Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

GramTV: Testujemy betę Company of Heroes 2

12 postów w tym temacie

Jestem weteranem poprzednich części i ten COH2 strasznie mi się nie podoba, zapewne za kilka lat po kilkudziesięciu aktualizacja będzie to wyglądać inaczej jednak teraz wygląda to słabo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się podoba. Niektórzy chyba narzekają dla narzekania :) Na razie to jest beta, więc brak balansu to norma (a nie jest to "demo", jak niektóre bety, NDA tylko jest uchylane dla niektórych mediów).

Podoba mi się bardziej rozbudowany system uszkodzeń pojazdów, podoba mi się nowy system pola widzenia, podoba mi się lepszy system obszarowego zajmowania punktów.

Nie podoba mi się tylko nowy system commanderów zamiast drzewek taktycznych. Ale idzie się przyzwyczaić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i tak wyglonda strategia czasó żeczywistego nie jakiś tam starkraft !

A tak na poważnie to cholera... Jednak team game to jest widowisko. Ja gram wyłącznie solo, ale widzę, że jatka niezła.

Fantastyczna scena z zatopionym Pantherem. Albo ten snajper co se szczelił w batalion czołgów :)

Apropo na jakim sprzęcie grasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kto gral w jedynke, to i tak sprobuje 2 :) Tez mecze bete i musze powiedziec, ze poziom recenzji jest straszny... Fanowskie filmiki sepleniacych dzieci na youtubie wypadaja lepiej. Ja rozumiem, ze czasem ciezko komentowa gre live, ale z replaya??? Czesc druga gry, wiec wypadaloby porownac do czesci PIERWSZEJ (roznice, podobienstwa, co jest na plus, co tak samo...), ale nieeee lepiej wyjasniac co to VP >_>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie lepiej ściągnąć moda do jedynki (front wschodni), który dodaje Armię Czerwoną? Za darmo i do tego ciągle jest rozwijany. Tu patrząc na ten gameplay nie widzę wielkich różnic między pierwszą a, drugą częścią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry, ale jak ktoś grał w słynnego moda Eastern Front, to beta specjalnie niczym nie zaskoczyła.

Fajny jest efekt buży śnieżnej, wymusza zmiany planów, itp. Nawet komputer zazwyczaj wtedy nie walczy. Inna sprawa że jest zdecydowanie za często.

Drzewko dowódców nie podoba mi się. Poprzednie doktryny z jedynki były lepsze.

Ogólnie to gra wygląda bardziej jak dodatek niż pełnoprawan druga część. Ludzie po zagraniu w betę już wieszają psy na Relic.
Ja sam obecnie poważnie zastanawiam się nad darowaniem sobie gry. Może kiedyś wezmę jak stanieje. Chętnie też zobaczę jaki wpływ na multi będzie miała idea płatnych DLC z nowymi dowódcami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyglada to strasznie podobnie do jedynki, czemu tego nie wydali jako dodatku? Aha no tak- bo jedynki sie wspierac nie da (lol), a tu kase będą trzepac na p2w. Mam nadzieje ze ludzie dadza im popalic i tego nie kupia, a jak kupia to tylko podstawke i zrezygnuja z mikroplatnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Platni dowodcy z lepszymi umiejetnosciami, albo content niby darmowy, ale taki ktory musisz dopiero odblokowac na wysokich poziomach, czyli grinduj kolego, ale jesli zaplacisz to masz szybciej, czyli szybciej masz przewage w walce- mowi ci to cos, o dorosly? Jak to nie jest p2w to nie wiem co nim jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Należy dodać, że nie wiadomo jak będzie wyglądało "wsparcie" gry ze strony Relica. Z tym bywało już u nich naprawdę słabo. W dodatku, po premierze mogą też dodawać takich dowódców, którzy będą dostępni jedynie poprzez płatności. Nie ma też sposobu żeby wszystkich dobrze zbalansowali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2013 o 20:12, czopor napisał:

jakie znowu p2w dziecko? >.>

Dowódcy którzy mają lepsze umiejętności.

Na litość boską, to jest RTS ! Tu balans jest cholernie istotny !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować