Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin 3: Dziki Gon z absolutnie rekordową liczbą zakończeń

45 postów w tym temacie

Gadajcie co chcecie ale pierwszego Wiedźmina pokochałem i zaraziłem się uniwersum i książkami. Dwójka była bardzo mocnym tytułem, czekałem na nią z zapartym tchem. Mimo, ze pierwszy raz skończyłem ja na niskiej grafice 1280x1024 to czułem się jak jeden z największych szczęściarzy na świecie mając swoją kolekcjonerkę.
Wiem, że nie ma we mnie krzty obiektywizmu i trzecia odsłona może w pewnych aspektach "ssać pałkę" kosztem ogromu ale to mój klimat i koniec. Wierze w CD-Projekt na tyle by nie przygaszać swojego hype''u. Trójki nie odpuszczę, czytam każdego newsa i się nakręcam. Ale trzeba mieć jakiś punkt na horyzoncie dla którego warto żyć, no nie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> m-m-m-m-m-m-moooooonster HYPE!!!!!oneonoeneoneoe11111
>
> chcialbym poznac roznice pomiedzy 301 a 302 zakonczeniem. roznica w jednym wyborze w
> trzecioplanowym quescie a reszta identycznie ? :D

Pewnie w jednym Geralt będzie miał sukienke a w drugim kalesony.
Podniecają się tymi zakończeniami jak dobre (strzelam) 80% graczy nie zobaczy żadnego zakończenia bądź jedno i rzuci grę w kąt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze: obsunął wam się nius, bo miał chyba w prima aprilis wyjść.

Po drugie: licząc to takim sposobem, jak CDPR, to w Skyrimie też jest kilkaset zakończeń:

"są jednak pokłosiem rozmaitych decyzji podjętych przez gracza w trakcie kampanii."

Czyli jeżeli (w Skyrimie)i nie pomogłem sklepikarzowi w Riverwood odzyskać jego rodzinnej błyskotki, to jest zakończenie #237, a jeżeli pomogłem, to jest zakończenie #94.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wątpię, żeby nowy Wiedźmin dał radę przebić Heavy Raina pod względem ilości wyborów, które miały FAKTYCZNY wpływ na świat gry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie tylko po co mi tyle zakończeń? ;D Jeśli to ma być sandbox, to i tak maksymalnie 2 razy go ukończę :D
Podniecają się tymi zakończeniami jak nie wiem co... Niech zrobią 3 dobre zakończenia, żebym ewentualnie mógł wszystkie zobaczyć, a nie później zastanawiał się: "Czy gdybym nie dał jednak temu biedakowi 10 groszy, to czy zakończenie byłoby zupełnie inne?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gdyby odsunąć hype na bok, te legendarne trzysta to po prostu wyprowadzenia wszelkich wariacji w grze

nie ma co się desperować, bo w skyrimie zapewne było ich sto z okładem a kwestia wyboru była tam mniej niż iluzoryczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> m-m-m-m-m-m-moooooonster HYPE!!!!!oneonoeneoneoe11111
>
> chcialbym poznac roznice pomiedzy 301 a 302 zakonczeniem. roznica w jednym wyborze w
> trzecioplanowym quescie a reszta identycznie ? :D

O różnicy można próbować wnioskować na podstawie terminologii używanej w newsie.
Epilogi - prawdopodobnie godzina lub dwie godziny rozgrywki zależne od wcześniejszych wyborów. Mają być 3.
Zakończenia - prawdopodobnie różnica jednego slajdu lub 5-10 sekund filmiku pod koniec gry. Ma być 36 kombinacji.
Nie rozumiem natomiast twojego wybiórczego narzekania na hype. A widzę taki twój komentarz pod każdym newsem o Wiedźminie (i żadnym innym). Owszem, z Wiedźminem przesadzają, ale jeżeli mu się powiedzie, to pewnie zyskają na tym wszyscy twórcy polskich gier. Już "na zachodzie" piszą (słusznie czy niesłusznie), że Polacy potrafią zrobić cRPGa z klimatem, w przeciwieństwie do amerykańskich gniotów. Dlaczego nie narzekasz też pod newsami o AC, które pojawiają się częściej (gram.pl ma chyba nawet osobę, która się tym zajmuje), a na dodatek seria stanowi produkt żabo-hamburgerykański?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2013 o 09:58, Zajanski napisał:

Nie rozumiem natomiast twojego wybiórczego narzekania na hype.


nie musisz. przyzwyczaisz sie z czasem.

Dnia 02.04.2013 o 09:58, Zajanski napisał:

Dlaczego nie narzekasz też pod newsami o
AC


bo tam rzucaja jakies konkrety oprocz obietnic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2013 o 10:03, EmperorKaligula napisał:

bo tam rzucaja jakies konkrety oprocz obietnic


Jeżeli konkretem jest to, że "wydajemy co roku produkt wysokiej jakości", to że "PETA atakuje twórców AC", to że "W AC zapolujemy na wieloryby" lub to, że "dane na temat AC wyciekły ze sklepu, ale nie wiemy jeszcze o co chodzi", to tym bardziej konkretem jest to, że w Wiedźminie 3 będzie x zakończeń i y epilogów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2013 o 10:06, Zajanski napisał:

to tym bardziej konkretem jest to, że w Wiedźminie 3 będzie x zakończeń i y epilogów.

Problem w tym, że tu nie ma konkretów. Nie wiemy ile będzie zakończeń i nie wiemy co to "stany świata". I mamy o tym news.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2013 o 10:06, Zajanski napisał:

Jeżeli konkretem jest to, że "wydajemy co roku produkt wysokiej jakości", to że "PETA
atakuje twórców AC", to że "W AC zapolujemy na wieloryby" lub to, że "dane na temat AC
wyciekły ze sklepu, ale nie wiemy jeszcze o co chodzi", to tym bardziej konkretem jest
to, że w Wiedźminie 3 będzie x zakończeń i y epilogów.


2 z 3 podanych przez Ciebie newsow to newsy nie podane przez devow. w przypadku Wieslawa Trzy mamy hurtowe obietnice prosciutko z CDP RED bez zadnego pokrycia.

i jeszcze jedno: kiedy wychodzi nowy asasin - za pol roku. kiedy wiesio ? nikt nie wie. nieokreslony 2014. w najlepszym przypadku rok przed premiera chwalic sie planami/obietnicami odnosnie gry w duzych ilosciach - to mnie irytuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

P-P-PERMUTACJE!
Aż to sobie wyobrazić - nad strudzonymi koderami z wirującym batogiem kręci się główny scenarzysta i zachęca - mnóżcie, permutujcie!
W pocie czoła REDzi zwielokrotniają - w ostatniej scence nos cieknący, bo za dużo wpław wędrowałeś, albo czółko rumiane, z kilkoma przedziałami zależnie ile Gerwant poużywał. Każdego dnia na fajrant pracownicy zawieszają na ścianie kolejne mnożniki - x2, x8... Było 300, teraz 4800. Szczyt marzeń - spotkać oddział żołnierzy, z których każdy ma coś do odegrania, a mógł zginąć lub przeżyć! O, słodki dwumianie Newtona!

Znaczy się spoko, ale gdzie akcent 1 kwietniowy od nich? Saviors Of Queens było 2 lata temu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech się lepiej skupią na grze od początku do końca, bo to jest najważniejsze, nie końcowa animacja / filmik, którego i tak część osób nie zobaczy, jeśli nie skupią się nad tym, żeby gra porwała gracza rozgrywką...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2013 o 10:19, Liqid napisał:

Znaczy się spoko, ale gdzie akcent 1 kwietniowy od nich? Saviors Of Queens było 2 lata temu :/

No masz akcent 1-kwietniowy: ponad 300 zakończeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2013 o 09:58, Zajanski napisał:

a na dodatek seria stanowi produkt żabo-hamburgerykański?


Dziwne - zawsze myslałem, że Ubisoft Montreal jest kanadyjskim studiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>. w przypadku

Dnia 02.04.2013 o 10:18, EmperorKaligula napisał:

Wieslawa Trzy mamy hurtowe obietnice prosciutko z CDP RED bez zadnego pokrycia.


Nie widzę tego w treści newsa. Owszem, jest informacja o "cyferkach" od devów, ale księgi Guinessa i cała inicjatywa napisania tego newsa wygląda, jakby pochodziła od Gram.pl. Nie widzę też, by cokolwiek obiecywali o zakończeniach - podają tylko ich liczbę. Przecież to nie jest "wywiad", w którym mądra głowa mówi nam o tym, że Wiedźmin 3 to będzie "produkt wysokiej jakości".

Dnia 02.04.2013 o 10:18, EmperorKaligula napisał:

i jeszcze jedno: kiedy wychodzi nowy asasin - za pol roku. kiedy wiesio ? nikt nie wie.
nieokreslony 2014. w najlepszym przypadku rok przed premiera chwalic sie planami/obietnicami
odnosnie gry w duzych ilosciach - to mnie irytuje.


Tutaj przyznam ci rację, ale to nie zmienia faktu, że hype w obu przypadkach jest przesadzony. Może gdyby AC miał wyjść za dwa tygodnie, to zrozumiałbym tę ilość i częstotliwość newsów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2013 o 10:25, Zajanski napisał:

Nie widzę też, by cokolwiek obiecywali o zakończeniach - podają tylko ich liczbę.

NIE PODAJĄ ICH LICZBY. Mówią za to "och, mamy tyle zakończeń, że przestaliśmy liczyć bo tyle ich mamy".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować