Zaloguj się, aby obserwować  
Damianuss1

South Park: The Stick of Truth - Temat ogólny

26 postów w tym temacie

Jak przeskakiwało się ten moment, w którym bard-kaleka zaczyna się jąkać? Wydawało mi się, ze wystarczy przytrzymać spację, ale to jakoś nie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2014 o 20:38, Sandro napisał:

Jak przeskakiwało się ten moment, w którym bard-kaleka zaczyna się jąkać? Wydawało mi
się, ze wystarczy przytrzymać spację, ale to jakoś nie działa.

Na padzie trzeba było ciągle uderzać w przycisk, więc na klawiaturze pewnie jest tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2014 o 20:38, Sandro napisał:

Jak przeskakiwało się ten moment, w którym bard-kaleka zaczyna się jąkać? Wydawało mi
się, ze wystarczy przytrzymać spację, ale to jakoś nie działa.

Spacja mi działała :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2014 o 20:38, Sandro napisał:

Jak przeskakiwało się ten moment, w którym bard-kaleka zaczyna się jąkać? Wydawało mi
się, ze wystarczy przytrzymać spację, ale to jakoś nie działa.


Jeżeli dobrze pamiętam, to był w sumie... jeden z gagów, więc nie dało się tak łatwo tego minąć, by gracz chwilę pocierpiał niczym przy rozmowie z nim na żywo :>. Spacja działała dopiero po dłuższej chwili, jakieś 6-8 zająknięć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tym razem mam problem z... gazami. Jestem pod podłogą w klinice aborcyjnej i drogę blokuje mi płonący kabel. Domyślam się, ze trzeba go potraktować Dragonshoutem, ale nic mi nie wychodzi. Ustawiam się przodem do płomienia, wybieram Dragonshout w menu i naciskam PPM, ale zamiast potężnego... ataku wychodzi ledwie słyszalne prryk. I tyle. Czy robię coś źle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować