Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Beta Battlefield 4 także dla subskrybentów Battlefield 3 Premium? Ponadto: premiera - bez niespodzianek - jesienią i nieśmiertelniki dla zamawiających przed premierą

36 postów w tym temacie

Piotr Bajda

Zakup limitowanej edycji MoH: Warfighter nie był jedynym sposobem na dostęp do testów BF4. Wygląda na to, że znamy kolejny.

Przeczytaj cały tekst "Beta Battlefield 4 także dla subskrybentów Battlefield 3 Premium? Ponadto: premiera - bez niespodzianek - jesienią i nieśmiertelniki dla zamawiających przed premierą" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy się cieszyć czy płakać... z jednej strony fajnie dla kogoś kto tylko kupił MOHW. Z drugiej strony ja jestem wręcz zbulwersowany że mam "podwójny" dostęp do bety BF4. Kupując MOH;W praktycznie kierowałem się tylko jednym i dobrze wiecie czym (betą).

ahh.... kiedy ten EA zrobi coś z głową?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wlasnie robi...

najpierw napedzil (jak widac u Ciebie) sprzedaz MOHW, a teraz premium kupia ci, ktorzy chca miec dostep do bety :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> ahh.... kiedy ten EA zrobi coś z głową?

^^ Pewnie wtedy, kiedy z głową zaczną postępować klienci tejże firmy. Czyli nigdy. Dodam, że kupowanie jednej gry tylko i wyłacznie dlatego, żeby w przyszłości dostać dostęp do bety innej gry to nie jest postępowanie z głową ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2013 o 14:24, iDMFMi napisał:

ahh.... kiedy ten EA zrobi coś z głową?

Przecież robi: robią sobie reklamę, i jeszcze ludzie im za to płacą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra ale mogli wcześniej o tym wspomnieć! Chociaż i tak bym pewnie kupił ze względu na GROM. Szkoda, że to crap! Tak czy siak to trochę nie fair... powinni dodać coś jeszcze wg mnie. To ich marketing mnie... nie wiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chyba źle wytłumaczyłem swoją złość.... przed premierą było mniej/więcej tak:
Po co kupić MoH:W?
- GROM
- Ogólnie strzelanka, coś innego niż BF
- Pre-order w tej samej cenie co MoH:W więc why not? i jeszcze gratisowa Beta BF4

Po premierze:
- Crap
- Marketing
- Teraz betę ma każdy kto ma premium... więc tak czy siak ją miałem...

Odczucia: Po co mi był ten MoH:W? Z założeń nic się nie spełniło do dzisiaj... Gzzz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> chyba źle wytłumaczyłem swoją złość.... przed premierą było mniej/więcej tak:
> Po co kupić MoH:W?
> - GROM
> - Ogólnie strzelanka, coś innego niż BF
> - Pre-order w tej samej cenie co MoH:W więc why not? i jeszcze gratisowa Beta BF4
>
> Po premierze:
> - Crap
> - Marketing
> - Teraz betę ma każdy kto ma premium... więc tak czy siak ją miałem...
>
> Odczucia: Po co mi był ten MoH:W? Z założeń nic się nie spełniło do dzisiaj... Gzzz

To, ze ci się gra nie podobała, nie znaczy, ze jest zła, ja np. bawiłem się świetnie, więc nie mów w imieniu wszystkich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na początku mówili tylko , że dostęp do bety dostaną gracze , którzy posiadają Preorder Moh;W , który nie oszukujmy się , ale sprzedał się słabo , więc i graczy do bety było by mało. Nie wiadomo , czy od początku mieli takie założenie , że gracze Premmium będą mieli dostęp do bety , ale nie chcieli o tym mówić , czy dopiero wpadli na ten pomysł później ze względu na małą sprzedaż moh''w. Ciężko to stwierdzić , nie mniej jednak się cieszę , bo mam Moh''W , ale nie preorder , więc dostępu do bety bym nie miał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha, rozumiem...

Mamy wyszukiwać błędy, testując BETĘ i jeszcze za to płacić.

Niech jeszcze zrobią w tym Battlefieldzie 4 dodatkowe 30% obrażeń i 4x więcej expa dla tych, którzy zdecydują się zapłacić jeszcze więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2013 o 15:18, MisticGohan_MODED napisał:

Trzeba się przyzwyczajać do takich "promocji" :P
Zresztą to nie pierwszy i nie ostatni raz :P Szczególnie od ea.

Walczyć z nimi trzeba, a nie przyzwyczajać. Najlepiej portfelem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2013 o 15:17, Damianuss1 napisał:

Fajna sprawa. Jestem subskrybentem premium. Strasznie jestem ciekawy co pokaże kolejny
BF.


Super sprawa? Płacić za coś, co jeszcze parę miesięcy temu było standardem? Być robionym w konia i jeszcze za to płacić? No to widzę, kolego, że pasujesz jak ulał do grupy docelowej, która z uśmiechem na twarzy łyknie wszystko, co im EA zaserwuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Aha, rozumiem...
>
> Mamy wyszukiwać błędy, testując BETĘ i jeszcze za to płacić.
>
> Niech jeszcze zrobią w tym Battlefieldzie 4 dodatkowe 30% obrażeń i 4x więcej expa dla
> tych, którzy zdecydują się zapłacić jeszcze więcej.

Beta jest od tego , żeby sobie zagrać i zobaczyć , czy dana gra mi się podoba , czy nie i zadecydować o jej kupnie.
Nie płaczcie już tym dodatkowym xp dla graczy premmium BF3 ( bo mniej więcej o to Ci chodzi ). Zapłaciłem , to chyba wymagam , aby dostać coś więcej od zwykłego gracza , po za tym to jest tylko xp , który nic nie daje , w porównaniu z grami MMo itp. Liczą się tylko umiejętności.
Również widziałem teksty od graczy , że My gracze premmium mamy większe obrażenia...haha.. dobre sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Biorac pod uwage ze to bedzie zestaw nowych map do BF3 (i skorek na postacie/bron) to ta gra powinna chodzic na tip top bez zadnych bledow/bugow/niedociagniec. Zobaczymy czy tak sie stanie hehe. To znaczy ja przeczytam w komentarzach i recenzjach, a nie zobacze, bo nie zamierzam kupowac tego kotleta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2013 o 15:26, TerrorHurtz napisał:

Super sprawa? Płacić za coś, co jeszcze parę miesięcy temu było standardem? Być robionym
w konia i jeszcze za to płacić? No to widzę, kolego, że pasujesz jak ulał do grupy docelowej,
która z uśmiechem na twarzy łyknie wszystko, co im EA zaserwuje.


Jeśli się komuś podoba dana gra , a chcę więcej , to dlaczego ma nie płacić skoro jest taka możliwość ?.
Takie są już czasy , że gry jeszcze dobrze nie zapowiedziano , a już wiadomo , że będą takie i takie dlc.
To jest biznes , teraz wszystko robi się dla kasy i nawet jak byśmy nie kupowali tego , to nic nie zmienimy.
Dlatego trzeba się powoli zacząć przyzwyczajać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Zapłaciłem , to chyba wymagam , aby dostać coś więcej od zwykłego gracza ,

Dnia 25.03.2013 o 15:26, Bralo napisał:

po za tym to jest tylko xp , który nic nie daje , w porównaniu z grami MMo itp. Liczą
się tylko umiejętności.


Zwykly gracz tez zaplacil za podstawke i jak gra z toba na serwie dla dlc to tez je kupil, tyle ze nie w koncie premium. Wiec co to za rowni i rowniejsi?
Szybsze xp powoduje szybsze odblokowywanie broni i gadzetow, ktore przydaja sie w walce, wiec pisanie ze to nic nie daje mija sie z prawda.

>Dlatego trzeba się powoli zacząć przyzwyczajać.

Albo trzeba powoli zaczac myslec i glosowac portfelem, nie kupowac corocznych kotletow i dlc do nich i nie dawac zarabiac pasozytom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Więcej takich ludzi jak ty i będziemy płacili za każde gówno typu:

"Zapłać, a będziesz mógł grać w grę bez płyty w napędzie"
"Zapłać, to będziesz mógł umieścić SKRÓT z gry na pulpicie"

+ podatek od podatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować