Zaloguj się, aby obserwować  
Raziel87

heroes V - problem z Sylvan

5 postów w tym temacie

Mam problem z walką z bohaterami zamkuSylvan. Nagroamdziłem artefakty podnoszące morale oraz rozwijałem Dowodzenie (Expert) a pomimo tego jednostki z Sylvanu atakują pierwsze.Mój heroes ma wiecej ataku i defensu od przeciwnika a pomimo tego Sylvan robi ze mną co chce. Niech ktoś mi powie O co chodzi z tym zamkiem i dlaczego jest on o wiele silniejszy od pozostałych a na dodatek to że atakuje pierwszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2006 o 10:55, Raziel87 napisał:

Mam problem z walką z bohaterami zamkuSylvan. Nagroamdziłem artefakty podnoszące morale oraz
rozwijałem Dowodzenie (Expert) a pomimo tego jednostki z Sylvanu atakują pierwsze.Mój heroes
ma wiecej ataku i defensu od przeciwnika a pomimo tego Sylvan robi ze mną co chce. Niech ktoś
mi powie O co chodzi z tym zamkiem i dlaczego jest on o wiele silniejszy od pozostałych a na
dodatek to że atakuje pierwszy.


Podstawą do wygranej z zamkiem Sylwan jest przetrwanie obstrzału łuczników i druidów a następnie przywalenie tym oddziałom z grubej rury jednocześnie chroniąc swoich łuczników. NIe powiedziałes jakim zamkiem grasz, pewnie Inferno w kampanii z Agraelem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejność ataku nie zależy od ataku i defensywy i morale (znaczy od morale zależy, ale dopiero w trakcie, nie na starcie). Jeśli się przyjrzysz statystykom jednostek, to Sylvanie mają najwyższą inicjatywę ze wszystkich ras. To dlatego atakują pierwsze i mogą częściej to robić od innych jednostek.

PS. Czy to tylko u mnie czy bohater Sylvan (elf-łucznik) ma Parkinsona? Znaczy trzęsie mu się ręka przy strzale z łuku. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2006 o 11:10, DragonLord napisał:

PS. Czy to tylko u mnie czy bohater Sylvan (elf-łucznik) ma Parkinsona? Znaczy trzęsie mu się
ręka przy strzale z łuku. :D

U mnie też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować