Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Remember Me z pierwszą oceną. Jest bardzo dobrze!

46 postów w tym temacie

Trailery nie są żadną podstawą do oceny gry, lecz na podstawie tego z pilotem ostrzeliwującym z futurystycznej odmiany helikoptera główną bohaterkę przez parę minut bez żadnego trafienia, oraz po fakcie, że CoD-y również zgarniają wysokie oceny jestem do tej gry nastawiony negatywnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bez jaj, serio uwazacie ze gosc zasluzyl na degrad -3? Przeciez nie takie tu akcje i flejmy odchodza i nawet palcem nie moderatorzy nie kiwaja. Olaboga zle sie tu dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2013 o 16:14, Harunia napisał:

Bez jaj, serio uwazacie ze gosc zasluzyl na degrad -3? Przeciez nie takie tu akcje i
flejmy odchodza i nawet palcem nie moderatorzy nie kiwaja. Olaboga zle sie tu dzieje.


Bo to Panowie życia i śmierci... z klawiaturą w ręku. Władza jaka nie śniła się zwykłym śmiertelnikom. Biada niepokornym !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2013 o 16:14, Harunia napisał:

Bez jaj, serio uwazacie ze gosc zasluzyl na degrad -3?


Tak.

Ja natomiast sugeruję przemyślenie zakupu Remember Me, które niestety wygląda jak kolejne współczesne action adventure.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2013 o 17:02, Revanchist napisał:

Ja natomiast sugeruję przemyślenie zakupu Remember Me, które niestety wygląda jak kolejne
współczesne action adventure.

Przenieśli sobie fajne pomysły z Arkham Asylum, dodali słaby system walki + otoczkę fabularną która wygląda na ambitną choć tak naprawdę to nic ciekawego, słabe dialogi... Myślę że tak będzie wyglądać ta gra. Chociaż, życzę im jak najlepiej i chciałbym zagrać w kolejną fajną nową markę, może przez tę parę miesięcy faktycznie oszlifowali tę grę dobrze... ( http://dspodcast.pl/podcast/dalshock-podcast-139/ )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować