Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zapłacilibyście 60 złotych za grę na telefon?

43 postów w tym temacie

Tak, jestem w stanie tyle zapłacić, bo większość gierek na iOSa i iPhona z FFV równać się nie może. To nie ta liga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupilem na telefon chyba 2 gry po 3zl i zasadniczo zaluje, bo pyknalem 2 razy poszly w zapomnienie. Na telefonie to mozna sobie pasjansa ukladac siedzac na kiblu. I na tym zasadniczo konczy sie dla mnie granie na tej "platformie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale co to za zdziwienie? Widać, że autor tekstu w ogóle nie ma pojęcia o cenach co niektórych gier na AppStore, przykłady:

Final Fantasy III
Final Fantasy Tactics
Chrono Trigger
Soulcalibur
Chaos Ring

I tak, zapłaciłbym (w zasadzie zapłaciłem), bo po pierwsze te gry grywalnością często biją gry AAA z konsol / PC. Po drugie, za te same gry, tyle że na Vitę zapłaciłbym 149 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2013 o 13:56, Boro666 napisał:

Kupilem na telefon chyba 2 gry po 3zl i zasadniczo zaluje, bo pyknalem 2 razy poszly
w zapomnienie. Na telefonie to mozna sobie pasjansa ukladac siedzac na kiblu. I na tym
zasadniczo konczy sie dla mnie granie na tej "platformie".


Na telefonie to tak, zgadza się. Zasadniczo jak sama nazwa wskazuje, telefon służy do dzwonienia. Co innego na smartfonie, które dziś często mają mocniejsze bebechy niż konsole stacjonarne. Ale lepiej dalej promować stereotyp nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2013 o 14:03, TobiAlex napisał:

I tak, zapłaciłbym (w zasadzie zapłaciłem), bo po pierwsze te gry grywalnością często
biją gry AAA z konsol / PC.

Bo są portami z konsol/PC, ale to drobny i nieistotny szczegół...
I już pominę fakt, że na PSNie te gry są wycenione przez Square na tym samym poziomie (poza FFIII, którego na PSie nigdy nie było)

Dnia 20.03.2013 o 14:03, TobiAlex napisał:

o innego na smartfonie, które dziś często mają mocniejsze bebechy niż konsole stacjonarne.


HAHAHAHAHAHAHAHAHAHA. Chyba mocniejsze od PS1/góra PS2, bo do X360 i PS3 to im jeszcze bardzo, ale to bardzo daleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

60 pln? Nigdy w życiu, zwłaszcza na telefon. Sam gram, ale tylko na tronie dumania. No, ale to Final Fantasy, Japończycy mają hopla na tym punkcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nie? Przecież wersje na PSP jedynki, dwójki i czwórki były też trochę kosztowne (teraz można je dostać za bardzo tanio) a i tak ludzie kupują, bo to to samo tylko w nowej szacie. Tak więc... jeżeli jest to FF V to kupiłbym ze względu na to, że nie grałem w piątkę. Z problemu bym raczej nie miał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie kupilem i nigdy nie kupie zadnej gry na telefon.

a i jeszcze wersja dla TobiAlex

Nigdy nie kupilem i nigdy nie kupie zadnej gry na smartfona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nigdy nie kupilem i nigdy nie kupie zadnej gry na telefon.
>
> a i jeszcze wersja dla TobiAlex
>
> Nigdy nie kupilem i nigdy nie kupie zadnej gry na smartfona.

Pogadamy za parę lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2013 o 14:06, Henrar napisał:

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHA. Chyba mocniejsze od PS1/góra PS2, bo do X360 i PS3 to im jeszcze
bardzo, ale to bardzo daleko.


Mówimy o stosunku wielkości ekranu / rozdzielczości do mocy obliczeniowej urządzenia tak? Poczytaj sobie o Tegra 4, w skrócie (skopiowane z portalu)L

"Tegra 4, która zbudowana została w oparciu o architekturę ARM Cortex A15, charakteryzuje się czterema rdzeniami głównymi o częstotliwości taktowania 1,9 GHz, jednym pomocniczym oraz 72-rdzeniowym układem graficzny ze wsparciem dla Direct X11 oraz OpenGL 4.0"

A, i nie miałem na myśli portów gier, tylko normalne gry niedostępne na "dużych" platformach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2013 o 14:30, TobiAlex napisał:

"Tegra 4, która zbudowana została w oparciu o architekturę ARM Cortex A15, charakteryzuje
się czterema rdzeniami głównymi o częstotliwości taktowania 1,9 GHz, jednym pomocniczym
oraz 72-rdzeniowym układem graficzny ze wsparciem dla Direct X11 oraz OpenGL 4.0"

Łał. To znaczy, że układ jest mocniejszy niż RSX/Xenos.

Czyli GeForce 610 jest mocniejszy od GeForce''a 280, bo wspiera DX11.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że bym zapłacił. Skoro Final Fantasy na inne platformy kosztuje tyle, albo i więcej, to czemu na komórki ma kosztować 10 zł? Przecież to ta sama gra, tak samo wielka i pełna contentu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > "Tegra 4, która zbudowana została w oparciu o architekturę ARM Cortex A15, charakteryzuje
>
> > się czterema rdzeniami głównymi o częstotliwości taktowania 1,9 GHz, jednym pomocniczym
>
> > oraz 72-rdzeniowym układem graficzny ze wsparciem dla Direct X11 oraz OpenGL 4.0"
>
> Łał. To znaczy, że układ jest mocniejszy niż RSX/Xenos.
>
> Czyli GeForce 610 jest mocniejszy od GeForce''a 280, bo wspiera DX11.

To znaczy, że Vitę pozostawia w tyle, a ta jest mocniejsza od Twojej wspomnianej PS2. Ale ja nie zamierzam z Tobą dyskutować, bo wyrosłem już z "Commodore lepsze od Atari". Ja dla przykładu, nie wypowiadam się na tematy, o których nie mam pojęcia więc i Tobie proponuje to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować