Zaloguj się, aby obserwować  
ciaputek

Total Overdose

305 postów w tym temacie

a gra od kiedy zaczyna się być trudna bo niektóre misję

Dnia 02.06.2008 o 17:59, DarkMessiah123 napisał:

są nieco trudne.


Jeśli przejdziesz jakąś misje to po niej już masz trudniejsze i potem jeszcze trudniejsze i jeszcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem, jako że chcę zagrać sobie drugi raz w TO, a nie mogę z powodu iż po włożeniu płytki i kliknięciu ikony gry wyskakuje mi komunikat abym włożył oryginalną płytę z grą, coś tu jest nie tak gdyż mam oryginalną, więc od czego to może zależeć?
Z góry dziękuję za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio przez brak możliwości grania na nowym kompie, postanowiłem przejść w końcu Total Overdose, jak na razie wrażenia jak najbardziej pozytywne, misje są ciekawie skonstruowane, dużo jest wybuchów i efektownych bullet-timów. Jedyne co przeszkadza to bardzo małe miasto do eksploracji, ciągłe loadingi(nawet między poszczególnymi dzielnicami), oraz słaba, płaska fabuła i fatalny system jazdy i brak możliwości zmiany kamery podczas prowadzenia samochodów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odświeżę temat bo zakurzony dość. W Total Overdose jestem ekspertem więc możecie mnie pytać o co chcecie :)

Tak po eksploracji mapki zauważyłem że w grze są dwa motory :O

Ogólnie gra bardzo fajna nawet na hard przeszedłem a na misji Save the Dea jest już trudno. Sterowanie samochodów słabe :/ Grafika dobra raczej na 2005 rok. Misje poboczne ukończyłem wszystkie, więc gra ukończona w 100% :) Kiedyś jak miałem 6 lat to w grę grałem, grałem i ukończyłem. Dziwne angielskiego nie znałem wtedy a sterowanie połapałem a wtedy to "królik" normalnie nie umiałem mówić :D No dam grze 8/10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować