Zaloguj się, aby obserwować  
TELESKOPEK

Szukam pomocy do gry Szymek Czarodziej 3D

3205 postów w tym temacie

Dnia 02.08.2006 o 10:44, tomborek napisał:

> niech mi ktoś pomorze jak się lapie krasnoluda , rybe dla karła i jak się wchodzi nav
tą wyspę
> jak się robi magiczne fasolki
>
>
Krasnoluda zlapiesz jak wysypiesz uszczelki przed jego domkiem w drzewie pozniej go przykrywasz
dzwonem i uderzasz młotem otrzymanym od karła.Młot otrzymasz jesli zlapiesz rybe a robi sie
to tak bierzesz dynamit w jaskinii z karlem idziesz na plaze chodzisz p drabinie na sama gore
soczewka zapalasz dynamit wkladasz go do sloika po motylach i wrzucasz do wody schodzisz
i masz rybki;)Teraz fasolki aby je zrobic musisz sprobowac zapisac sie na zawody jednak nie
masz wystarczajaco pieniedzy muszisz zatem isc do takiego grubego goscia entomologa pogadac
z nim a pozniej z jego kieszeni na tylku zabrac jakas rzecz nie pamietam co potem musisz isc
na pole z motylami i zlapac mieniaka teczowca taki fioletowy i zaniesc temu entomologowi pozniej
idziesz na zawody zapisac sie bierzesz strawe z kotla.Po wyjsciu ze swiatyni zycia zapewne
znalazles tabliczke ostrzegajaca cos no i fasolki jak byles u wiedzmy to przeczytaj ksiege
o fasolkach i ukloj sie igla z kolowrotka pozniej koniecznie wyjdz przed chatke i wez zabe
pozniej idz do dzwonnika na gorze swiatynii zycia i ukluj go i zabierz dzwon pozniej idz do
kupy kamienii a niedaleko uslyszysz po głosach faceta pogadaj z nim i zabierz mu jojem wykrywacz
metalu i idz to kupy kamieni chodz az zacznie piszczec pozniej wykop uszczelki tabliczka w/w.uszczelki
polej kopa kola idz do domku skrzatow i wysyp je przed domkiem jego przykryj dzwonem i walnij
mlotem pozniej idz do chatki wiedzmy zable wloz do pieca niech sie spoci wloz fasolki do kotla
kopa kole i pot zaby masz fasolki pozniej idz do czerstwy wsioch z krowa cos takiego pogadaj
z nim i daj mu fasolki krowa pobiegnie do szopy w swiatynii zycia nacisnij guzik i jest maslo
krasnoluda nasmaruj maslem tube naladuj dynamitem wloz krasnala i idz na zawody jak juz bedziesz
na polu do strzelania odpal to soczewka P O W O D Z E N I A!(JAK COS NIE WIESZ PYTAJ CHETNIE
POMOGE)


SKĄD MASŁO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2006 o 12:07, mozilek napisał:

> > niech mi ktoś pomorze jak się lapie krasnoluda , rybe dla karła i jak się wchodzi
nav
> tą wyspę
> > jak się robi magiczne fasolki
> >
> >
> Krasnoluda zlapiesz jak wysypiesz uszczelki przed jego domkiem w drzewie pozniej go przykrywasz

> dzwonem i uderzasz młotem otrzymanym od karła.Młot otrzymasz jesli zlapiesz rybe a robi
sie
> to tak bierzesz dynamit w jaskinii z karlem idziesz na plaze chodzisz p drabinie na sama
gore
> soczewka zapalasz dynamit wkladasz go do sloika po motylach i wrzucasz do wody schodzisz

> i masz rybki;)Teraz fasolki aby je zrobic musisz sprobowac zapisac sie na zawody jednak
nie
> masz wystarczajaco pieniedzy muszisz zatem isc do takiego grubego goscia entomologa pogadac

> z nim a pozniej z jego kieszeni na tylku zabrac jakas rzecz nie pamietam co potem musisz
isc
> na pole z motylami i zlapac mieniaka teczowca taki fioletowy i zaniesc temu entomologowi
pozniej
> idziesz na zawody zapisac sie bierzesz strawe z kotla.Po wyjsciu ze swiatyni zycia zapewne

> znalazles tabliczke ostrzegajaca cos no i fasolki jak byles u wiedzmy to przeczytaj ksiege

> o fasolkach i ukloj sie igla z kolowrotka pozniej koniecznie wyjdz przed chatke i wez
zabe
> pozniej idz do dzwonnika na gorze swiatynii zycia i ukluj go i zabierz dzwon pozniej idz
do
> kupy kamienii a niedaleko uslyszysz po głosach faceta pogadaj z nim i zabierz mu jojem
wykrywacz
> metalu i idz to kupy kamieni chodz az zacznie piszczec pozniej wykop uszczelki tabliczka
w/w.uszczelki
> polej kopa kola idz do domku skrzatow i wysyp je przed domkiem jego przykryj dzwonem i
walnij
> mlotem pozniej idz do chatki wiedzmy zable wloz do pieca niech sie spoci wloz fasolki
do kotla
> kopa kole i pot zaby masz fasolki pozniej idz do czerstwy wsioch z krowa cos takiego pogadaj

> z nim i daj mu fasolki krowa pobiegnie do szopy w swiatynii zycia nacisnij guzik i jest
maslo
> krasnoluda nasmaruj maslem tube naladuj dynamitem wloz krasnala i idz na zawody jak juz
bedziesz
> na polu do strzelania odpal to soczewka P O W O D Z E N I A!(JAK COS NIE WIESZ PYTAJ CHETNIE

> POMOGE)

SKĄD MASŁO

masło otrzymasz od wiesniaka z krowa po podarowaniu mu magicznych fasolek pogadaj z nim i pozniej idz do swiatynii zycia i w szopie nacisnij dzwignie i zrobi sie maslo jak masz jeszcze jakies pytania to pytaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2006 o 13:41, mozilek napisał:

JAK SIĘ PRZECHO DZI MOST DAŁEM TEMU GOŚCIU PUCHAR

jesli szymek przechyla sie na prawo naciskasz strzalke lewo a jak przechyla sie w prawo to strzalka w lewo pomocne jest mowienie prawo lewo prawo lewo itd na glos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2006 o 13:41, mozilek napisał:

JAK SIĘ PRZECHO DZI MOST DAŁEM TEMU GOŚCIU PUCHAR

przepraszam pomylilem sie jak szymek przechyla sie w lewo to naciskasz strzalke w prawo a jak sie przechyla w prawo to naciskasz strzallke w lewo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2006 o 10:29, mozilek napisał:

JESTEM W3 ROZDZIALEI NIEWIEM GDZIE JEST BEER GARDEN ROOM POMÓŻCIE

Beer garden jest w hotelu pieskie zycie wychodzisz tymi drzwiami obok kalipso jedne schody prowadza na gore a ty wejdz tymi kolo schodow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2006 o 18:19, mozilek napisał:

MAM PYTANO JESTEM NA BAGNACH II NIE WIEM JAK TRZEBA PRZEJŚĆ RUCHOME PIASKI .DZIĘKI POZDRO

musisz chodzic dokladnie po sladach stworka powodzenia i jak cos pytaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować