Zaloguj się, aby obserwować  
TELESKOPEK

Szukam pomocy do gry Szymek Czarodziej 3D

3205 postów w tym temacie

ale ja idę do bramy gdzie jest most, wulkan, znag
a do lasu niwe można przejś, ponieweważ blokuje mcBagienny
a tak na serio, to wyszedłem z poliganis nocą 3 razy, a potem godliny stały nawet nocą.
A jeżeli nie wyjdę z poliganis na wieś to nie zamówię pizzy dla skrzata i nie przedziurawię siatki na motylę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Musisz iść do wielkiej dziury, gdzie spotkasz faceta. użyj jojo (uderzaj w rękę gościa) i zdobędziesz wykrywacz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2006 o 12:04, ekans napisał:

a gdzie jest ta brama do lasu?
czy w tym lesie jest świątynia życia??

Wróć na strony 60-61. Tam wszystko napisałem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musisz wziąść poszewkę ze starej poduszki, odkurzacz i iść na Skwer Sprawiedliwości i użyć odkurzacza na kaczce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po co mi szklanka pelna tego co pili krasnoludy?? co trzeba zrobic aby udezyc w dzwon kolo skarbu ??.... mam jeszcze duzo pytan ale z tymi problem ... plz odpiszcie ....albo napiszcie jak przejzdz caly rozdzial <plz>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2006 o 19:42, krystek13 napisał:

Po co mi szklanka pelna tego co pili krasnoludy?? co trzeba zrobic aby udezyc w dzwon kolo
skarbu ??.... mam jeszcze duzo pytan ale z tymi problem ... plz odpiszcie ....albo napiszcie
jak przejzdz caly rozdzial <plz>

zeby uderzyc w dzwon kolo skarbu musisz miec kreta zlacz go z plyta (fible fibes o ile dobrze pamietam) i urzyj na górze zlota w wulkanie na kufer wlej krasnoludzki plyn a puzniej uderz w dzwon. wesole miasteczko jest w rozdziale drugim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kreta musisz puścić na złocie, on przyniesie kuferi wtedy na kłódce uzyj płynu. Wyjmiesz płyte w szklanej kuli. Uderz w gong, a potem w dzwon, wtedy kula sie rozbije i bedziesz mieć płytę.
Klucze ze smoka wyciągniesz w ten sposób: na kij nałóż gume do żucia, magnes i masło.
Wesołe miasteczko w V - tym rozdziale. Jeżeli nie wiesz, co dalej - pytaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować