Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konsolowy Painkiller Hell & Damnation bez polskiego dubbingu? Darmowe DLC do pecetowej wersji

5 postów w tym temacie

Mateusz Stanisławski

Painkiller Hell & Damnation w wersji na PlayStation 3 i Xboksy 360 wzbogacił kalendarz wydawniczy cdp.pl. Poznaliśmy cenę gry i pierwsze informacje na temat lokalizacji, potwierdzono również datę premiery.

Przeczytaj cały tekst "Konsolowy Painkiller Hell & Damnation bez polskiego dubbingu? Darmowe DLC do pecetowej wersji" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

29zł za DLC... 20zł zapłaciłem za Painkillera podczas premiery jego, a był zawartością i jakością większy pięciokrotnie od Hell & Damnation. Ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Mateusz Stanisławski - a forum strony cdprojekt.pl (obecnie stare.cdp.pl) nie łaska przeczytać? Najpierw JA sam wypytałem o wszystko Nordic Games, później z tymi informacjami "przeszedłem" do CDP i tutaj masz informację. Człowiek od nich pisał na forum, że jest pełna polska wersja i w ArcaniA: A Complete Tale i Painkiller: Hell & Damnation konsolowym. Tak samo potwierdzili, że PCtowa wersja zawita ich nakładem nad Wisłę w cenie 39,99 PLN.
Tu masz linka. http://stare.cdp.pl/board/topic/6142-ArcaniA_A_Complete_Tale_i_Painkiller_HandD_w_katalogu_CDPPL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować