Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Dnia 25.01.2008 o 16:45, Karharot napisał:

Miecz z meteorytowej rudy możesz u kowala jedynie wykuć, nie da się przekuć już istniejącego.

czyli jest u kowala opcja "wykuj miecz"?! ja zauważyłem tylko, że on sprzedaje JUŻ wykute miecze. to jak to jest?

co do jaskółki - doszedłem właśnie do tego - trzeba najpierw Białą Mewę wyprodukować, bo alkohol ma tylko trzy miejsca na składniki, a Mewa ma pięć. do Jaskółki potrzeba czterech miejsc. kurczę, nie piszę skomplikowanie trochę...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.01.2008 o 16:57, szypek26 napisał:

czyli jest u kowala opcja "wykuj miecz"?! ja zauważyłem tylko, że on sprzedaje JUŻ wykute miecze.
to jak to jest?

Te "gotowe miecze" to miecze, które są już przekute - kiedy taki kupujesz zżera Ci oreny (za przekucie) i rudę.

Dnia 25.01.2008 o 16:57, szypek26 napisał:

co do jaskółki - doszedłem właśnie do tego - trzeba najpierw Białą Mewę wyprodukować, bo alkohol
ma tylko trzy miejsca na składniki, a Mewa ma pięć. do Jaskółki potrzeba czterech miejsc.

Można też używać alkoholi lepszych jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2008 o 17:20, Tajemnic napisał:

Te "gotowe miecze" to miecze, które są już przekute - kiedy taki kupujesz zżera Ci oreny (za
przekucie) i rudę.

ołkej. czyli jak nie będę miał w plecaku rudy, to kowal nie będzie oferował przekutych mieczy?

Dnia 25.01.2008 o 17:20, Tajemnic napisał:

> ma tylko trzy miejsca na składniki, a Mewa ma pięć. do Jaskółki potrzeba czterech miejsc.
Można też używać alkoholi lepszych jakości.

ołkej #2. ale to dziwne, bo miałem "wysokiej jakości" jakiśtam alkohol. mniejsza z tym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi sie ze problem tkwi w tym ze twoj alkohol nie jest nawet dobrej jakosci, dlatego mozna wyprodukowac z niego tylko eliksiry skladajace sie z trzech skladnikow jak np. kot czy biala mewa, najlepiej bedzie jak zrobisz sobie biala mewe a zniej dopiero jaskolke, albo zdobadz jakis alkohol przy ktorym jest napisane ze jest dobrej jakosc,i takie jest moje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2008 o 16:57, szypek26 napisał:

czyli jest u kowala opcja "wykuj miecz"?! ja zauważyłem tylko, że on sprzedaje JUŻ wykute miecze.
to jak to jest?


Miecze które Ci oferuje to odmiany miecza z rudy meteorytowej który można wykonać z posiadanych przez Ciebie meteorytów. Jeśli zamówisz jeden z nich to z twojego plecaka znikną trzy meteoryty zużyte na jego wykonanie a z listy u kowala znikną wszystkie te warianty na których wykucie nie będziesz miał już dość kawałków. Kowal natomiast faktycznie przekuwa dla Ciebie miecz srebrny na runiczny - w tym wypadku do przekucia potrzebuje zarówno trzech run jak i srebrnego miecza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może mi poradzic jak najłatwiej pokjonac magistra i azara Javeda po wyjściu z tej wieży maga w 2 akcie. jakim stylem najlepiej i jakim zaklęciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2008 o 19:54, Meykan napisał:

Najlepiej stylem grupowym i dobijać ich znakiem Igni.

Ale staraj się tak żeby dwóch dostali z tego znaku.

Ej ale ja nie mam znaku Igni bo go nie znalazlem i co mam teraz zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spojler
W zasadzie i tak ich nie pokonasz w tym akcie. Chodzi tylko oto żeby przetrwać do momentu teleportacji:)
Użyj jaskółki, do tego las mariborski + filtr petriego (nie pamiętam czy już są dostępne) i walisz w nich Igni. Trwa to chwilę...
Koniec spojlera
Jak Ty się uchowałeś bez Igni; Spróbuj Aardem i trzymaj zawsze jednego na dystans...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie masz Igni? Szkoda wielka, bo był akurat w widocznym miejscu, ale chyba będzie jeszcze później. Jak nie masz Igni to ich nie zaatakujesz Igni, proste. Nie są oni tacy silni bo do ostatecznego starcia i tak teraz nie dojdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2008 o 20:14, Matias16162 napisał:

Ja mam skolei inne pytanie. Od którego krasnala w II akcie mogę dostac ten pancerz? Bo już
sie wkurzyłem i tego krasnala nie mogę znaleźc... ;/


Krasnal jest w kuźni, a zbroje można kupić u jego "asystenta" ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.01.2008 o 20:09, kabak5 napisał:

Ej ale ja nie mam znaku Igni bo go nie znalazlem i co mam teraz zrobic?


Igni możesz chyba jeszcze sie nauczyć w krypcie kultystów w kanałach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2008 o 20:14, Szak00 napisał:

Spojler
W zasadzie i tak ich nie pokonasz w tym akcie. Chodzi tylko oto żeby przetrwać do momentu teleportacji:)
Użyj jaskółki, do tego las mariborski + filtr petriego (nie pamiętam czy już są dostępne) i
walisz w nich Igni. Trwa to chwilę...
Koniec spojlera
Jak Ty się uchowałeś bez Igni; Spróbuj Aardem i trzymaj zawsze jednego na dystans...

Czekaj nie bardzo rozumiem czy mam po prostu grac na zwłokę robiac uniki i czekac na portal bo jeśli tak to ile czasu mam robic te uniki czy mam ich pokonac a później się coś stanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie tyle uniki, bo jednak trochę obrażeń musisz zadać tym złoczyńcom;), co lekka gra na zwłokę. Walnąć-odejść, walnąć-odejść...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2008 o 20:35, kabak5 napisał:

> Spojler
> W zasadzie i tak ich nie pokonasz w tym akcie. Chodzi tylko oto żeby przetrwać do momentu
teleportacji:)
> Użyj jaskółki, do tego las mariborski + filtr petriego (nie pamiętam czy już są dostępne)
i
> walisz w nich Igni. Trwa to chwilę...
> Koniec spojlera
> Jak Ty się uchowałeś bez Igni; Spróbuj Aardem i trzymaj zawsze jednego na dystans...
Czekaj nie bardzo rozumiem czy mam po prostu grac na zwłokę robiac uniki i czekac na portal
bo jeśli tak to ile czasu mam robic te uniki czy mam ich pokonac a później się coś stanie?


Nie pokonasz ich bo.... sam zobaczysz. Nie przejmuj się tak tą walką, bij ile możesz stylem grupowym jak Cię otoczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2008 o 20:39, Kimo08 napisał:

> > Spojler
> > W zasadzie i tak ich nie pokonasz w tym akcie. Chodzi tylko oto żeby przetrwać do
momentu
> teleportacji:)
> > Użyj jaskółki, do tego las mariborski + filtr petriego (nie pamiętam czy już są dostępne)

> i
> > walisz w nich Igni. Trwa to chwilę...
> > Koniec spojlera
> > Jak Ty się uchowałeś bez Igni; Spróbuj Aardem i trzymaj zawsze jednego na dystans...

> Czekaj nie bardzo rozumiem czy mam po prostu grac na zwłokę robiac uniki i czekac na portal

> bo jeśli tak to ile czasu mam robic te uniki czy mam ich pokonac a później się coś stanie?


Nie pokonasz ich bo.... sam zobaczysz. Nie przejmuj się tak tą walką, bij ile możesz stylem
grupowym jak Cię otoczą.

Czyli że mam walczyc wiem zycie im ucieka jak krew z nosa a ile mam z nimi walczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować