Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rekordowy zysk CD Projektu. Ambitne plany spółki na najbliższe trzy lata

29 postów w tym temacie

Dnia 21.03.2013 o 20:13, vegost napisał:

A kim byś grał ? Królem Radowidem ? Kmieciem, który tańczy przy posągu Vejopatisa ? Proszę
cię.

Jakimś najemnikiem, rycerzem, krasnoludem, czarodziejem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2013 o 21:26, Madoc napisał:

Jakimś najemnikiem, rycerzem, krasnoludem, czarodziejem.

To już raczej by straciło sens. Jaką misję byśmy mieli jako krasnolud ? :) Wychędożyć czarodziejkę czy przejść na palcach między nogami trolla ? : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2013 o 22:02, vegost napisał:

To już raczej by straciło sens. Jaką misję byśmy mieli jako krasnolud ? :) Wychędożyć
czarodziejkę czy przejść na palcach między nogami trolla ? : )

Nie mam pojęcia, nie jestem scenarzystą. Ale Yarpen czy Zoltan raczej mieli dosyć ciekawe życia. Dziwne problemy wymyślasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2013 o 22:23, Madoc napisał:

Nie mam pojęcia, nie jestem scenarzystą. Ale Yarpen czy Zoltan raczej mieli dosyć ciekawe
życia. Dziwne problemy wymyślasz.

Mieli normalne, żołnierskie życie. Opowiadali o tym, że robili u Henselta, pod Brenną... Nic ciekawego. Od zwykła wojaczka. To nie są problemy, to są pytania. Żeby zrobić dobrą grę, trzeba mieć pomysł. A taki prosty nie wypali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2013 o 14:37, kuzyn123 napisał:

> "Rozpocząć pierwszy etap kampanii promocyjnej trzeciego Wiedźmina"
> To ona się jeszcze nie zaczęła? A te trzy newsy dziennie ostatnimi czasy? ;)
Widziałes, żeby były reklamy w Internecie/TV? To co piszą sobie internetowe portale to
ich sprawa.

Portale piszą na podstawie wypowiedzi pracowników studia... którzy reklamują Wiedźmina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2013 o 14:33, Dared00 napisał:

Portale piszą na podstawie wypowiedzi pracowników studia... którzy reklamują Wiedźmina.


Owszem. Ale już decyzja, by jeden wywiad ciąć na 5 części, wynika wyłącznie z "dobrej" woli redakcji. Wszystko w imię nabijania licznika odsłon. Stąd wrażenie, że Geralt jest wszędzie, nie wyłączając lodówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować