Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Dnia 11.08.2007 o 14:37, Dark Demon napisał:

Za mną znów się pewnie kurier nalata... :/ Czy oni muszą przychodzić w takich nieludzkich porach???


Ja nie doznałem jeszcze żadnych problemów z kurierami (odpukać). Poza tym zwykle wcześniej dzwoni i stara się dogadać na jakąś godzinę. Poza tym nastąpiło chyba jakieś połączenie Masterlinka z DPD, albo wchłonięcie Masterlinka przez DPD. Może to poprawi jakość ich usług...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2007 o 22:16, kamillo474 napisał:

ja zamówiłem sobie zwykła edycję spokojnie mi wystarczy tylko przesyłka troszkę droga 20zł


Przynajmniej nie denerwowałeś się na działanie serwisu i na zamówienie EK Wiedźmina w dzień ruszenia pre-orderów;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

muhauhua a co do EK to niech zyje lista reserwowa bo wlasnie dostalem maila ze dostalem takie ek o nr NN22210707
i zaplacilem w WPLNach za wysylke :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje że gra spełni moje oczekiwania - robią ją tyle zę niedługo przejdzie do grona gier któe sa hitami a nigdy się nie ukażą jak np. Duken Nuken -Forever ( czy jak mu tam na pewno żle napisałem ale nia pamiętam nazwy ).
Jeśli bedzie kolejne opuznienie z powodu jakiś tam durnot to ja wole już o tej grze zapomnieć by nie natręczać sobie głowy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2007 o 22:34, Meykan napisał:

Ta gra będzie hitem.


To na pewno;)

Dnia 12.08.2007 o 22:34, Meykan napisał:

Ciekawe czy ukaże się kiedyś w Extra Klasyce Lub w Platynie.


Jeszcze nie miała premiery a Ty już myślisz o tańszym wydaniu?:P
Ale kiedyś na pewno;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no pewnie bedzie po 3-10 latach ale jak juz bedzie to napewno z jakims kijowym poradnikiem co bedzie poradniki like:
1) wyjmij plyte z pudelka
2) wloz ja do dvdromu naklejka do gory
3) zainstaluj gre i graj
i bedzie napewno 0 dodatkow ktore tworza mily klimat like bestiariusz etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To że tak będzie jest doprawdy watpliwe zważywszy że gry z extra klasyki albo platynowej kolekcji są zawsze dobrze wydane jest tam jakiś poradnik itp.No ale nie można oczekiwac że w reedycji znajdzie się jakaś mapka czy inny dodatek który był tylko w edeycji kolekcjonerskiej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2007 o 10:27, Altair05 napisał:

No ale nie można oczekiwac że w reedycji znajdzie się jakaś mapka czy inny dodatek który był tylko w edeycji
kolekcjonerskiej gry.

Pewnie nie, ale do tej pory w sieci (na stonach fanowskich i oficjalnej) będzie już mnóstwo mapek, pomocy, bestiariuszy itp. Tylko wydrukować i gotowe. Już teraz powstają stronki na temat Wiedźmina i w nich jest masa informacji, a gra jeszcze nie wyszła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do Wiedźmina to mam tylko jedną wątpliwość - mianowicie liniowość gry. Skoro będzie tylko Temeria, Kaer Morhen oraz kilka innych terenów, do których przeniesie nas fabuła to czy gra nie będzie liniowa? Tego się obawiam. Co może być gorsze od liniowej gry? Nie boję się natomiast o fabułę, muzykę, stronę wizualną oraz wydanie gry :) Jeśli coś pominąłem - to o to też się nie boję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2007 o 11:39, Abi Dalzim napisał:

Już teraz powstają stronki na temat
Wiedźmina i w nich jest masa informacji, a gra jeszcze nie wyszła :)

W sumie nie jest to dziwne , tyle lat czekania i w końcu polska gra może zaistnieć nie tylko u nas w piaskownicy ale i na szerszych wodach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2007 o 14:44, Retho napisał:

Co do Wiedźmina to mam tylko jedną wątpliwość - mianowicie liniowość gry. Skoro będzie tylko
Temeria, Kaer Morhen oraz kilka innych terenów, do których przeniesie nas fabuła to czy gra
nie będzie liniowa? Tego się obawiam. Co może być gorsze od liniowej gry? Nie boję się natomiast
o fabułę, muzykę, stronę wizualną oraz wydanie gry :) Jeśli coś pominąłem - to o to też się
nie boję :D


Nie przesadzaj, pewnej liniowosci nie da sie uniknąć, gdyż gra by ci na dysk nie weszła gdyby pełna swoboda miała być. a jeśli jakaś fabuła ma być to i jakies ścieżki do finału MUSZĄ być wytyczone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2007 o 14:47, castlerock napisał:

> Co do Wiedźmina to mam tylko jedną wątpliwość - mianowicie liniowość gry. Skoro będzie
tylko
> Temeria, Kaer Morhen oraz kilka innych terenów, do których przeniesie nas fabuła to czy
gra
> nie będzie liniowa? Tego się obawiam. Co może być gorsze od liniowej gry? Nie boję się
natomiast
> o fabułę, muzykę, stronę wizualną oraz wydanie gry :) Jeśli coś pominąłem - to o to też
się
> nie boję :D

Nie przesadzaj, pewnej liniowosci nie da sie uniknąć, gdyż gra by ci na dysk nie weszła gdyby
pełna swoboda miała być. a jeśli jakaś fabuła ma być to i jakies ścieżki do finału MUSZĄ być
wytyczone.


Wiem, ale mi się marzy chociaż taka liniowość jak powiedzmy w Gothicu 2 - można iść mniej więcej gdzie się chce. Nie chciałbym oczywiście pełnego świata Wiedźmina (w następnych częściach? kto wie), tylko jakiejś jednej w miarę pełnej krainy - na przykład Temerii. Chciałbym móc chodzić po lasach, siekać potwory i tak dalej.. Nie chcę pełnej swodoby, ale nie chcę też gry strasznie ograniczonej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2007 o 14:51, Retho napisał:


Lol taka gra jak ty mówisz nigdy nie powstała. Jak się mylę to podaj tytuł. A poza tym The Wicher ma aż 3 zakończenia, czyli żeby je wszystkie zobaczyć musisz minimalnie grać około 150 h i co ty na to. I jeszcze jedno jeśli chcesz zęby w Wiedźminie był otwarty teren to musiałbyś połączyć ze sobą 3 kompy żeby ją udźwignąć, a tak na kompie za 3k zł(bez drukarki, a tak komp, monitor, gryzoń, klawiatura i głośniki) możesz sobie na trochę wyższe niż minimalne pograć. I co ty na to ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam jesli komus sie nie spodobalo , ze wyskakuje jak filip z konopii <-> (bez skojarzen) z pytaniem .
Czy budzed wiedzmina wynosi naprawde 20 mln PLN ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2007 o 20:09, MEZIL napisał:

Przepraszam jesli komus sie nie spodobalo , ze wyskakuje jak filip z konopii <-> (bez
skojarzen) z pytaniem .
Czy budzed wiedzmina wynosi naprawde 20 mln PLN ?

O ile się nie mylę to coś koło 19.

Joannita - mi chodzi o coś takiego, by była porównywalna nieliniowością do Gothica 2. Tyle by mi wystarczyło (po prostu martwię się, by nie była ZBYT liniowa, liniowa do bólu - coś takiego to w przypadku RPGa strzał w pięte).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2007 o 20:09, MEZIL napisał:

Przepraszam jesli komus sie nie spodobalo , ze wyskakuje jak filip z konopii <-> (bez
skojarzen) z pytaniem .
Czy budzed wiedzmina wynosi naprawde 20 mln PLN ?

Tak chyba coś ok. tego.
No i dobrze :) Bez gotówki nie ma jakości w przemyśle rozrywki komputerowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować