Zaloguj się, aby obserwować  
TELESKOPEK

Szukam pomocy do gry Szymek Czarodziej 3D

3205 postów w tym temacie

ja mam taka rade zebys patrzal na most i gdy zobaczysz ze most zaczyna opadac zawroc caly czas idac. Kiedy wejdzie odwroc sie i idz ponownie w dobrym kierunku. Po pewnym czasie dojdziesz do wprawy wiec nie zalamuj sie jak na poczatku nie wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj, jak tylko zaczyna sie ruch w strażnicy, natychmiat sie odwróć i od razu wracaj, gdy sie schowa znowu szybko do przodu. O ile pamietam liczyłam sobie od pierwszego kroku (gdy tylko ruszyłam) bylo chyba 7, 8 kroków..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rybe złapiesz wrzucając dynamit do słoika, dynamit musi być zapalony, gnoma złapiesz kładąc uszczelki po wejście przez drzwi w drzewie gnomów kładąc uszczelki przez chatką gnoma nakrywając go dzwonem a potem udeżając młotem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2006 o 21:35, Yami napisał:

Rybe złapiesz wrzucając dynamit do słoika, dynamit musi być zapalony, gnoma złapiesz kładąc
uszczelki po wejście przez drzwi w drzewie gnomów kładąc uszczelki przez chatką gnoma nakrywając
go dzwonem a potem udeżając młotem

A jak wrzucic i zapalic dynamit ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

otwierasz ekwipunek, klikasz na soczewkę i dynamit dopuki nie połączą się potem klikasz w ekwip na zapalony dynamit i słój aż się połączą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2006 o 21:38, Yami napisał:

otwierasz ekwipunek, klikasz na soczewkę i dynamit dopuki nie połączą się potem klikasz w ekwip
na zapalony dynamit i słój aż się połączą.

ok..a do tych gnomow to musze je polozyc na dworze czy w ich dzielcnicy??? i woglue o jakie uszczelki chodzi ??? mlot bede mial od karla,ale skad dzwon ????/ (rybe nad tym miejscem na mapie no nie ?????)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzwon będziesz miał kiedy uśpisz dzwonnika dusz (ten na góże konaty życia) igłą od chaty wiedźmy. Uszczelki wykopiesz kiedy będziesz miał wykrywacz metalu od gościa w dziurze (wystarczy wycelować jojo w rączke wykrywacza) potem będziesz musiał wykopać je znakiem ostragającym przed kornikami. Następnie w ekwipunku klikaj na cole i uszczelki aż będą błyszczały. Do drzewa gnomów musisz wejść na czworaka i zapukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musisz wejsc na piramide w świątyni, tam jest teleskop, wez go, idz do prawie tajemniczego miejsca(jesli go nie masz na mapce to idz od dziwnego różowego na północ wodą).Tam jest zawalona głazami jaskinia w której jest karzeł.Jak z nim pogadasz to on ci wystawi dynamit. Weź soczewke lunety i daj ją na dynamit. Jak karzeł wyjdzie to pogadaj z nim, później z jaskini weź dynamit. Połącz teleskop z dynamitem i kusza gotowa:).

A teraz moje pytanko: jak złapać rybki z plaży, bo potrzebuje młota. A rybke czeba dać karłowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2006 o 07:56, Yami napisał:

Dzwon będziesz miał kiedy uśpisz dzwonnika dusz (ten na góże konaty życia) igłą od chaty wiedźmy.
Uszczelki wykopiesz kiedy będziesz miał wykrywacz metalu od gościa w dziurze (wystarczy wycelować
jojo w rączke wykrywacza) potem będziesz musiał wykopać je znakiem ostragającym przed kornikami.
Następnie w ekwipunku klikaj na cole i uszczelki aż będą błyszczały. Do drzewa gnomów musisz
wejść na czworaka i zapukać.

jakoą igła ??? skad ja zabrac ??? zeby gnoma wsadzic to skad wziac maslo ??? a jak to robie jojem to mi nie dolatuje..co robic ??? i gdzie rozbic ten sloik z dynamitem ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2006 o 12:14, Yami napisał:

Smarujesz krasnoludka masłem, Wkładasz go do tuby i zapalasz ląd soczewką

Zapukac do drzwi krasnoluda p??? przeciez on tego nie dotknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ok ZNALAZLEM chate wiedzmy i mam igle oraz zabe (ksiecia)....teraz do zakonnika tzreba isc uspic go zabrac dzwon........POmocy bo nie wiemgdzie rozbic sluj z dynamitem zeby miec mlot odkarla i gdzie sa te uszczelki bo nie umiem go nigdzie wygryc ,wykrywaczem
HELP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować