Zaloguj się, aby obserwować  
Janek_Izdebski

Metro: Last Light - Temat ogólny

58 postów w tym temacie

Dnia 16.05.2013 o 11:06, Jarden napisał:

> Własnie mi kurier doręczył Metro :) zaraz wrzucę płytkę
> Gra zablokowana - trzeba czekać do premiery :(

Oczywiscie ze zablokowana, premiera europejska "dopiero" 17, co nie zmienia faktu ze
pre-load juz zrobic mozesz:)
Mozesz mi powiedziec jako co sie Metro-LL do Twojej historii zamowien zakupionych gier
dopisalo (kliknij w prawym rogu na swoim nicku a pozniej szczegoly konta czy jakos tak)?

NIe kupowałem przez steam, tylko kupiłem wersję pudełkową. W bibliotece mam Metro: Last Light bez dopisku PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2013 o 11:12, Janek_Izdebski napisał:

Pewnie będzie tak jak w przypadku "Bioshocka: Infinite", dopisek PL w bibliotece Steam.
Tylko, że "B:I" aktywować mogłeś tylko z terenu Polski, natomiast pobrać i instalować
z obszaru całej Europy (informacja potwierdzona w praniu).


Akurat w przypadku Bioshock Infinite to jako co sie gra dopisala bylo mocno uzaleznione od wersji jaka sie zakupilo.
Ja na przyklad polakomilem sie na Ultimate Songbird Edition i gra mi sie dopisala jako "Bioshock Infinite Retail (EU)" a season pass dopiero dodal jako "Bioshock Infinite with Season Pass Retail (PL)".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2013 o 11:19, Mefisto napisał:

w bibliotece mam Metro: Last Light bez dopisku PL


Bardzo mnie to cieszy.
Dzieki wielkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2013 o 11:20, Jarden napisał:

> w bibliotece mam Metro: Last Light bez dopisku PL

Bardzo mnie to cieszy.
Dzieki wielkie:)

nie ma za co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2013 o 11:22, Janek_Izdebski napisał:

Ok, co nie zmienia faktu, że od tej pory grę będziesz mógł pobierać oraz instalować z
obszaru całej Europy. :)

to wstępne pobieranie - po ukończeniu pobierania gra się zainstaluje czy też mi wyskoczy, że premiera jutro itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2013 o 11:25, Mefisto napisał:

to wstępne pobieranie - po ukończeniu pobierania gra się zainstaluje czy też mi
wyskoczy, że premiera jutro itd.

Miałem na myśli "Bioshocka : Infinite", który w wersji od Cenegi ma w bibliotece dopisek PL.

Skoro "Metro: Last Light" nie ma żadnego dopisku, to nie powinno z nim być w ogóle żadnych problemów i blokad. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2013 o 11:27, Janek_Izdebski napisał:

> to wstępne pobieranie - po ukończeniu pobierania gra się zainstaluje czy też mi
> wyskoczy, że premiera jutro itd.
Miałem na myśli "Bioshocka : Infinite", który w wersji od Cenegi ma w bibliotece dopisek
PL.

Skoro "Metro: Last Light" nie ma żadnego dopisku, to nie powinno z nim być w ogóle żadnych
problemów i blokad. :)

ok dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie udało mi sie pograć jakiś czas ;)

Chodzi bardzo płynnie, świetnie wygląda i ma bardzo fajny klimat, ustawiłem wszystkie suwaki na maks, vsync włączony, tylko ssaa wyłączyłem, bo mam fxaa włączone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pograłem chwilę i to co, było najlepsze w poprzedniej części, czyli klimat wypływa z ekranu intensywnym strumieniem. Resztę aspektów gry się zobaczy w praktyce i ewentualnie oceni publicznie.

Z moim pięcioletnim składakiem wątpiłem, że pogram w wysokich, ale się udało i działa płynnie. Jakość wysoka w rozdziałce 1920x1080, reszta ograniczona do minimum, wieczorem zagram dłużej i pobawię się ustawieniami, ale wątpię bym coś wyżej ustawił. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2013 o 18:23, KrzysztofT napisał:

Pytanko dla tych co już grali : lepiej gra się z ruskim dubbingiem + polskie napisy,
czy angielski dubbing + polskie napisy?

Odpaliłem wersję rus/pl - po kilkunastu minutach zmieniłem na en/pl - po minucie powróciłem do rus/pl - klimat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2013 o 18:23, KrzysztofT napisał:

Pytanko dla tych co już grali : lepiej gra się z ruskim dubbingiem + polskie napisy,
czy angielski dubbing + polskie napisy?

Graj z rosyjskim dubbingiem. Lepszy klimat choć lepszy dubbing (bardziej mi pasował do postaci) był w poprzedniej cześci.
A tak po za tym przed chwilą skończyłem. Starałem się jak mogłem ale jednak miałem złe zakończnie :/

Spoiler

Artem ginie ale pokazana jest Anna z jego synkiem a w dobrym zakończeniu tego nie ma ale przeżywa

Troszkę dziwne. Ciężej chyba zdobyć tutaj dobre zakończnie niż w Metro 2033.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2013 o 22:36, Hubiqq napisał:

Tej gry nie ma jeszcze w sklepach? Byłem chyba w 5 empikach i 2 media marktach - nawet
o niej nie słyszeli...

chyba sobie żarty robią, gra w połowie maja wyszła - 14 chyba, nie pamiętam dokładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie udało mi się kupić grę i przejść jej spory kawałek.

Spoiler

Po 3 godzinach grania mogę powiedzieć, że mamy tutaj do czynienia z OGROMNYM WRĘCZ powielaniem schematów - podróż z towarzyszem przez metro i wyjście na powierzchnię, scena z szybkim biegnięciem do wyjścia w obozie nieprzyjaciela, szybka przejażdżka kolejką/buggy itp. Najbardziej zdziwiło mnie to, że to wcale nie przeszkadza, a wręcz umila grę. Według mnie gra lepiej buduje napięcie niż Metro 2033 i jest znacznie straszniejsza. Być może to za sprawą świetnych efektów dźwiękowych i pogłosu w korytarzach metra. Póki co jestem bardzo zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Metro Last Light jest o wiele lepsze od poprzedniej części. Bardzo podobała mi się fabuła, klimat i zakończenie gry, za to na duży minus bohater niemowa. Żałuję, że nie mam mocnego komputera, ponieważ chciałbym zobazczyć, jak wygląda gra na maksymalnych detalach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.06.2013 o 20:33, Eff3ctiv3 napisał:

bohater niemowa. \

A głos ma naprawdę ciekawy, co można usłyszeć w notatce przed każdą misją (rus)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2013 o 21:03, Bithda napisał:

A głos ma naprawdę ciekawy, co można usłyszeć w notatce przed każdą misją (rus)

Dokładnie. Szkoda, że poza notatkami był tak nieśmiały, że bał się odezwać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować