Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs złoto dla zuchwałych - zagraj w World of Tanks i zgarnij fantastyczne nagrody!

23 postów w tym temacie

gram.pl

Zapraszamy do udziału w kolejnym konkursie, w którym do wygrania będzie między innymi nowoczesna karta graficzna N660-2GD5/OC. Aby ją zdobyć, musicie się wykazać pomysłowością i humorem. No i zagrać w World of Tanks.

Przeczytaj cały tekst "Konkurs złoto dla zuchwałych - zagraj w World of Tanks i zgarnij fantastyczne nagrody! " na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kto będzie oceniał zdjęcia? Bo chciałbym umieścić komentarz, który zrozumieją osoby grające w wota, niektórzy mogą go nie zrozumieć :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nagrody nie posiadają gwarancji producenta? Czy posiadają jakąkolwiek inną gwarancję? Co oznacza punkt 5.1 regulaminu? Że za nagrodę muszę zapłacić 11,11% jej wartości?
Czy screen może być z powtórki bitwy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2013 o 10:07, Mr_Oblivious napisał:

A musi to być jeden screen, czy można użyć ich więcej by lepiej przedstawić sytuację
i opowiedzieć historię?


można złożyć obrazek z kilku screenów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2013 o 13:26, rudy_102 napisał:

Dlaczego nagrody nie posiadają gwarancji producenta? Czy posiadają jakąkolwiek inną gwarancję?
Co oznacza punkt 5.1 regulaminu? Że za nagrodę muszę zapłacić 11,11% jej wartości?
Czy screen może być z powtórki bitwy?


Karta graficzna posiada gwarancję. To normalny zapis w polskim prawie, płaci się podatek od nagród - tylko my o pokrywamy w imieniu laureatów. Screen może być skądkolwiek. ważne by z WoT :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2013 o 11:31, Mr_Oblivious napisał:

Nie działa wysyłanie pracy, wyświetla się błąd by spróbować ponownie za kilka minut.
Wczoraj było tak samo.


Sprawdziłem dwukrotnie i nie ma problemu - może przekraczasz limit wielkości pliku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Nie działa wysyłanie pracy, wyświetla się błąd by spróbować ponownie za kilka minut.
>
> > Wczoraj było tak samo.
>
> Sprawdziłem dwukrotnie i nie ma problemu - może przekraczasz limit wielkości pliku?
Niestety to nie to, wiele czasu poświęciłem by plik odpowiadał wymaganiom. Ma jeszcze zapas 8 kB ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się przesłać plik po spakowaniu go do rara. Najwyraźniej był za duży, chociaż wg danych z właściwości pliku mieścił się w wymaganym limicie. W środku znajduje się plik jpg, spełniający wszystkie wymogi konkursowe (także wielkości pliku), więc mam nadzieję, że spakowanie go nie wypłynie na start w konkursie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować