Zaloguj się, aby obserwować  
TELESKOPEK

Szukam pomocy do gry Szymek Czarodziej 3D

3205 postów w tym temacie

Prosilbym o zaprzestanie pisania co chwile postow. Jest to zdecydowanie niechciane i moze skonczyc sie Twoja degradacja...

Opis przejscia gry znajduje sie tutaj -->> http://gry1.wp.pl/core.html?filtr=0,0&x=gra,27,359,680

Jesli nie ma tam odpowiedzi na Twoj problem to musisz uzbroic sie w cierpliwosc. Nie kazdy musial grac w ta gre...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DOBRA ALE POWIEDCIE MI GDZIE JEST TEN GANDALF W ROZDZIALE 5 NARAZIE NIC WIECEJ NIE CHCE A NA TEJ STRONIE JEST JAKIS GLUPI P[ORADNIK I W NIM NIC NIE MA ODPISZCIE PROSZEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2006 o 11:05, olka1151 napisał:

DOBRA ALE POWIEDCIE MI GDZIE JEST TEN GANDALF W ROZDZIALE 5 NARAZIE NIC WIECEJ NIE CHCE A NA
TEJ STRONIE JEST JAKIS GLUPI P[ORADNIK I W NIM NIC NIE MA ODPISZCIE PROSZEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

Idz na Skwer Sprawiedliwosci i stojacna wprost wejscia do gabinetu szeryfa skrec w prawo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta solucja na wp to nie do tego!! Kurde mam troche problemów w grze pomóż ktoś wyslij solucje na mojego maila jacol_14@gazeta.pl lub daj link szukałem na googlach i nic nie ma ***!! POMOCY!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2006 o 14:06, Driger napisał:

> DOBRA ALE POWIEDCIE MI GDZIE JEST TEN GANDALF W ROZDZIALE 5 NARAZIE NIC WIECEJ NIE CHCE
A NA
> TEJ STRONIE JEST JAKIS GLUPI P[ORADNIK I W NIM NIC NIE MA ODPISZCIE PROSZEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

Idz na Skwer Sprawiedliwosci i stojacna wprost wejscia do gabinetu szeryfa skrec w prawo

moze ty masz pomysl z kanalkiem w 3??? naciskam eneter wystukuje ten kod literą D caps lockiem w rytmie potem znowu enter i potem.........".to chyba nie był właściwy kod"!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2006 o 14:07, jacol14 napisał:

Ta solucja na wp to nie do tego!! Kurde mam troche problemów w grze pomóż ktoś wyslij solucje
na mojego maila jacol_14@gazeta.pl lub daj link szukałem na googlach i nic nie ma ***!! POMOCY!!

nie mozna przeklinac!!!!!!!!!!! czy tales regulamin? lepiej licz na to zeby tu nie było moderatora!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2006 o 14:07, jacol14 napisał:

i nic nie ma ***!! POMOCY!!


2. Co jest zabronione
Łamanie netykiety
Obraźliwe, niekulturalne lub wulgarne zachowanie
* stosowanie słów uznawanych za niekulturalne we własnych wypowiedziach, a szczególnie kierowanie takich słów pod adresem innych osób
Tym samym ortzymujesz Ostrzezenie...

>>> A nawet gdyby był tu mod to co mi zrobi? ... Nic.
Spokojnie. Jeszcze klika takich slow a zobaczysz, ze jednak cos moze Ci zrobic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2006 o 14:18, Driger napisał:

O ile dobrze pamiętam ja wystukiwałem go Ctrlem ale najpierw probowalem na biurko palcem wystukac

czyli daje enter on dotyka drzwi to ja controlem mam wystukac i potem enter tak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę informacji o Szymku czwóreczce choć szkoda że nie mogę dodać sreenów w tym temacie:
Simon the Sorcerer 4 to kolejna odsłona serii gier przygodowych z charakterystycznym Szymkiem w roli głównej. Przy tworzeniu czwartej części twórcy postawili na powrót do korzeni – zrezygnowali z całkowicie trójwymiarowej oprawy graficznej na rzecz klasycznych rozwiązań, znanych z dwóch pierwszych odcinków serialu o początkującym czarodzieju. W efekcie mamy do czynienia ze staroszkolną przygodówką typu Point''n''Click, zawierającą potężną dawkę humoru, z którego słynęły poprzednie odsłony.

Nasz kochany Szymek, ostatnie parę lat spędził w realnym świecie, żyjąc sobie jak każdy prawdziwy, korzystający z życia, nastolatek. Jego stoicki spokój zostaje jednak zmącony, gdy pewnej nocy za pośrednictwem wizji kontaktuje się z nim stara znajoma Alix. Nasz bohater dowiaduje się, iż świat magii narażony jest na potworne niebezpieczeństwo i że jego pomoc może okazać się wielce przydatna. Młodzieniec nie zastanawia się zbyt długo i reaktywuje swoją starą szafę, teleportując się do krainy magii. Po przedostaniu się do równoległego wymiaru Simon jest świadkiem całkiem osobliwych wydarzeń – Alix zrywa bliższą z nim znajomość (o istnieniu której nie miał nawet pojęcia), a część kompletnie nieznanych mu osób wita go, jak gdyby widzieli go nie pierwszy raz. Szybko staje się jasne, że młody czarodziej ma bardzo groźnego, nieobliczalnego konkurenta – sobowtóra, który w fabule Simon the Sorcerer 4 odgrywa istotną rolę. Kolejne wydarzenia dają nam jasno do zrozumienia, że przed nami długa, ciekawa przygoda i nieprędko przyjdzie nam opuścić magiczny świat.

Pewne zmiany odnotowujemy w warstwie merytorycznej programu. Wizerunek tytułowej postaci uległ pewnej metamorfozie – już nie obraża nagminnie wszystkich wokół, jest teraz bardziej sympatyczny i mniej złośliwy, dzięki czemu znacznie łatwiej go polubić i utożsamić się z nim. W grze nadal odnajdujemy całe kilogramy uszczypliwego i ironicznego humoru, nierzadko nawiązującego do poprzednich odsłon serii. Warto jednak odnotować, iż warstwa fabularna czwartej części Simon the Sorcerer jest w większości zupełnie zrozumiała także dla graczy nie mających wcześniej żadnej styczności z barwną postacią Szymka Czarodzieja. Osią rozgrywki, jak to w standardowej grze przygodowej bywa, są różnego rodzaju zagadki i łamigłówki, których rozwiązanie popycha akcję do przodu. Oprócz zwykłych, logicznych puzzli, głowimy się także nad odpowiednim wykorzystaniem posiadanego w danym momencie ekwipunku – właściwe połączenie posiadanych przedmiotów lub zgranie ich z okolicznymi obiektami niejednokrotnie okazuje się być kluczem prowadzącym do rozwiązania problemu. Poziom trudności zagadek nie jest niski, lecz programiści postanowili wspomóc mniej doświadczonych graczy aktywnym, stopniowanym systemem podpowiedzi, opartym na trzech różdżkach – skorzystanie z nich stopniowo naprowadza nas na właściwy tok rozumowania, zaś jedyną konsekwencją używania tego typu „wspomagaczy” jest mniejsza liczba punktów końcowych (pomysł przypominający nieco Indiana Jones and the Fate of Atlantis). Bardzo użytecznym rozwiązaniem jest opcja podświetlania wszystkich obiektów na planszy, z którymi możemy coś zrobić – unikamy w ten sposób niesławnego „polowania na piksele”. Dodatkowym wsparciem jest pamiętnik Szymka, w którym młody czarodziej aktywnie zapisuje aktualne wydarzenia.

Pod względem technicznym program przywodzi na myśl najlepsze dwuwymiarowe gry przygodowe. Piękne, dopracowane plansze w wysokiej rozdzielczości, animowane, trójwymiarowe modele postaci i klimat, tak charakterystyczny dla klasycznych przygodówek point''n''click, gwarantują programowi zainteresowanie wiernej rzeszy fanów serii. Całość dopełnia sprawdzony interfejs, przypominający kultowe gry przygodowe Sierry z lat dziewięćdziesiątych ubiegłego stulecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2006 o 20:24, Yami napisał:

Pewne zmiany odnotowujemy w warstwie merytorycznej programu. Wizerunek tytułowej postaci uległ
pewnej metamorfozie – już nie obraża nagminnie wszystkich wokół, jest teraz bardziej
sympatyczny i mniej złośliwy, dzięki czemu znacznie łatwiej go polubić i utożsamić się z nim.


Argh! To w takim razie do kogo jest kierowana ta gra? Jeśli do dzieci, to po co zagadki, jeśli do wyjadaczy, to po co zmiany w bohaterze ( na gorsze dodajmy) ?
Po tej zapowiedzi już do gry jestem nastawiony bardzo negatywnie, po kiego mi kolejny Harry Potter, ja chcę inteligentnej i zabawnej przygodówki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2006 o 14:06, Driger napisał:

> DOBRA ALE POWIEDCIE MI GDZIE JEST TEN GANDALF W ROZDZIALE 5 NARAZIE NIC WIECEJ NIE CHCE
A NA
> TEJ STRONIE JEST JAKIS GLUPI P[ORADNIK I W NIM NIC NIE MA ODPISZCIE PROSZEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

Idz na Skwer Sprawiedliwosci i stojacna wprost wejscia do gabinetu szeryfa skrec w prawo

kurde ale ja ide do tych drzwi na skwerze sprawiedliwosci i naciskam na tych drzwiach ctrl i nic sie nie dzieje odpisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2006 o 20:39, Nulinka napisał:

Ale super sie zapowiada ! Aż chciałoby się już grać ! Ale kiedy to nastapi ??? Wiesz coś ?

Tak jak wcześniej napisałem ma natąpić w lutym, mam nadzieję że Maciek Sturh nawad będzie podkładał głos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jest to dzień to nie wejdziesz tam ale jeśli to jest noc to nie wiem czemu. Jeżeli przeszedłeś już fajerwerki to musisz iść do bramy z krat jest ona nie daleko skweru magii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować