Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

MMO Starcraft lub Diablo przed 2009 rokiem?

92 postów w tym temacie

Eee tam, ja nie rozumiem co ludzie w tych gierkach widzą. O ile Diablo wśród H&S jeszcze mozna wyróżnic to jednak Starcraft wśród gier wogóle prezentuje się co najwyżej przecietnie. Niewiele później wydany Total Annihilation jest o wiele lepszy i jego zbliżający się ogromnymi krokami następca "Supreme commander" zrobi miazgę ze wszystkiego. Zapomnijcie o Blizzardzie THC rządzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no niewiem czy to bedzie taki sam sukces bo slyszalem ze WoWa robil team ktory odszedl od blizza przed premiera, podobno oni zrobili lwia czesc tej gry, jak sie myle to niech ktos poprawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gadanie. MMO wcale nie musi się równać MMORPG. Wyobrażam sobie strategię MMO w świecie StarCrafta. Zarządzanie planetami, flotami, wojskami lądowymi. Ach. :) Tylko ten abonament pewnie 100%-wy. :/
Zresztą co tu mówić. Wyjdzie Supreme Commander to StarCraft się schowa. :) Nawet Rise of Legends bardziej mi się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wyjdzie "WoS" ;), to będzie to uniwersum OLBRZYMIE. Jak na razie nie jestem w stanie sobie wyobrazić ogromu pracy, jaka czekałaby speców z Blizzarda aby zrobić właśnie takie MMO. Chyba musieliby zacząć od minimum 3 planet ;), bo 3 strony konfliktu na jednej to odrobinke za dużo by było.

A Diablo MMO nie chce :/. Jak juz ktoś słusznie zauwazył, za dużo tego machania mieczem :) Czas na Zealoty, Hydraliski, Siege Tanki i Marines.Mniam :P Tylko skad wezmę czas na granie w dwa MMO :D chlip...


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja muśle że z abonamentem to będzie tak kupujesz jeden pre load i opłacasz wszystkie gry (jeżeli twoje konto ma je zarejestrowane :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już nawet potrafiłbym ułożyć fabułę dla Diablo MMO. Są dwa światy. Mroczny i Jasny. Przynależność do kazego ma swoje plusy i minusy, jak się okazuje jesteś zaginionym bohaterem, o którym nikt nie wie. Jesteś wybrańcem bogów. I tak dalej, i tak dalej :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lol starcraft sie chowa?
imo klimat starcrafta jest jednym z najlepszych, i o wiele lepszym klimatem od warcrafta
no i widze problem..
jak zrobic zerga?
teoretycznie mozna by jako jakiegos infested terrana pokroju mocno osłabionego kerrigan
gra by wyszla genialna i duzo lepsza od wowa ale potrzeba naprawde wiele dobrych pomyslow i mnostwo czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chce tu nikogo obrażac ale według mnie 200 za WoWa to jest za dużo zwłaszcza że za mniejsze pieniądze mamy gre dużo lepszą.Chodzi o Guild Wars.I nie trzeba płacic abonamentu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2006 o 20:11, Probos napisał:

Nie chce tu nikogo obrażac ale według mnie 200 za WoWa to jest za dużo zwłaszcza że za mniejsze
pieniądze mamy gre dużo lepszą.Chodzi o Guild Wars.I nie trzeba płacic abonamentu


Nie obrażasz. Poprostu z tą lepszością nie jest tak prosto. Kwestia gusta. Według 6 milionów innych osób to WoW jest dużo lepszą grą, nawet zważywszy fakt płacenia abonamentu. :) Brutalny ten świat nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2006 o 20:11, Probos napisał:

Nie chce tu nikogo obrażac ale według mnie 200 za WoWa to jest za dużo zwłaszcza że za mniejsze
pieniądze mamy gre dużo lepszą.Chodzi o Guild Wars.I nie trzeba płacic abonamentu


Tak, ten argument pojawia sie nieustannie.Lepsza bo bezpłatna...Jest inna, a reszta to rzecz gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>>palpatine< zwróć uwage, że żyjemy w świecie promocji w *ESCO itp. Za darmo możesz dostać granie w GW i wpierd*** jeśli chodzi o nasz kraj. A jeśli chodzi o dstarcie GW vs. WoW, to GW ma dwa znaczące argumenty: PvP i możliwość powrotu po przerwie bez problemów/gra za frajer. Jednak poważnym minusem GW spowodowanym przez duży plus(PvP) jest dość ubogi tryb PvE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Half-Devil - dla mnie PvP oriented to jest właśnie Lineage, w GW jest jedynie PvP arenowe, znasz ilość przeciwników i tak dalej. Blednie to przy przeciętnym siege''u kiedy to walczy o zamek kilkaset osób równocześnie. No i wbrew pozorom nie jest to banalny zerg rush, byle wyrżnąć wroga i zająć zamek, do wygrania oblężenia wymagane jest zgranie i taktyka. Dam chociażby przykład jednej obrony Gludio, główna siła oczywiście broniła samego zamku, ja natomiast byłem w jednej z dwóch grup "partyzanckich" których zadaniem było niszczenie flag atakujących (dlatego nie spawnowaliśmy w zamku tylko w Gludin i wracaliśmy pieszo). Kiedy to się nam już udało mogliśmy śmiało skoncentrować się na wybijaniu wrogów biegnących z miasta. Gdybyśmy nie byli zgrani z drugą grupą to pewnie byśmy nawet do flagi nie doszli, a tak udało nam się poważnie ograniczyć pole manewru wroga (nie mógł sie już spawnować pod murami i musiał dobiegać, czyli każda seria zgonów to kilka minut straty, a siege trwa jedynie dwie godziny) i w efekcie obronić zamek. Ja już nawet nie mówię jakie możliwości daje PvP w otwartym polu, bo to jeszcze inna bajka.
Owszem, żeby poważnie bawić się w PvP w Lineage trzeba zaliczyć sporo grindu (no chyba że ktoś bota włączy), ale raz że można w miarę przyzwoity poziom zrobić na Raid Bossach (te do 40 levelu zdejmie jedna drużyna) a dwa że jest to raczej środek do prawdziwego contentu gry, a nie sam w sobie jej sens.

Heh, to to już jest mega offtop :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ludzie to jest blizzard na litośc boską!Wszystkie ich projekty(czarna owca - Starcraft:Ghost,ale czego oczekiwac jeżeli firma kompletnie nie znająca mechaniki konsol chciała stworzyc multi-platformową gre action adventure z elementami stealth action...na typ polu władają Metal Gear Solid i Splinter Cell) miały w sobie element geniuszu i mimo że Diablo 2 i WoW różnią sie dramatycznie to przy obu bawiłem się świetnie..no...znaczy się z diabełkiem skończyłem jakiś czas temu, a w wowa pocinam do dziś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taki OT,

spełnieniem moich marzeń byłyby MMO World of Heroes of MIght and Magic :) No może nazwa inna ale żeby rozgrywał się w świecie Ashan, tym znanym z HoMM'' V(tez z Messiasha bie pasuje do MMO) bez abonamenu, łooo.. jakby taką grę zrobili to byym pierwszy złozyc preorder

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować