Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

EA zamknęło Danger Close, studio odpowiedzialne za powrót Medal of Honor

11 postów w tym temacie

Tak jak Treyarch nie tylko stał się godną ekipą wspierającą dla Infinity Ward, ale imo też prześcignął swoich mistrzów, to eksperyment z Danger Close zwyczajnie nie wypalił. Przy ostatnim MoHu byłem przekonany, że to nie może się nie udać, a spieprzyli to doszczętnie. Chyba innej opcji nie było, swoją szansę już dostali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To było do przewidzenia słabe noty w branżowych mediach + niska sprzedaż = likwidacja/zamknięcie studia. To działania będące nieodzowną częścią tej branży rozrywkowej, na szczęście EA zachowało się wobec pracowników i natychmiast po zamknięciu znalazło im nowe zajęcia wszakże Star Wars: Battlefront, Mirror''s Edge, DLC do Battlefielda 4 nie zrobią się same, a i DICE ma ograniczone moce przerobowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Definitywnie już po marce MoH? :( Może jednak DICE w przyszłości się pokusi o nową część
>
Po ostatnije części w ogóle mi nie jest żal ani studia ani marki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Definitywnie już po marce MoH? :( Może jednak DICE w przyszłości się pokusi o nową
> część
> >
> Po ostatnije części w ogóle mi nie jest żal ani studia ani marki.

Ostatnia część była na pewno lepsza niż kotlet od activision ;c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta część z 2008 roku była świetna, płakałem na końcowych fragmentach gry ze wzruszenia, ale ostatnia już była średnia i przeszedłem bo przeszedłem, nie ma co drążyć tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niech wrócą do korzeni MOH czyli do reali II wojny światowej, a śmiem przypuszczać że sprzedaż była o niebo lepsza niż dotychczas, bo MOH kojaży się przede wszystkim z II WŚ. Ja bym był jak najbardziej za ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Same gry nie były złe - ale branżowe media nie były zbyt wyrozumiałe (no bo nie ma w tytule "Call of Duty"). Ja się dobrze bawiłem, w singlu lepiej nawet niż w MW2 (moja ostatnia gra z serii CoD, od tamtej pory konsekwentnie unikam dopóki nie zrobią czegoś choć MINIMALNIE innego).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > > Definitywnie już po marce MoH? :( Może jednak DICE w przyszłości się pokusi
> o nową
> > część
> > >
> > Po ostatnije części w ogóle mi nie jest żal ani studia ani marki.
>
> Ostatnia część była na pewno lepsza niż kotlet od activision ;c

Ostatniego CoD-a jakiego kupiłem to modern warfare i tyle. Tutaj zachęciłem się polskimi jednostkami, ale granie w multi i te sztuczne blokady na mapie doprowadzały mnie do szału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować