Zaloguj się, aby obserwować  
Wojman

HearthStone: Heroes of WarCraft - nowa karcianka od Blizzarda

3282 postów w tym temacie

Dnia 17.01.2014 o 13:38, Outlander-pro napisał:

Duuh, chciałem wymienić questa i mi zniknął.


Pisałem o tym wczoraj. Wciąż nie naprawili tego błędu więc dzisiaj już nie wymieniałem questa.
Swoją drogą powyżej 40 lev niektórzy musieli wydać olbrzymią kasę na paczki. Praktycznie codziennie trafiam na ludzi którzy mają FULL złotą talię. W tym 4 i więcej legendarek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja mała rada dla osób grających mało. Dischantuj karty tylko w ostateczności. Weźmy np takiego commona za którego dostajesz +5 dusta. Lepiej jest go trzymać niż rozkładać. Potrzebujesz 8 takich kart, żeby mieć lepszego commona tego typu. Zamiast tego lepiej jest trzymać i poczekać. Aktualnie jedyny sposób na 100% zwrotu dust-a są nerfy/buffy. Przykładowo ja zarobiłem na tym patchu ~400 dusta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj siadł ładny rekord w zarobionym goldzie na arenie. 3 razy rozegrane i 630 golda na koncie. A z paczek ładny złoty epic w postaci Earth Elemental. Zazwyczaj ostatnio jak siadała dobra arena to przeplatana z gorszą, a dzisiaj 10/3,8/3,8/3. Niestety wciąż nie udaje się dobić do 12 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem jedyny sensowny d/e to rozwalanie epików, których na pewno nie będziemy używać. Początkowe karty wystarczają na zabawę przez pierwszy czas, a później w miarę upływu czasu uzbiera się więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2014 o 16:27, Outlander-pro napisał:

Hmm wygląda na to, że nie dostałem dziś nowego questa. Bugów związanych z ostatnim patchem
ciąg dalszy?


Restartuj gre tak długo, aż dostaniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2014 o 16:27, Outlander-pro napisał:

Hmm wygląda na to, że nie dostałem dziś nowego questa. Bugów związanych z ostatnim patchem
ciąg dalszy?

Yup, ja dziś dostałem questa za 100 golda, akceptuje i bem w zadaniach go nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2014 o 17:53, Outlander-pro napisał:

Jak się okazuje gra cierpi na jeszcze jednego buga, nie naprawionego, mimo iż od dawna
zgłaszanego - niedziałająca funkcja dodawania przyjaciół u niektórych graczy :F


Powinno pomóc dodawanie po emailu w takich przypadkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja od 3 dni nie próbuję wymieniać questa mimo, ze dostaje słabe po 40 golda. Od 3 dni naprawiają wymienianie i coś nie mogą naprawić. Btw sam nie wiemco jest grane z tym moim postrzeganiem całego decku. Dzisiaj 3 areny i w najfajniejszym na pierwszy rzut oka miałem 1/3 :/ Dwa inne siadły 8/3 a jakoś wydawało mi się że nie są zachwycające. Co do klas na arenie to nie ma raczej żadnej op. 5/6 ostatnich aren które skończyłem z wysokimi wynikami było grane odpowiednio szaman/priest/mag/druid/rogal. Jedynie słabo na paladynie, ale to pewnie wina słabo złożonego decku. Nie polecam huntera i warriora, niby nie gram nimi arenami ale z tego co wiem to nawet nie warto próbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.01.2014 o 18:44, Ecko09 napisał:

Powinno pomóc dodawanie po emailu w takich przypadkach.


Próbowaliśmy tego z kumplem, ale nic z tego. Dużo osób skarży się na to na forach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Jedynie słabo na paladynie,

Dnia 19.01.2014 o 19:02, Nightdew napisał:

ale to pewnie wina słabo złożonego decku. Nie polecam huntera i warriora, niby nie gram
nimi arenami ale z tego co wiem to nawet nie warto próbować.


O to ciekawe bo warrior to jedyna klasa która zrobiłem 8/3 na arenie ;d Chociaż teraz po nerfie Warsong Commandera to pewnie już nie jest tak fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.01.2014 o 20:24, Ecko09 napisał:

Ciekawe, bo Warrior to klasa, która jak dotąd wbiłem najwięcej winów (6) ;p


W takim razie może ja jestem słaby warriorem lub mi najzwyczajniej nie podchodzi :) Ale co do huntera to myślę, że wszyscy się zgadzają :P Chociaż ostatnio kilka razy zdarzyło mi się trafiać na hunterów tak powyżej 7 zwycięstw na arenie. Na szczęście nigdy z nim nie przegrałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2014 o 20:40, Nightdew napisał:

co do huntera to myślę, że wszyscy się zgadzają :P


Hunter po prostu bez pewnych kart nie prezentuje nic ciekawego - buzzard/houndmaster/rhino bez bestii w talii nic nie dają, więc trzeba ryzykować, że potem się coś wylosuje, i że będzie to lepsze niż 1/4 goryl albo jakiś pojedynczy dzik, do tego - imo - strasznie słaby clear (explo shot + trap; może jeszcze nowe uth), który też bardzo zalezy od tego, co się wylosuje. I tak dalej.
Ale jak ktoś będzie miał szczęście i dostanie jakieś karty pokroju Savannah Highmane to ma szanse. Niestety i tak wszyscy wiedzą, że lepiej zagrać jakimś magiem, wylosować 4x flamestrike i mieć spokój. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza legendarka mi wydropiła - w końcu, tyle już tych boosterów pootwierałem :o
Ten smok co daje +5 spell damage - będzie w sam raz do mojej talii maga opartej na spell damage''u :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2014 o 23:51, Outlander-pro napisał:

Pierwsza legendarka mi wydropiła - w końcu, tyle już tych boosterów pootwierałem :o
Ten smok co daje +5 spell damage - będzie w sam raz do mojej talii maga opartej na spell
damage''u :)


Hah ta sama karta mi dziś wydropiła, też 1 legenda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

P****** arena. Jeszcze z miesiąc temu, grając na arenie byle jak robiłem średnio 4-7 winów. A teraz od 2-3 tygodni, wybierając karty ostrożnie i równie rozważnie grając robię 1-4. WHAT THE HELL?! Tak mnie ta gra czasem wkurza :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2014 o 10:58, tomoliop napisał:

P****** arena. Jeszcze z miesiąc temu, grając na arenie byle jak robiłem średnio 4-7
winów. A teraz od 2-3 tygodni, wybierając karty ostrożnie i równie rozważnie grając robię
1-4. WHAT THE HELL?! Tak mnie ta gra czasem wkurza :(.


Najlepiej za bardzo nie myśleć przy wyborze:P Ja nad każdą kartą zastanawiam się nie więcej niż sekundę i średnio te 8 winów siada. A co do rozważnego grania to mam nadzieję, że nie masz namyśli przeciągania każdej tury do upływającego paska czasu. Strasznie wnerwiające są sytuacje jak sie trafi na graczy, którzy od pierwszej tury myślą po kilka minut. Czasem zastanawiam się czy niektórzy nie robią tego specjalnie, jak widzę sytuacje z końcówek gier gdy gościu ma 2 karty i myśli do końca...

Btw Nie naprawili dalej tego błędu z wymianą questa? 4 dzień z rzędu mam za 40 g i wreszcie bym wymienił na jakiegoś większego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować