Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Call of Duty: Ghosts zapowiedziane. Także na next-geny!

37 postów w tym temacie

Call of Duty jest jaki film Michela Baya.

Niby pójść na to można, ale głupio byłoby bronić przekazu intelektualnego tego filmu wśród znajomych. Ambitniejsi graczy/miłośnicy filmów oleją te tytuły ciepłym moczem. Bo co ma takiego do zaoferowania Call of Duty? Parę wybuchów, przestarzały, szablonowy gameplay i kretyńską fabułę. Niektórych to po prostu nie satysfakcjonuje i im się nie dziwię.

Ludzie się wkurzają, bo wydawcy chcą wcisnąć pomysły z CoDa do każdej gry, byle tylko zwiększyć sprzedaż. To jest głupie zachowanie wydawców i tworzenie niebezpiecznych trendów przez tą serię, dlatego również darzę te tytuły niezrównaną nienawiścią.

Mówię. Jeżeli, ktoś ma chociaż za grosz ambicji i chęci by ta branża zaszła gdzieś dalej niż bezmyślne zabijanie, to proponuje Bioshocka, Deus Exa, Dishonored czy SpecOps: The Line. Szczególnie po tym ostatnim zorientujecie się jak bardzo zepsute ideologicznie i fabularnie są współczesne modern szutery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2013 o 10:52, Samnitar napisał:

Panowie i Panie, stonujcie. Znowu wielki szum robicie, skazując tą grę na sukces, choć
prawdopodobnie będzie to kolejny zakalec - kto wie. Póki co najlepiej czekać i nie rzucać
słów typu - kupię. IW ma tendencję do kradzieży pomysłów z innych serii, co już pokazali
w poprzedniej części, a Activision uwielbia robić reklamy swoich produktów wyniośle,
choć ostatecznie wychodzi kupa.

Przecież to jest do przewidzenia, że ludzie i tak to kupią, choćby gra była bardzo słaba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dwa slowa- serwery dedykowane. Bez tego ta gra nie ma racji bytu na pc, jesli tego nie bedzie to chocby silnik byl super a rozgrywka miazdzyla, to i tak nie kupie.

Co do reszty, Cod byl spoko jako arkadowa strzelanka i przy MW1 i Blackopsach bawilem sie niezle, ale tu rodza sie 2 problemy:
- ilez mozna? raz czy dwa okej ale co roku kropka w kropke to samo- co za duzo to i swinia nie chce
- splycanie i ukazualowianie gry, jakies streaki za przegrywanie i inne tego typu bzdury, dla mnie gra w multi to rywalizacja, jak przegrywasz to sie albo podszkol, albo jak nie masz checi/czasu to nie placz ze zbierasz baty. Spece od coda wymyslili jednak bardzo latwe zabijanie broniami bez odrzutu, system nagrod za przegrywanie i przegiete perki oraz streaki za wygrywanie, gdzie umiejetnosci maja male znaczenie bo i tak strasznie latwo zginac losowo od jakiegos heli czy innego samochodziku wybuchowego (zwlaszcza w trybie hardcore). W MW1 jeszcze to mialo rece i nogi, ale im dalej tym gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy się cieszą z nowego silnika, zapominając że gra ma wyjść także na obecne konsole. To niby co będzie na nowych ? Tekstury w wyższej rozdzielczości ?

Pożyjemy, zobaczymy. Swoją drogą to zabawne że tyle części już wyszło, a fabuła nadal gorsza od tej w np średniobudżetowym Spec Ops The Line.
No i niech wrócą w końcu dedyki. Mam dosyć ichnego MM który wrzuca mnie na mapkę z 12 graczami i często muszę z parę minut kogoś szukać żeby sobie postrzelać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak was, ale mnie już ta forma rozgrywki chyba dożywotnio znudziła (zarówno SP jak i MP). No bo ileż można już strzelać do tych rusków/talibów? Fabułą to nigdy te tytuły nie grzeszyły, a sama forma rozgrywki jest już tak wyeksploatowana na maksa, że żadne dodatowe perki/streaki czy fabularne twisty tego nie uatrakcyjnią. Nawet jakby zrobili ultra wypasiony Engine rodem z tej samej ligi co CryEngine i Frostbite, to już mnie te tytuły niczym praktycznie nie zainteresują. Tu by musiała być totalna rewolucja, nie tylko graficznie, ale do tego nie dojdzie, bo większość ludzi już dawno "przegłosowała" swoimi portfelami. Smutne to dla mnie, ale nie będę w to wnikał, co komu smakuje. Byle tylko inne tytuły nie "smakowały po CoD-owemu" to będzie Ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu manipulujecie informacją?Nowego CoD nikt jeszcze nie zapowiedział na next-geny ,tylko podana została informacja że pełna zapowiedź( w tym platformy docelowe) zostana ujawnione 21 maja ,na konferencji Microsoftu.Na następny raz bądźcie bardziej rzetelni ,bo nieraz naprawdę czyta się was jak portale z rodziny gazety.pl..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2013 o 13:33, Triderus napisał:

Czemu manipulujecie informacją?Nowego CoD nikt jeszcze nie zapowiedział na next-geny
,tylko podana została informacja że pełna zapowiedź( w tym platformy docelowe) zostana
ujawnione 21 maja ,na konferencji Microsoftu.Na następny raz bądźcie bardziej rzetelni
,bo nieraz naprawdę czyta się was jak portale z rodziny gazety.pl..

http://uk.ign.com/articles/2013/05/01/call-of-duty-ghosts-officially-revealed

"all powered by a new, next generation Call of Duty engine that redefines the series for the next generation.""

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> No i niech wrócą w końcu dedyki. Mam dosyć ichnego MM który wrzuca mnie na mapkę z 12
> graczami i często muszę z parę minut kogoś szukać żeby sobie postrzelać.

Ja proponuje rozejrzeć się za nową grą, bo jeśli chodzi o sieciowy FPSy wybór jest duży, a CoD do faworytów nie należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Dwa slowa- serwery dedykowane. Bez tego ta gra nie ma racji bytu na pc, jesli tego nie
> bedzie to chocby silnik byl super a rozgrywka miazdzyla, to i tak nie kupie.
>
> Co do reszty, Cod byl spoko jako arkadowa strzelanka i przy MW1 i Blackopsach bawilem
> sie niezle, ale tu rodza sie 2 problemy:
> - ilez mozna? raz czy dwa okej ale co roku kropka w kropke to samo- co za duzo to i swinia
> nie chce
> - splycanie i ukazualowianie gry, jakies streaki za przegrywanie i inne tego typu bzdury,
> dla mnie gra w multi to rywalizacja, jak przegrywasz to sie albo podszkol, albo jak nie
> masz checi/czasu to nie placz ze zbierasz baty. Spece od coda wymyslili jednak bardzo
> latwe zabijanie broniami bez odrzutu, system nagrod za przegrywanie i przegiete perki
> oraz streaki za wygrywanie, gdzie umiejetnosci maja male znaczenie bo i tak strasznie
> latwo zginac losowo od jakiegos heli czy innego samochodziku wybuchowego (zwlaszcza w
> trybie hardcore). W MW1 jeszcze to mialo rece i nogi, ale im dalej tym gorzej.
Nie pasuje to pograj w C.S. , tam nie ma perkow i killstreakow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Dwa slowa- serwery dedykowane. Bez tego ta gra nie ma racji bytu na pc, jesli tego
> nie
> > bedzie to chocby silnik byl super a rozgrywka miazdzyla, to i tak nie kupie.
> >
> > Co do reszty, Cod byl spoko jako arkadowa strzelanka i przy MW1 i Blackopsach bawilem
>
> > sie niezle, ale tu rodza sie 2 problemy:
> > - ilez mozna? raz czy dwa okej ale co roku kropka w kropke to samo- co za duzo to
> i swinia
> > nie chce
> > - splycanie i ukazualowianie gry, jakies streaki za przegrywanie i inne tego typu
> bzdury,
> > dla mnie gra w multi to rywalizacja, jak przegrywasz to sie albo podszkol, albo
> jak nie
> > masz checi/czasu to nie placz ze zbierasz baty. Spece od coda wymyslili jednak bardzo
>
> > latwe zabijanie broniami bez odrzutu, system nagrod za przegrywanie i przegiete
> perki
> > oraz streaki za wygrywanie, gdzie umiejetnosci maja male znaczenie bo i tak strasznie
>
> > latwo zginac losowo od jakiegos heli czy innego samochodziku wybuchowego (zwlaszcza
> w
> > trybie hardcore). W MW1 jeszcze to mialo rece i nogi, ale im dalej tym gorzej.
> Nie pasuje to pograj w C.S. , tam nie ma perkow i killstreakow.

Gralem oj gralem wiele lat, niestety tworcy geir ani tym razem skretyniali gracze nie powoduja, abym mogl zagrac jeszcze raz w te gre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > > Dwa slowa- serwery dedykowane. Bez tego ta gra nie ma racji bytu na pc, jesli
> tego
> > nie
> > > bedzie to chocby silnik byl super a rozgrywka miazdzyla, to i tak nie kupie.
>
> > >
> > > Co do reszty, Cod byl spoko jako arkadowa strzelanka i przy MW1 i Blackopsach
> bawilem
> >
> > > sie niezle, ale tu rodza sie 2 problemy:
> > > - ilez mozna? raz czy dwa okej ale co roku kropka w kropke to samo- co za duzo
> to
> > i swinia
> > > nie chce
> > > - splycanie i ukazualowianie gry, jakies streaki za przegrywanie i inne tego
> typu
> > bzdury,
> > > dla mnie gra w multi to rywalizacja, jak przegrywasz to sie albo podszkol,
> albo
> > jak nie
> > > masz checi/czasu to nie placz ze zbierasz baty. Spece od coda wymyslili jednak
> bardzo
> >
> > > latwe zabijanie broniami bez odrzutu, system nagrod za przegrywanie i przegiete
>
> > perki
> > > oraz streaki za wygrywanie, gdzie umiejetnosci maja male znaczenie bo i tak
> strasznie
> >
> > > latwo zginac losowo od jakiegos heli czy innego samochodziku wybuchowego (zwlaszcza
>
> > w
> > > trybie hardcore). W MW1 jeszcze to mialo rece i nogi, ale im dalej tym gorzej.
>
> > Nie pasuje to pograj w C.S. , tam nie ma perkow i killstreakow.
>
> Gralem oj gralem wiele lat, niestety tworcy geir ani tym razem skretyniali gracze
> nie powoduja, abym mogl zagrac jeszcze raz w te gre.
Nie bedziemy za toba tesknic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak faktycznie będzie fajne i będzie się czymś różnić od poprzednich części to jestem skłonny zagrać. Może w końcu powstanie coś od CoD''a 4 czego nie uważam za beznadziejną i słabą kalkę. Oby!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież to wiadomo że muszą wydać grę na currentgeny i nextgeny aby jak najwięcej kasy zarobic. W dodatku podwójnie zarobią ! Ci co potem przejdą na nowe konsole kupią może znowu grę ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować