Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

PS4 i następca Xboksa 360 w sprzedaży już od października?

71 postów w tym temacie

AD 1 No moja logika jest w porządku.

AD 2 Czy ja cię atakuję? Po prostu stwierdzam fakt :)

AD 3 Póki co to tylko ty i henrar ciągle spamujecie o screeny w kilku tematach...

AD 4 Nie jestem malutkim człowieczkiem (uznam to jako obrazę mej persony)...

AD 5 Człowieku jak nagram ci film z gry to FPS''y spadną sorry ale taki już jest fraps czy inne tego typu programy, a nie będę kupował specjalnie innego programu prócz frapsa żeby nagrać filmik tak by nie obniżał fpsów.

AD 6 Ja cię nie atakuję i nie kłam tutaj... Piszę po prostu byś skończył tą dyskusję bo robi się nudna...

Człowieku kupiłem kompa w 2007 roku, po 2 latach zmieniłem grafikę w nim tylko, przed zmianą dałem 999zł za niego a gdyby liczyć jeszcze wymianę grafiki to 1100-1150 czyli i tak sporo taniej niż konsola, oskarżasz mnie o kłamstwo nawet mnie nie znając, jedyny który zachowuje się jak dziecko jesteś ty, mama mówi "nie dostaniesz zabawki " a ty "ale mamo kup mi zabawkę" i tak ciągle tylko że tutaj tą "zabawką" jest komputer którego temat ciągle poruszasz i mam tego dość już, mam nadzieję że rozumiesz nawiązanie. Uwziąłeś się ty i henrar z jednego prostego powodu, żal was ściska że komputer za tą samą kwotę może być lepszy od konsol :), pewnie było coś w ten deseń "Co? Komputer lepszy od konsol i to w dodatku równy cenowo ? on kłamie na bank, trzeba go hate''ować " sorry ale ja to tak widzę i nie jest to atak na twoją osobę więc nie wmawiaj mi tu niczego. Zamiast oskarżać kogoś o kłamstwo nie wiedząc o nim niczego kompletnie zajmij się swoim prywatnym życiem(taka mała rada).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2013 o 23:37, Eternal101 napisał:

Mam komputer i nie będę nic udowadniał zawistnemu człekowi który musi
podnieść soje ego tym... Nie chcesz nie wierz już pisałem mam to w poważaniu, ale prawda
jest prawdą a fakt faktem i tego nie zmienisz choćby nie wiem co. /.../


Człowieku, przecież to żadna zawiść i nie chodzi tu o żadne fanbojostwo (jedynie ty prawisz w kółko komunały o lepszych bebechach w PC), większość tych ludzi ma pewnie lepszy sprzęt od ciebie. Nie wiem czy Henrar robi z ciebie jawnie jaja (bo ja mam ubaw na 9/10 ;D), czy po prostu chce dowieść, że ściemniasz (bo najprawdopodobniej to robisz, poza tym wypowiadasz się na tematy, o których nie masz pojęcia wykręcając się "posiadaniem własnej opinii" kiedy mowa wyłącznie o faktach).

Tu chodzi o to, że sam zadeklarowałeś że udowodnisz kupno kompa, który posiadał części jakich nie było jeszcze na rynku, pokazując fakturę. Przecież to historia prosta jak budowa cepa, jeżeli rzeczywiście prawdziwa to strasznie ją zagmatwałeś. A teraz co? Faktury nie ma, komp niby jest, ty masz rację a oni są zawistnymi debilami?

eternal pls

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W 2007 roku nie było Intel Pentium Dual Core E 2160? A w 2009 roku nie było GF 9600 GT? No cóż to w takim razie wróżka mi wyczarowała tak? Pamiętam jeszcze że specjalnie dla GTA IV zmieniałem grafikę, bo na HD 2400 PRO chodziła dość słabo.Tak swoją drogą nie nazwałem nikogo "debilem" i ich za nich nie uważam ale skoro nie byli u mnie w domu to skąd wiedzą że takowego nie mam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2013 o 00:19, Eternal101 napisał:

W 2007 roku nie było Intel Pentium Dual Core E 2160? A w 2009 roku nie było GF 9600 GT?
No cóż to w takim razie wróżka mi wyczarowała tak? Pamiętam jeszcze że specjalnie dla
GTA IV zmieniałem grafikę, bo na HD 2400 PRO chodziła dość słabo.


http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=82512&u=104

Tu masz temat, możesz sobie przekopać parę ostatnich stron gdzie wytykano ci te dziwne błędy w pamięci (czy też krętactwo, trudno jednoznacznie orzec).

Dnia 14.03.2013 o 00:19, Eternal101 napisał:

Tak swoją drogą nie
nazwałem nikogo "debilem" i ich za nich nie uważam ale skoro nie byli u mnie w domu to
skąd wiedzą że takowego nie mam?


Przecież w tym sęk, sam powiedziałeś, że udowodnisz kupno i istnienie tego kompa. o_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Człowieku faktury nie mam, screeny same nic nie dadzą a gdy nagram filmik fpsy spadną o 50% tak jest zawsze, mogę te screeny zrobić ok, jutro wgram na kompie hmmm może DMC najnowszego i udowodnię wam ale nie mam zamiaru czytać tekstów w stylu "UUU ale to nie są na pewno z twojego kompa" bla bla, zrobię filmik ewentualnie jak odpalam grę a po odpaleniu do menu wyłącze frapsa, hmm to może być nawet dobry pomysł. Co do faktury nie mam jej bo najwidoczniej została wyrzucona po tym jak zgasła gwarancja na kompa i podzespoły. Zobaczymy jak wrócę z pracy i będę miał siłę bawić się z instalowaniem gry i nagrywaniem robieniem zdjęc, renderowaniem filmiku to jutro wam dam dowody z jakiejś gry z tych nowszych, no i o ile ktoś inny nie będzie zajmował kompa. Także jak będe miał czas i chęci to ogarnę coś a jak nie to trudno (także do henrara i bracio nie napalajcie się zbytnio). P.S. Zdjęcia podzespołów nie muszę robić prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2013 o 00:33, Eternal101 napisał:

Człowieku faktury nie mam /.../


Czyli nie masz dowodu, który zapowiedziałeś że zaprezentujesz, a filmik możesz przecież nagrać na całkiem innej maszynie. Mi to wisi, ale nie miej do tych ludzi pretensji gdy podejrzewają, że ściemniasz (bo mają wszelkie podstawy do takiego myślenia) i nie wyzywaj ich od zawistników. I tyle, my work here is done. ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i o tym mówię, a o fakturze pisałem że jak znajdę a skoro nie znalazłem to została wyrzucona. Ale i tak nagram filmik pokazujący specyfikację + odpalanie gry :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2013 o 21:59, Eternal101 napisał:

Ha! Całe forum? Dobry żartowniś z ciebie, 3 osoby to całe forum? Ile miałeś z matmy?


Nie wiem czy wiesz, ale twoje posty i innych czyta wiele osób które niekoniecznie piszą posty. Wiem że to może być szok, ale nie tylko ci co piszą posty czytają forum, różne tematy, newsy itp.
Sam wielokrotnie się nie wypowiadam jeśli nie mam nic do napisania, lub temat wyczerpują inni. Nie zmienia to faktu że często czytam i przeglądam forum i tak dalej.
Ale ubaw przyznaję mam po pachy. Plus odzywam się byś wiedział że to jednak więcej osób na ubaw, a nie tylko osoby ci odpowiadające:)

A co do tematu byłoby miło gdyby konsola PS4/Xbox pojawiła się jeszcze przed grudniem by usprawiedliwić większy wydatek w ramach prezentu dla samego siebie i takie tam:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ubaw masz? Ciekawe z czego? Kolejny niedowiarek, zobaczymy jutro jak filmik wyląduje wykosztuję się z czasem choć będę po robocie w cholere zmęczony... Co do konsoli, nie liczyłbym na święta że wyjdzie w Europie ale cóż łudźcie się dalej że Sony nie pominie Europy a już w szczególności Polski (tja tak jak Nintendo z Wii U ) :D. Co do tego że czytają to inne osoby wiem o tym doskonale. Ehh ten temat co raz bardziej mnie o irytację już przyprawia, i nie pisz do mnie jak do małego dziecka bo uświadamiam cię że nim nie jestem, znam również zasady działania forum, a ubaw to będę ja miał z was jutro, już znajdę sposób na udowodnienie że na takich parametrach chodzą gry, z resztą wspomniałem o tym w poprzednim poście, oraz opisałem jak to udowodnię, a faktury nie mam i trudno się mówi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2013 o 01:35, Eternal101 napisał:

Ubaw masz? Ciekawe z czego?


Z twojej plątaniny "zeznań", tłumaczeniu się i ciągłej kombinacji.
Mnie tam lotto sprawa twojego komputera więc mnie w to nie mieszaj, mi nic nie musisz udowadniać więc się tak nie spinaj. Ja tylko czytałem ci tu wypisujesz i jak plączesz się w tym co piszesz. Oni podali ci fakty, a ty zmieniasz zeznania i podważyli twoją wiarogodność (i słusznie). Ale zrobiłeś to na dobrą sprawę sam sobie.
A odpisałem bo zarzucałeś komuś braki umiejętności w matematyce ;) Że tak to ujmę. Choć z tego co widzę nie wyciągasz wniosków więc ten temat z mojej strony jest zakończony.
EOT

Co do premiery konsoli. Ja się nie łudzę, ja tylko napisałem jakby była jeszcze przed grudniem premiera to było by miło. Jak będzie w kolejnym roku trudno nic się nie stanie, kupię później najwyżej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować