Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zobacz model Xboksa One z bliska i posłuchaj jego projektantów

35 postów w tym temacie

Konsole stają się czymś co już jest. Komputerami. Chociaż nie mogę się wypowiadać bo nie jestem konsolowcem. A jak ktoś taką pierdołą jak wygląd się przejmuje to pociesze was. Obudowa Xboxa One jest dużo ładniejsza niż większość tych komputerowych. Ani szkaradna ani brzydka nie jest więc bez paniki. Są ludzie którym gacie wystają ze spodni a inni noszą skarpety do sandałów. Jakby chodziło o kombinezon z Dead Space to bym się przejmował a tak to tylko durna obudowa. Wnętrze się liczy ludziska i w przypadku konsoli też! I tak wydawać będziecie kasę i dostawać o 90% mniej niż amerykanie. Nic się nie zmieni! Więc cieszcie się! I pewnie już nowe wydatki wkroczą bo wszystko się rozwija...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proces twórczy:
-Hmm,panowie mamy już bebechy a konferencja już jutro. Durna firma kurierska zapodziała naszą prototypową obudowę. Co robić??
- Stary spokojnie damy rade, skoczymy do mnie do piwnicy mam tam sporo starego sprzętu. Zrobimy cokolwiek i powiemy że to nawiązanie do retro szitu lub innego fengszui. Działasz jako marketingowiec to wciśniesz im cokolwiek i tak to kupią. Ważne, nie skupiaj się na wyglądzie skup się na TV i Sporcie żuć coś o COD i jakoś tą godzinę przeżyjesz.
-Dobra co wam potrzeba?
-Spokojnie Zdzichu poleciał po kropelkę i czarny spray damy rade. Skup się lepiej na nazwie lepiej niech szokuje by nie patrzyli na to co im zaserwujemy <śmiech>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mości Panowie i Panie, zwróciłem uwagę raczej na pada. Jeżeli oczy mnie nie mylą, to posiada on wejście miniUSB u góry oraz normalnego Jacka? a pod spodem jakieś dziwne coś. Odpowiedniki RB i LB są wkomponowane w listewkę na górze (jak przyciski niektórych myszek, kawałek plastiku zamiast trzech), natomiast z tyłu mamy ściągawkę od Sony i kawałek dotykowego czegoś? tam gdzie na padzie od X360 jest bateria. No i ciekawe jaki będzie komfort grania.

Ech, zawsze byłem fanem x-klocka, mam nadzieję, że M$ mnie teraz nie zawiedzie. PS4 jest baaaardzo kuszącą alternatywą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2013 o 10:02, Masquamacus napisał:

Ja mości Panowie i Panie, zwróciłem uwagę raczej na pada. Jeżeli oczy mnie nie mylą,
to posiada on wejście miniUSB u góry oraz normalnego Jacka?

U góry ma USB i guzik do synchronizacji.

Dnia 31.05.2013 o 10:02, Masquamacus napisał:

natomiast z tyłu mamy ściągawkę od Sony i kawałek
dotykowego czegoś? tam gdzie na padzie od X360 jest bateria.

Tam dalej jest bateria, a to z tyłu to klapka ;)

A to z dołu może być jakimś wtykiem do akcesoriów (tak, jak ta klawiaturka w 360).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie wygląd nowego X1 jest całkiem ciekawy, pewnie nawet by mi się spodobał, gdyby był trochę cieńszy (tak na rozmiary odtwarzacza DVD). Cóż, niewielkie wejście na płyty trochę mi nie pasuje do takich rozmiarów konsoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2013 o 21:05, maniekk napisał:

Piano black? ile można..


Sporo ludzi ma sprzęt w podobnym kolorze, nie mówiąc już o fanach dobrego nagłośnienia. Skoro konsola ma pretendować do miana multimedialnej musi się dobrze komponować z TV, dekoderem czy resztą gratów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I matowy czarny robi to lepiej? :P

Serio, do tej pory nie rozumiem tego pędu w stronę piano black. Może to i wygląda "premium", ale przez pierwsze parę godzin. Potem albo kurz, albo palce, albo rysy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2013 o 15:27, Shinigami napisał:

> Piano black? ile można..

Sporo ludzi ma sprzęt w podobnym kolorze, nie mówiąc już o fanach dobrego nagłośnienia.
Skoro konsola ma pretendować do miana multimedialnej musi się dobrze komponować z TV,
dekoderem czy resztą gratów ;)


Zwłaszcza jak się rysuje od ścierki irchowej... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2013 o 18:58, Henrar napisał:

I matowy czarny robi to lepiej? :P


Zależy przy jakim zestawie ;P

Esteci się kurde znaleźli, ot co. Bo sprzątać trzeba umieć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2013 o 22:15, Shinigami napisał:

Esteci się kurde znaleźli, ot co. Bo sprzątać trzeba umieć ;)

Jak masz panio black i nie masz na nim najdrobniejszej ryski, to gratuluję i proszę o zostanie Twoim Padawanem. Serio.

Anyway, ja wciąż mam szare kino domowe i żadne urządzenie mi do niego nie pasuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tę prezentację obejrzałem manipulując padem XB360. Akurat grałem w LEGO LOTR i zapomniałem wyłączyć. Przypadkowo dotknąłem gałki. W każdym razie jeśli macie pada, to radzę skorzystać, bo dzięki niemu można obejrzeć wnętrze magnetowidu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować