Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nie graliście jeszcze w Skyrima? Lepsza okazja się już nie trafi

53 postów w tym temacie

Dnia 25.04.2013 o 18:07, RavanBlade napisał:

Może teraz cenega zechcę wydać heathfire w naszym języku.

Po co? Skoro wyjdzie wersja z wszystkimi dodatkami, to nie będzie im się pewnie ani chciało, ani opłacało wydać Heatfire po polsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiele osób będzie miało okazję, żeby zagrać wreszcie w Skyrima - gra przez długi czas nie taniała, a potem zaczęly wychodzić jeszcze dodatki. Kolejna okazja do zarobku dla Bethesdy :D
No ale w grę rzeczywiście warto zagrać - nie pamiętam, kiedy ostatni raz tyle spędziłem w trybie single player ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Może teraz cenega zechcę wydać heathfire w naszym języku.
> Po co? Skoro wyjdzie wersja z wszystkimi dodatkami, to nie będzie im się pewnie ani chciało,
> ani opłacało wydać Heatfire po polsku.

Po to, że polska wersja Legendary jak już ma zawierać wszystko tak jak wersja angielska, to i te dlc musi być po polsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy jestem czy jeśli to wydanie będzie tylko po Angielsku to czy na Steamie można ustawić język na polski i czy będą to też polskie dialogi czy same napisy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, na to czekałem :) Co prawda Skyrima przeszedłem już dawno na xboxie, ale teraz kupię na PC, dla modów i języka :)

Szkoda, że inni wydawcy często rezygnują z wydań zbiorczych i nawet parę lat po premierze nie można kupić niewybrakowanego produktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak cena będzie odpowiednia to może kupie, ale wątpię, pograłem, pograłem, ale dla mnie, mody były ciekawe niż cała gra sama w sobie. Why ? Sandbox całkiem dobry, ale rpg słabe i liniowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2013 o 18:39, Isildur napisał:

Po to, że polska wersja Legendary jak już ma zawierać wszystko tak jak wersja angielska,
to i te dlc musi być po polsku.


Zle to sformułowałem chodziło mi o to, iż teraz pewnie całość wydadzą po polsku nie zaprzątając sobie głowy dodatkowym spolszczeniem tak małego dodatku, mój błąd. Tak czy siak poczekam na jakąś reedycję bo mimo wszystko standardowe 59,99 dolców to i tak lepiej niż kupować wszystko osobno, ale mi się aż tak bardzo nie śpieszy więc poczekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2013 o 18:45, Meketh napisał:

Zle to sformułowałem chodziło mi o to, iż teraz pewnie całość wydadzą po polsku nie zaprzątając
sobie głowy dodatkowym spolszczeniem tak małego dodatku, mój błąd. Tak czy siak poczekam
na jakąś reedycję bo mimo wszystko standardowe 59,99 dolców to i tak lepiej niż kupować
wszystko osobno, ale mi się aż tak bardzo nie śpieszy więc poczekam.


Jeżeli to wydanie ma być spolszczone to muszą spolszczyć wszystko łącznie z Heartfire. W takiej sytuacji powinni wydać także samo spolszczenie dla osób, które kupiły dodatek w wersji angielskiej już wcześniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2013 o 18:45, Meketh napisał:

59,99 dolców /.../


Taka kwota przekłada się w wydaniu PC ~140 PLN. Zresztą podobna kwota widniała na jednym ze znanych polskich sklepów internetowych jeszcze do niedawna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować