Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Szef Ubisoftu: - Zajmujemy się marką do czasu, aż ta potrzebuje odpoczynku

14 postów w tym temacie

Niby nie ma się co dziwić, produkcja nowego AC trudna nie jest, wystarczy przerobić parę tekstur, nowe ciuszki, nowa oryginalna historia wojownika buntownika i ot mamy nowego AC :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

" dopóki twórcy są w stanie wnieść coś nowego, powstają kolejne odsłony."
Eh,chętnie bym się z nimi kłócił o to, dlaczego powinni przestać rżnąć na jakiś czas AC,ale pewnie upieraliby się,jak dzieci,że wnoszą przecież w każdej części jakieś nowości,czego ja za bardzo nie widzę.Tak tak,są bitwy morskie,ale dla mnie były na raz i później nudziło to,a co nowego poza tym?Niestety dopóki ludzie kupują kolejne części,to Ubi$oft nie pozwoli nawet tej serii odetchnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> " dopóki twórcy są w stanie wnieść coś nowego, powstają kolejne odsłony."
> Eh,chętnie bym się z nimi kłócił o to, dlaczego powinni przestać rżnąć na jakiś czas
> AC,ale pewnie upieraliby się,jak dzieci,że wnoszą przecież w każdej części jakieś nowości,czego
> ja za bardzo nie widzę.Tak tak,są bitwy morskie,ale dla mnie były na raz i później nudziło
> to,a co nowego poza tym?Niestety dopóki ludzie kupują kolejne części,to Ubi$oft nie pozwoli
> nawet tej serii odetchnąć.
Nie widzisz nowości? A pływanie, broń palna, bomby dymne, grobowce z glifami odblokowującymi najlepszą zbroję itp. (ogólnie tu było najwięcej w zmian wobec pierwowzoru, który był strasznie uproszczony i chyba miał jedynie wybadać teren pod resztę) AC II? Bractwo i misje z machinami wojennymi w BH? Ostrze z hakiem, liny i bomby w AC:R? Pływanie statkiem, czy możliwość wspinanie się na drzewa w AC III? Nurkowanie w AC IV? Zagadki chyba w II? Misje w teraźniejszości w BH i AC III? To, ze tobie się nie podobają, nie znaczy, ze są do niczego. Na świecie jest 7 mld ludzi, którzy mogą mieć inne zdanie na ten temat. Poza tym obojętnie, czy się podobają, czy nie i tak nadal są czymś nowym. Łatwo jest tak napisać "nie ma nowości, bo nic nowego mi się nie podoba". Poza tym skomentowałeś tylko ostatnią część.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje, że seria AC jako kopalnia pieniędzy służy do tego, aby bezpiecznie na rynek wpuszczać kolejne gry. Bardzo dobra taktyka ze strony Ubi, która na pewno w jakiś sposób zabezpiecza firmę przed problemami finansowymi.
Jeśli kolejne odsłony AC wychodzące co roku mają spowodować, że Ubi będzie produkować więcej gier jak Watch Dogs, albo wypuści szybciej Beyond Good & Evil 2, to niech robią AC jeszcze przez wiele lat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NemoTheEight no skomentowałem ostatnią,tą gorszą część ;). Zresztą to jest tylko moja opinia,więc nie ma co się tak bulwersować ;). Przyznaję,że mogłem bardziej rozwinąć to,co napisałem.Te nowości,co napisałeś to akurat mi przypasowały w grze,poza dwoma.Pływanie statkiem i bieganie po drzewach niestety jest przereklamowane w AC III,więc po przetestowaniu tego zignorowałem później te dwa bajery.A nurkowanie w AC IV?Będzie warte zachodu o ile twórcy mają zamiar na dnie w skrzyniach chować jakieś ciekawe rzeczy poza jakimś mieczykiem albo paroma monetami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować