Zaloguj się, aby obserwować  
LFG-Foley

Bleach - Temat ogólny

6149 postów w tym temacie

Dnia 23.11.2007 o 22:28, Nertis napisał:

> czyli niebedzie w fillerach kontynuacji wątku z aizenem??? czy to bedzą takie pierdoły
jak
> w narutoxP

Nie wiem o jakie "pierdoły" ci chodzi ,bo Naruto nie oglądałem :P...ale nie będzie tam prawie
żadnej wzmianki o Aizenie (może jakieś pojedyncze przypuszczenie ,że to Aizen mógł w tym maczać
palce,bla,bla,bla...nic istotnego :P).Można bez żadnych skrupułów opuścić ten wielki filler
:P (tylko potem będziesz mógł nie wiedzieć skąd się wzięły takie trzy postacie...ale to szczegół
;) ).


a historia jest chociaż ciekawa??? bo niewiem czy ogladaćxP wiecie może kiedy kiedy bedzie druga seria??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2007 o 22:31, marcinshinoda napisał:

a historia jest chociaż ciekawa??? bo niewiem czy ogladaćxP wiecie może kiedy kiedy bedzie
druga seria??


Czy ten filler jest ciekawy??Na początku myślałem ,że będzie taki ,ale potem mnie tak zamulił ,że miałem dosyć Bleach''a na miesiąc :P.Wcześniej kilka osób mówiło ,że ten kawałek nie jest taki zły ,ale to ich zdanie ;).
Jak to rozmieć "druga seria"?? Już zaczął się chyba 7 sezon xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2007 o 22:34, Nertis napisał:

> a historia jest chociaż ciekawa??? bo niewiem czy ogladaćxP wiecie może kiedy kiedy bedzie

> druga seria??

Czy ten filler jest ciekawy??Na początku myślałem ,że będzie taki ,ale potem mnie tak zamulił
,że miałem dosyć Bleach''a na miesiąc :P.Wcześniej kilka osób mówiło ,że ten kawałek nie jest
taki zły ,ale to ich zdanie ;).
Jak to rozmieć "druga seria"?? Już zaczął się chyba 7 sezon xD.


nie filler:) bo fillery to chyba fanowskie(jak wprzypadku naruto)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2007 o 22:38, marcinshinoda napisał:

nie filler:) bo fillery to chyba fanowskie(jak wprzypadku naruto)

Jakie fanowskie fillery Naruto? O_o
Fillery są tworzone przez scenarzystów anime gdy fabuła zbytnio nadgoni wydarzenia przedstawione w mandze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2007 o 22:25, marcinshinoda napisał:

> > od którego odcinka zacyznają sie fillery???
>
> Filler zaczynają się od odcinka 63 do 109.

czyli niebedzie w fillerach kontynuacji wątku z aizenem??? czy to bedzą takie pierdoły jak
w narutoxP


Z tego co wiem to nie będzie nic o Aizenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na bleach.wbijam.pl jest news że skaczyły sie już fillery i akcja wraca do fabuły mangi

"W środę ukazał się 149 odcinek Bleach`a - "Traveling through the Crumbling Forest". Najważniejszą informacją jest, że pod koniec odcinka, Ichigo i jego towarzysze, docierają w końcu pod mury Las Noches. Tak więc, odcinek ten kończy prawdopodobnie serię trzech fillerów i fabuła wraca do wydarzeń z mangi :). Kolejny odcinek Bleach`a już za tydzień, jego tytuł to Bleach 150 "To the Place of the Living".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2007 o 15:39, marcinshinoda napisał:

na bleach.wbijam.pl jest news że skaczyły sie już fillery i akcja wraca do fabuły mangi

"W środę ukazał się 149 odcinek Bleach`a - "Traveling through the Crumbling Forest". Najważniejszą
informacją jest, że pod koniec odcinka, Ichigo i jego towarzysze, docierają w końcu pod mury
Las Noches. Tak więc, odcinek ten kończy prawdopodobnie serię trzech fillerów i fabuła wraca
do wydarzeń z mangi :). Kolejny odcinek Bleach`a już za tydzień, jego tytuł to Bleach 150 "To
the Place of the Living".


Jakie są fillery w anime. Na razie wiem że jeden z fillerów opowiada o Bounto, a te dwa pozostałe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2007 o 15:41, Kraju92 napisał:

Jakie są fillery w anime. Na razie wiem że jeden z fillerów opowiada o Bounto, a te dwa pozostałe?

Nom, jeden wielgachny to właśnie o Bounto rozciągnięty od 64 do 109. Następny to seria kilka niezwiązanych ze sobą fillerowych odcinków i jeden malutki cykl składający się z paru odcinków tak mniej więcej od 128 do 137 no i ten który był teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz jednakże ja mam pytanie. Może mi ktoś wyjaśnić dlaczego w mandze którą czytam nazwy Zanpakuto są inne niż te w anime ?? Zangetsu został Kitsuki, Benihime została Kurenaihime
http://www.onemanga.com/Bleach/66/19/
http://www.onemanga.com/Bleach/65/19/
Co tu się do jasnej ciasnej dzieje ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2007 o 00:00, Hubi Koshi napisał:

Teraz jednakże ja mam pytanie. Może mi ktoś wyjaśnić dlaczego w mandze którą czytam nazwy Zanpakuto
są inne niż te w anime ?? Zangetsu został Kitsuki, Benihime została Kurenaihime
http://www.onemanga.com/Bleach/66/19/
http://www.onemanga.com/Bleach/65/19/
Co tu się do jasnej ciasnej dzieje ??


Troszkę mnie to zdziwiło ;). Może to są angielskie odpowiedniki Zangetsu i Benihime xD...w polskich skanach nazwy są tak jak w anime :P...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2007 o 00:00, Hubi Koshi napisał:

Teraz jednakże ja mam pytanie. Może mi ktoś wyjaśnić dlaczego w mandze którą czytam nazwy Zanpakuto
są inne niż te w anime ?? Zangetsu został Kitsuki, Benihime została Kurenaihime
http://www.onemanga.com/Bleach/66/19/
http://www.onemanga.com/Bleach/65/19/
Co tu się do jasnej ciasnej dzieje ??


Całkiem możliwe że to są angielskie nazwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2007 o 12:14, Nertis napisał:

Troszkę mnie to zdziwiło ;). Może to są angielskie odpowiedniki Zangetsu i Benihime xD...w
polskich skanach nazwy są tak jak w anime :P...

Neee chyba już wiem na czym polega problem. Z ciekawości sprawdziłem co znaczy Kurenai i Beni w słowniku japońskiego i wiecie co się okazało ?? Oba słówka znaczą "Szkarłatny/Crimson". Moja teoria jest taka że autorowi się po prostu pomyliło, użył słówka o innym znaczeniu niż to które miał na myśli autor. Ostatecznie zarówno Kurenaihime jak i Benihime znaczą Crimson Princess. Translator zwyczajnie użył Nie tych słówek co trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

<drapie się po policzku> Tak się zastanawiałem i męczyło mnie to trochę. Ichigo jest podobny do tego kolegi Rukii brata Ganju i Kuukaku, który był vice-kapitanem 13 Dywizji. Było powiedziane że gdy ktoś umiera w Soul Society to zostaje reinkarnowany na Ziemii, wiem że jego niby zjadł Hollow, ale ostatecznie... to przecież Rukia go zabiła więc istnieje chyba możliwość że po prostu zginął i odrodził się jako Ichigo na Ziemi. Co o tym sądzicie ?? Pasowali by do siebie, wygląd, charakter i zdolności (ostatecznie Ganju opowiadał o swoim bracie i wychodziło na to że to prawdziwy geniusz, a Ichigo raczej szybko sobie radzi z nauką nowych zdolności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2007 o 23:45, Hubi Koshi napisał:

<drapie się po policzku> Tak się zastanawiałem i męczyło mnie to trochę. Ichigo jest
podobny do tego kolegi Rukii brata Ganju i Kuukaku, który był vice-kapitanem 13 Dywizji. Było
powiedziane że gdy ktoś umiera w Soul Society to zostaje reinkarnowany na Ziemii, wiem że jego
niby zjadł Hollow, ale ostatecznie... to przecież Rukia go zabiła więc istnieje chyba możliwość
że po prostu zginął i odrodził się jako Ichigo na Ziemi. Co o tym sądzicie ?? Pasowali by do
siebie, wygląd, charakter i zdolności (ostatecznie Ganju opowiadał o swoim bracie i wychodziło
na to że to prawdziwy geniusz, a Ichigo raczej szybko sobie radzi z nauką nowych zdolności.


Można tak zakładać ,ale to tylko twoje przypuszczenia ;). Co prawda swoje umiejętności i szybką naukę umiejętności też mógł odziedziczyć po ojcu (na początku bym nawet nie śmiał myśleć ,że jego ojciec był kiedyś jednym z kapitanów w Soul Society xD).Co do stwierdzenia ,że są podobni do siebie (Ichigo i brat Ganju) to się zgodzę z tobą ;)...może na końcu to się jakoś wyjaśni xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2007 o 23:45, Hubi Koshi napisał:

<drapie się po policzku> Tak się zastanawiałem i męczyło mnie to trochę. Ichigo jest
podobny do tego kolegi Rukii brata Ganju i Kuukaku, który był vice-kapitanem 13 Dywizji. Było
powiedziane że gdy ktoś umiera w Soul Society to zostaje reinkarnowany na Ziemii, wiem że jego
niby zjadł Hollow, ale ostatecznie... to przecież Rukia go zabiła więc istnieje chyba możliwość
że po prostu zginął i odrodził się jako Ichigo na Ziemi. Co o tym sądzicie ?? Pasowali by do
siebie, wygląd, charakter i zdolności (ostatecznie Ganju opowiadał o swoim bracie i wychodziło
na to że to prawdziwy geniusz, a Ichigo raczej szybko sobie radzi z nauką nowych zdolności.

Okej to poklei
- Ojciec Ichigo na bank był kapitanem, albo nawet kimś więcej (płaszcz kapitana- jeżeli Kubo Tite nam go pokazał, to mu si coś oznaczać ;] )
-A Kaien .. Hmmm na jakim chapterze obecnie jesteście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2007 o 17:33, Sand Wraith napisał:

- Ojciec Ichigo na bank był kapitanem, albo nawet kimś więcej (płaszcz kapitana- jeżeli Kubo
Tite nam go pokazał, to mu si coś oznaczać ;] )


W którym chapterze dowiadujemy się że ojciec Ichigo był kapitanem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2007 o 17:33, Sand Wraith napisał:

-A Kaien .. Hmmm na jakim chapterze obecnie jesteście?

Aktualnym drogi kolego aktualnym :-)
Chodzi ci o dziewiątego czy tam ósmego Espadę ?? Wiem o co ci chodzi, z drugiej jednak strony z tego co się orientuję Kaien zginął z rąk Rukii, zginął w jej ramionach więc istnieje szansa że tamten Hollow zabrał tylko jego... duchowe ciało ?? A esencja Kaiena spłynęła na ziemię by się odrodzić. W ogóle w tym Bleachu dziedziczenie jest pokręcone. Najpierw dusze żyją na Ziemi, potem umierają i idą do Soul Society, a potem znowu giną i wracają na Ziemię A POTEM ZNOWU DO SS, to już jest troszkę męczące ^^;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2007 o 17:36, Kraju92 napisał:

W którym chapterze dowiadujemy się że ojciec Ichigo był kapitanem?


To będzie chyba chapter 187 i 188 :P.

@Hubi Koshi

W takim razie dusza nigdy do końca nie umrze xD...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2007 o 18:51, Nertis napisał:

W takim razie dusza nigdy do końca nie umrze xD...

No... nie do końca chyba... Jestem prawie pewien że ostateczne unicestwienie jest możliwe poprzez użycie Sōkyokuu (tej wielgachnej halabardy-Fenixa której chcieli użyć na Rukii) bodaj chyba Aizen tłumaczył że jej użyciu wywołuje anihilację/odparowanie duszy... ale diabli wiedzą XD Mnie tam dalej męczy jak to jest z Hollowami i duszami. Czy one je pożerają i jednocześnie niszczą, czy też może ogołacają z energii życiowej i zamieniają w następne Hollowy. No i oczywiście Menos Grande, z tego co pamiętam to są skupiskiem setek jeśli nie tysięcy Hollowów, więc jak to jest gdy zostają załatwione ?? Urząd imigracyjny Soul Society zostaje zalany eks-Hollowami czy jak ?? To mnie właśnie trochę drażni w świecie Kubo-sensei jest cała masa niejasności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować