Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Polska beta Neverwinter ruszy za tydzień

16 postów w tym temacie

Dnia 20.06.2013 o 16:55, melangemen napisał:

Szkoda, że nawet jak na MMO grafika jest tragiczna w porównaniu do tego co oferują inne
MMO o podobnych wymaganiach graficznych...


Chyba nie grałeś w tą grę. Grafika robi bardzo pozytywne wrażenie szczególnie nanajwyższych ustawieniach które nawet dla mojego leciwego 5 letniego komputera nie stanowią wyzwania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, nawet jak grafika była by lipna to jeszcze jest grywalność, a tej w neverwinter jest sporo i grafika też jest ok. A kto sądzi inaczej to tylko oglądał obrazki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Szkoda, że nawet jak na MMO grafika jest tragiczna w porównaniu do tego co oferują inne
> MMO o podobnych wymaganiach graficznych...

To ty chyba masz zamiast monitora telewizor UNITRA z 84 roku.. Gralem w to i grafika jest ladna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szczerze? gram na absolutnie najniższych detalach i i tak mi się podoba. nie wiem, może po prostu jestem z pokolenia graczy, którzy grali, i nadal grają, w naprawdę brzydkie gry, bo liczyła się dla nich grywalność, a nie grafika. co poradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No jeżeli Neverwinter ma kiepską grafikę to ja oświadczam, że jestem ślepcem!!! No i tak jak ktoś tu napisał - liczy się grywalność, a także zabawa a tej jest mnóstwo. Niech moją rekomendacją dla Neverwinter będzie to, że grałem we wszystkie gry mmo jakie wyszły od dnia premiery WoW do dnia dzisiejszego, nawet te najbardziej grinderskie / azjatyckie. W miedzy czasie też nadrobiłem zaległości i zagrałem w kilka mmo, które wyszły przed WoWem. I napiszę tak – tylko dwie gry wciągnęły mnie na tyle, żeby zrobić w nich maksymalny level (i to nie jedną postacią) – to WoW i… tak, Neverwinter. Do tego jeszcze otrzymamy polską wersję językową. Dla mnie super. Przy Neverwinter na pewno zostanę długo, aczkolwiek na przemian ze świetnym Riftem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> To jest to MMO, w którym kapłan jest w stanie ściągnąć agro z tanko, mimo skilów redukujących
> threat? ;)

A masz najnowszy patch? Wiesz, że to była BETA? Wiesz co to znaczy? No, właśnie. Teraz pewnie do końca świata i jedeń dzień dłużej dzieciaki będą wszędzie pisać głupoty, bo w wersji beta był błąd (o zgrozo, w wersji testowej był błąd! WOW).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2013 o 22:09, Kreygon napisał:

kolejne MMO, już można tym rzygać, na szczęście kickstarter niedługo przyniesie owoce...


Ta? Jakie? I gdzie niby masz tych "mmo"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.06.2013 o 23:09, TobiAlex napisał:

A masz najnowszy patch? Wiesz, że to była BETA? Wiesz co to znaczy? No, właśnie. Teraz
pewnie do końca świata i jedeń dzień dłużej dzieciaki będą wszędzie pisać głupoty, bo
w wersji beta był błąd (o zgrozo, w wersji testowej był błąd! WOW).


A wystarczyło napisać, że w najnowszej łatce to naprawili. Zamiast tego, tak się nakręciłeś jakbym co najmniej ukradł Ci samochód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować