Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Heroes of Might and Magic V wypełnia Magią cały Świat!

392 postów w tym temacie

Witam potrzebuje pomocy zawiesiłem sie juz w pierwszej kampani upadku króla poszukuje Łze Ashy i niemam pojęcia gdzie za nią kopać odkryłem wszystkie części mapy i jestem w kropce. Pozdrawiam i zgóry wielkie THX za jakiś wskazówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2006 o 22:12, sortmag napisał:

Witam potrzebuje pomocy zawiesiłem sie juz w pierwszej kampani upadku króla poszukuje Łze Ashy
i niemam pojęcia gdzie za nią kopać odkryłem wszystkie części mapy i jestem w kropce. Pozdrawiam
i zgóry wielkie THX za jakiś wskazówki

porównaj mapę z okolicą na południe od zamku (bardzo blisko)
pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2006 o 23:28, olbin napisał:

porównaj mapę z okolicą na południe od zamku (bardzo blisko)
pozdrawiam


z tego co wiem to łza jest w losowych miejscach ja miałem ją na wschówd od zamku koło portalu wyjścia. Najlepszy sposób to zwiedzić większość mapy i znaleźć charakterystyczne elementy z obrazka na mapie głównej. Dwa przykładowe położenia łzy były podane w poradniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.06.2006 o 00:39, Nufiko napisał:

obrazka na mapie głównej. Dwa przykładowe położenia łzy były podane w poradniku.


Tego nie wiedziałem ! Chyba jednak muszę przeczytać poradnik (na razie tlyko obejrzałem)
Dzięki i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema! Mam mały probelm zamówiłem homma5 na gram pl i gdy chcę grać na ubi.com wpisuje seriala który jest styłu instrukcji i pisze że błąd kodu gry internetowego czy coś w tym stylu kto pomoże ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2006 o 18:40, sudzik napisał:

Siema! Mam mały probelm zamówiłem homma5 na gram pl i gdy chcę grać na ubi.com wpisuje seriala
który jest styłu instrukcji i pisze że błąd kodu gry internetowego czy coś w tym stylu kto
pomoże ?

Służę pomocą: powinienieś spróbować tak : zamias 0 (zero) może być "O" lub odwrotnie, no i też zamiast 1 może być I ("i'')

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam! Chciałem zagrać w Heroesa V przez internet. Gdy chcę się zalogować, wpiszę login i hasło (jestem zarejestrowany), pojawia mi się napis logowanie i wywala mnie do głównego ekranu - co mam z tym zrobic?
wpisywałem seriala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować