Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Jak wygląda interfejs w Xbox One?

12 postów w tym temacie

Małgorzata Trzyna

Xbox One nie będzie urządzeniem służącym jedynie do grania – będziemy mogli w prosty sposób przełączać się między grą, oglądaniem telewizji a słuchaniem muzyki, wydając polecenia głosowe. Cóż, wygląda na to, że piloty to już przeżytek.

Przeczytaj cały tekst "Jak wygląda interfejs w Xbox One?" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aż się nie mogę doczekać ile ludzi będzie narzekało, że nie mogą niczego normalnie i szybko przełączyć bo konsola nie wykrywa ich języka :D

Cóż, jak dla mnie xklocek to xklocek, exclusivy się liczą, a w tym aspekcie dla mnie nigdy nic nie mieli (o tym, że pad jest dla mnie kosmicznie niewygodny już nie wspomnę :P ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Aż się nie mogę doczekać ile ludzi będzie narzekało, że nie mogą niczego normalnie i
> szybko przełączyć bo konsola nie wykrywa ich języka :D
>
> Cóż, jak dla mnie xklocek to xklocek, exclusivy się liczą, a w tym aspekcie dla mnie
> nigdy nic nie mieli (o tym, że pad jest dla mnie kosmicznie niewygodny już nie wspomnę
> :P
Dla mnie pad jest "kosmicznie wygodny", bo po tym PS''owskim strasznie się ręce ślizgają, chociaż jak widziałem pad do PS4 to ma być już "naprawiony".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapewne przez pierwsze 2 lata nie będzie polskiej wersji językowej :p
A ta usługa filmowa raczej nie przejdzie w innych krajach niż USA (mam nadzieje, że wiecie o co mi chodzi, za dużo tłumaczenia jak na jeden komentarz)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przykro nam ludzie z wadą wymowy, niemowy i ci z was, którzy cierpią na Zespół Tourette''a - nie pooglądacie sobie TV na naszym xboxie.

Z poważanie Microsoft!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2013 o 22:13, DonPecz napisał:

Rodzina będzie miała jak trollować osobę która sobie gra " game off serial on "

No akurat to chyba problemem nie będzie, z tego, co mówili to nowy Kinkiet ma wykryć twarz i działać tylko z głosem tej osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znając MS to i tak ta opcja będzie niedostępna w Polsce. Na żadnym urządzeniu jeszcze nie ma polskiej mowy.

A niechaj narodowie wżdy postronni znają, iż Polacy nie gęsi, iż swój język mają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2013 o 22:18, Dared00 napisał:

No akurat to chyba problemem nie będzie, z tego, co mówili to nowy Kinkiet ma wykryć
twarz i działać tylko z głosem tej osoby.

Jednej? To słabo jak na rodzinne centrum rozrywki. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2013 o 22:23, Masquamacus napisał:

Znając MS to i tak ta opcja będzie niedostępna w Polsce. Na żadnym urządzeniu jeszcze
nie ma polskiej mowy.

Od MSu? Nie. Ale na Androidzie dyktowanie po polsku działa (Google Now i te sprawy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Przykro nam ludzie z wadą wymowy, niemowy i ci z was, którzy cierpią na Zespół Tourette''a
> - nie pooglądacie sobie TV na naszym xboxie.
>
> Z poważanie Microsoft!

A Ci co nie mają rąk są pokrzywdzeni bo nie mogą grac na padzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować