Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zagraj w demo trybu single-player Company of Heroes 2

13 postów w tym temacie

Jakaś taka słaba ta misja, szczególnie jak na okolice środka kampanii. Przejście zajmuje około 20 minut (w jedynce była to średnio godzina na poziom), ogólnie robiła wrażenie jakby była to wersja przygotowana specjalnie pod E3. Żadnego przedstawienia sytuacji taktycznej, żadnych cut-scenek, żadnych komentarzy w trakcie trwania poziomu, podane na sucho cele, aktualizujące się wraz z postępem misji. Po zagraniu kilku potyczek byłem nastawiony bardzo pozytywnie i zamierzałem CoHa 2 zakupić zaraz przy premierze, po tej "misji" nabrałem wątpliwości, kampania w oryginale była wg mnie świetna i choć o wiele więcej czasu spędziłem na potyczkach z botami i przez internet, to jednak wiele tytułowi dawała, stanowiła bardzo dobre wprowadzenie tak klimatyczne jak i gameplayowe do multi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2013 o 14:09, cloner16 napisał:

Gdzie to można ściągnąć ?

W pierwszym zdaniu jest to napisane. Serio, myślcie czasem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Gdzie to można ściągnąć ?
> W pierwszym zdaniu jest to napisane. Serio, myślcie czasem.
Na steamie nie da się tego ściągnąć bezpośrednio, trzeba wejść najpierw na ich stronę internetową , tam jest odesłanie a w stopce pod produktem znajduje się info.
Sry ale na początku nie mogłem tego znaleźć.

BTW zagrałem.... strasznie się tą grę napaliłem, do końca jej broniłem , a tutaj lipa. Właściwie to mod do jedynki i nowa szata graficzna w menu. Zamówiłem pre-ordera ,ale chwilę temu anulowałem zamówienie. Niestety ,ale nie wydam ok 150zł na grę która nie wprowadza nić nowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem w zamkniętą betę, i teraz w otwartą.


Mod do jedynki. W dodatku spóźniony, gdyż wcześniej wyszedł doskonały Eastern front w którym właśnie wprowadzono rosjan, w tym wiele nowych map.
Nie widzę sensu płacenia 100 zł za nową kampanię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować