Zaloguj się, aby obserwować  
TELESKOPEK

Szukam pomocy do gry Szymek Czarodziej 3D

3205 postów w tym temacie

Dnia 04.09.2006 o 13:00, Razus napisał:

rozdział 5 mój miś pluszowy ma pchły w stole bilardowym siedzi szczur próbuje użyc misia na
stole ale mi nie wychodzi....czemu??? może niewłaściwie się usawiam...ale inaczej sie nie da....

Musisznajpierw wlozyc tam kota, a dopiero potem misia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2006 o 21:30, kiler1998 napisał:

jestem na bagnach c.d jak złapac ptaka?

Ustaw sie tak jakbys wychodzil z tej wyspy na ktorej jest prawnik na koncu mostu i skrec w prawo po chwili dojdziesz do dziwnej, czarnej kaluzy uzyj na niej dzwonu potem plyn na krokodzlu na wyspe z kamieniem. ktora znajduje sie na prawo od tej wyspy co nma niej wyladowales jest w takim jakby zaulku i na ptasim stole uzyj dzwonu a potem sezamu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2006 o 18:00, Razus napisał:

skąd wziąść prochy Nin Jara?????? mam już jego duszę...

musisz isc do kosciola i poszukac takiej mapki z zaznaczonym miejscem gdzie sa prochy obejrzyj to i zawolaj pelikanaka i lec pojawi sie nowe miejsce i prochy wessij odkurzaczem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aby miec odkurzacz musisz isc od magazzynu sera w strone Skweru Sprawiedliwości i jak zobaczysz fure z napisem Pan Ser to stan przed nia i dostaniesz ser. Idź do knajpy. Jak już tam bedziesz idź na góre i na drzwiach wyjsciowych uzyj sera.Teraz idź do barmana i poproś o posprzątanie pokoju i wejdź tymi drzwiami na których użyłeś ser idź do sego pokoju i taam bedzie odkurzacz. Pelikana będziesz miał dopiero potem jak bedziesz musiał iść na bagna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie musisz używać sera...wystarczy jak poprosisz od razu o posprzątanie pokoju i później przeczołgasz się pod barierką weźmiesz odkurzacz i wychodzisz tylnym wyjściem....i zachowujesz ser...tak jak ja ale pewnie ser mi sie już nie przyda jestem w 5 rozdziale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a co z melissą??? przepaliłem line w rezerwuarze chata kontrolna i pojawił mi się jakiś przerywnik.... ale tajemniczą wyspe dalej mam zablokowaną....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem na bagnach , co trza zrobic zeby ten prawnik podpisał umowe? Puszczam pszczoły odkurzaczem i nic i pomyslałem że może trza go miodem wysmarowac :P tylko jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2006 o 19:50, kiler1998 napisał:

Jestem na bagnach , co trza zrobic zeby ten prawnik podpisał umowe? Puszczam pszczoły odkurzaczem
i nic i pomyslałem że może trza go miodem wysmarowac :P tylko jak?

Idziesz na wyspe z wielkim kamieniem i spiewasz piosenke bagniaka wtedy otworza sie drzwi. W środku znajdujesz cos w rodzaju szczykawki. Idziesz doulu tego co na glowe temu gosciowi z siekiera trzeba bylo stracic i na nim uzywasz tej szczykawki i masz miodek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2006 o 19:41, kiler1998 napisał:

Jak złapac kreta?? krok po kroku!

musisz go zwabic moneta jak sie tylko wynurzy z zdziury to uzyj na nim monety a pozniej plyty cd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2006 o 13:27, kiler1998 napisał:

skąd wziąsc monete?

Na stole bilardowym w knajpie jużyj szczypiec i wtedy bedziesz ją miał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2006 o 16:16, mysza97 napisał:

> DO JAKIEGO POKOJE
SKON WZIASC KLUCZE

Myszunio kochana zapewne chodzi Ci o klucze otwierajace panne w dybach?Są w szafce za biurkiem szeryfa musisz uwazac zeby nic nie potracic i jak juz dojdziesz to wysmaruj szafke maslem zeby nie skrzypiala i wez klucze.:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować