Koshi napisał:

> Będzie LEVEL UP na środku monitora i bach ;)
A to nawet wcale nie takie mało prawdopodobne bo jest kilka podobieństw w obu seriach
(choćby postacie Saskacza i Ishidy) więc wcale możliwe że Inoue zbierze po tyłku... no
nic, pożiwim uwidim... a tak w ogóle to gdzie się pałęta Kenpachi ?? On by Ulquiorre
jedną ręką załatwił. Albo nie, czekaj, może trochę akcji na ekranie dostanie w końcu
Unohana-taichou, z tego co wiem to ta babka jest NAPRAWDĘ Badass

Unohana mogłaby powalczyć troszkę, nie wiemy o niej zbyt dużo... A w tym czasie Kotetsu by uleczyła Truskawę. Kenpachi na pewno gdzieś biega z najbardziej niezawodnym gps-em na świecie - Yachiru. Nel mogłaby teorytycznie wkroczyć, ale wątpię, by Tite tak szybko do niej powrócił.

Spoiler

Co do Inoue, możliwe, że w jakiś sposób pomoże Ichigo, bo przecież prosi Ishidę o pomoc w dotarciu na górę. Myślę, że będzie to bardziej mentalne wsparcie, bo z walką to ona nie ma nic wspólnego. Już widzę Tsubakiego odcinającego skrzydła i ręce Ulqowi, a na koniec rozczłonkowującego jego ciało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2009 o 13:54, ibisz napisał:

Unohana mogłaby powalczyć troszkę, nie wiemy o niej zbyt dużo... A w tym czasie Kotetsu
by uleczyła Truskawę. Kenpachi na pewno gdzieś biega z najbardziej niezawodnym gps-em
na świecie - Yachiru. Nel mogłaby teorytycznie wkroczyć, ale wątpię, by Tite tak szybko
do niej powrócił.

Spoiler

Co do Inoue, możliwe, że w jakiś sposób pomoże Ichigo, bo przecież
prosi Ishidę o pomoc w dotarciu na górę. Myślę, że będzie to bardziej mentalne wsparcie,
bo z walką to ona nie ma nic wspólnego. Już widzę Tsubakiego odcinającego skrzydła i
ręce Ulqowi, a na koniec rozczłonkowującego jego ciało...


Kumpel podrzucił mi skany jakiejś książeczki/magazynu w których były informacje na temat poszczególnych kapitanów i wice-kapitanów i Unohana pod względem statystyk ustępowała jedynie Yamamoto-so-taichou i Aizenowi, czyli Ulquiorra raczej nie dla niej nie stanowił jakiegoś poważnego zagrożenia. Ty mi nawet nie wspominaj o Yachiru podręczniku na temat Zgub-się-sam i prawdopodobnie bliskiej krewnej Zoro jednynego człowieka, który umie się zgubić na prostej drodze XD Taaa to będzie albo wsparcie moralne "Kurosaki-kun Don''t Die" albo Ishida spróbuje zająć Ulquiorre, a Inoue wyleczyć Ichigo... i na tym się pewnie skończy, ech pół duszy był diabłu oddał żeby w końcu Isshin wkroczył do akcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2009 o 14:01, Hubi Koshi napisał:

Kumpel podrzuci3 mi skany jakiejś ksią?eczki/magazynu w których by3y informacje na temat
poszczególnych kapitanów i wice-kapitanów i Unohana pod wzgledem statystyk ustepowa3a
jedynie Yamamoto-so-taichou i Aizenowi, czyli Ulquiorra raczej nie dla niej nie stanowi3
jakiegoś powa?nego zagro?enia. Ty mi nawet nie wspominaj o Yachiru podreczniku na temat
Zgub-sie-sam i prawdopodobnie bliskiej krewnej Zoro jednynego cz3owieka, który umie sie
zgubia na prostej drodze XD Taaa to bedzie albo wsparcie moralne "Kurosaki-kun Don''t
Die" albo Ishida spróbuje zająa Ulquiorre, a Inoue wyleczya Ichigo... i na tym sie pewnie
skonczy, ech pó3 duszy by3 diab3u odda3 ?eby w koncu Isshin wkroczy3 do akcji.

Taa Yachiru wymiata xD Nie, najlepszym sposobem na pokonanie Ulqa jest wkroczenie Dondochakki i Peshe :) Możliwe, że będzie tak jak mówisz, ale z drugiej strony Ishida nie miałby szans na zajęcie Uli, bo ten zabiłby go jednym uderzeniem. Też chciałbym żeby wkroczył Isshin, ale to raczej mało możliwe... Prędzej Urahara :D Szkoda, że shinigami to honorowe bestie, wiec raczej nie ma co liczyć na walkę 2 na 1 lub coś w tym stylu. Bo chciałbym zobaczyć Byakuya i Zaraki vs. Ulq :) Co do Unohany, pewnie widziałeś ten obrazek:

20090227143722

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2009 o 14:39, ibisz napisał:

Taa Yachiru wymiata xD Nie, najlepszym sposobem na pokonanie Ulqa jest wkroczenie Dondochakki
i Peshe :) Mo?liwe, ?e bedzie tak jak mówisz, ale z drugiej strony Ishida nie mia3by
szans na zajecie Uli, bo ten zabi3by go jednym uderzeniem. Te? chcia3bym ?eby wkroczy3
Isshin, ale to raczej ma3o mo?liwe... Predzej Urahara :D Szkoda, ?e shinigami to honorowe
bestie, wiec raczej nie ma co liczya na walke 2 na 1 lub coś w tym stylu. Bo chcia3bym
zobaczya Byakuya i Zaraki vs. Ulq :) Co do Unohany, pewnie widzia3eś ten obrazek:

Taaa przywalą tym swoim Super Cero i nie będzie czego z Ulqa zbierać. Hmm kto wie, ostatecznie Ishida jest niby dość szybki wiec MOŻE ciężko by było Ulquiorrze go trafić, z drugiej strony gdyby zaczął walić z Cero to w końcu terenu by pod stopami zabrakło. Honorowe ?? Ja bym w sumie powiedzia3 ?e bardzo zazdrosne, nigdy nie oddadzą swojej zwierzyny ^^ A co do Byakuyi, jeśli ogląda3eś Code Geass to może ci się to spodoba. Co do Unohany to owszem, właśnie ten, tyle że to na forum było z objaśnieniami co gdzie jak i kiedy, będę musiał poszperać za linkami do tego forum.

20090227144434

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja. Jak w tak przewidywalnej mandze jak Bleach ktoś morze pomóc Ichigo? To było by chyba największe zaskoczenie do tej pory.Ulek był pierwszym Espadą jakiego Ichigo spotkał jak dobrze pamiętam. Porwał Inue i w ogóle. Jest po prostu przeciwnikiem którego Ichigo musi pokonać. Tak samo jak Grimm chociaż on był pośrednim do walki z Ulkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Racja. Teraz wygra samemu. Wpierw z Grimmem se nie poradził,przegrał. Potem znów zawalczył i wygrał. Teraz to samo jest z Uluqiorrą. Przegrał.Teraz wrócił i go pokona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co tu taka cisza? :D Chapter 347(gdyby ktoś jeszcze nie czytał) ->

Spoiler

Inoue prosi Ishide aby zabrał ją tam gdzie walczy Kurosaki z Uluqiorra a Quincy nie odmawia gdyż Inoue go prosi. Dalej widzimy jak Itsygo traci moc Hollow,dokładniej umując maske.Trochę gadki. Na koniec oczywiście truskawka twierdzi że pokona Emo-chłoptasia a ten niespodziewania pokazuje...jescze bardziej rowniętą forme Murciélago.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli tłumaczenie z BleachWiki jest poprawne, to wtedy po polsku brzimałoby to mniej więcej tak: "Księżycowy kieł przebijający niebiosa."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2009 o 21:08, luzac napisał:

Jeżeli tłumaczenie z BleachWiki jest poprawne, to wtedy po polsku brzimałoby to mniej
więcej tak: "Księżycowy kieł przebijający niebiosa."


Dzięki myślałem ze coś z przecinaniem księżyca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak kiedyś zrobią do Blicza polski dubbing to Ichigo będzie zapewne krzyczał "Tnący Niebo półksiężyc! IHYAAAAAAA!" :D
Ale to tylko jak tłumacz będzie odważny bo można ten zwrot odebrać jako atak na islam... ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2009 o 00:21, Ledoke napisał:

A jak kiedyś zrobią do Blicza polski dubbing to Ichigo będzie zapewne krzyczał "Tnący
Niebo półksiężyc! IHYAAAAAAA!" :D
Ale to tylko jak tłumacz będzie odważny bo można ten zwrot odebrać jako atak na islam...
;p

Boję się tego co by zrobili w polskiej wersji Bleacha - ledwo angielską trawię w stosunku do oryginały. : /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Pfff...nowy chap nudny dla mnie jak flaki z olejem. Niby walka się toczy, ale Ichigo ciągle obrywa a emo-boy nie dalej może się nadziwić czemu Truskawa wciąż walczy...a na koniec wejście Inoue z dramatycznym "STOP"!!! Ale chyba jest już za późno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2009 o 11:01, Arek13 napisał:

Spoiler

Pfff...nowy chap nudny dla mnie jak flaki z olejem. Niby walka się toczy, ale Ichigo
ciągle obrywa a emo-boy nie dalej może się nadziwić czemu Truskawa wciąż walczy...a na
koniec wejście Inoue z dramatycznym "STOP"!!! Ale chyba jest już za późno...


Ale przynajmniej

Spoiler

Ulq nie ma tych badziewnych butów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

O ja ale jatka.Ulek pokazał drugi stopień ressureccion i powiedział w dodatku że jako jedyny z Espady go posiada i nawet Aizen o tym nie wie(Przynajmniej ja tak zrozumiałem choć może chodziło że tylko Aizen je widział). Ciekawe czy jest silniejszy niż Primera. :D Fajnie by było.Mogło by się okazać że jako jedyny jest VL, to by było fajnie.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować